tänavakunst Oslos

Üks kindel asi, mida ma alati enne reisi guugeldan, on järgmine "photoshoot locations in ..." (tõlge - pildistamise kohad...). Kolme punkti asemele tuleb siis sihtkoha nimi, milleks sel korral oli Oslo. Ning võimalikult heade vastuste leidmiseks lisan ka erinevaid omadussõnu, näiteks "cool", "unique" jne. Ning kuna minu piltide stiil on üldiselt äärmiselt kirev ja värviline (nagu on näha minu Instagramist), siis eriti meeldib mulle poseerida tänavakunsti taustal. Mida Oslos on üllatavalt palju! Mõndade asukohad leidsin eelnevalt internetis surfates, kuid suurem osa neist avastasin ise linnas ringi kolades.

Kuna silmapaistvat tänavakunsti oli Oslos niivõrd palju, siis oli patt nendest mitte eraldi postitust teha. Niiet siin ma nüüd olen, seda eraldi postitust tegemas. Ega mul otseselt nende kunstiteoste kohta midagi suurt kommenteerida ei olegi kui seda, et nad on kõik superkaunid ja sobilikud pildistamiseks. Ning kui soovite neid ise Oslos kaema minna, siis lisasin iga pildi juurde ka graffiti asukoha. Head nautimist!Vippa (Akershusstranda 25) Comfort Hotel Karl Johan juures (Karl Johans gate 12)


Kahjuks täpset asukohta ei mäleta, kuid see oli teel Vigelandspark'ist Aker Brygge'sse
Brenneriveien tänav

Ingens Gate Market


Cafe Skansen (Radhusgata 32) juures (sadama poolt tulles mine kohvikust paremalt mööda ning paari sammu pärast hakkab see värviline maja sulle koheselt silma).

Väga vinge, kas pole? Kui olete ka tänavakunsti sõber, siis andke kindlasti teada, millises sihtkohas te eriti eredaid tänavakunsti elamusi saanud olete. :)

Kommentaare ei ole