uus aasta, uus blogi


2018 oli nii minu kui ka minu blogi jaoks üpris segane aasta. Olen võtnud blogimisest mitu pausi, nii lühemaid kui ka päris pikkasid ning mõelnud palju selle üle, millest ma päriselt kirjutada tahan. Mitmel hetkel sel aasta jooksul jõudsin päris lähedale arusaamale, et äkki blogimine ja sotsiaalmeedias toimetamine polegi minu rida. Mul tuli haruharva peale tuhin kirjutada ning enamuselt polnud ma oma avaldatud postitustega täielikult rahul. Proovisin kirjutamise graafikut (iga nädala esmaspäeval avalikustasin postituse), et end reel hoida, kuid ei aidanud. Proovisin sellest graafikust loobumist, siis ei kirjutanud ma peaaegu üldsegi. Polnud ideid, polnud kirjutamise kirge. Olin vaid paari sammu kaugusel oma blogist ja Instagramist loobumisel, kuid siis mõistsin, milles tegelik probleem on. Ma nimelt ei kirjutanud enam sellest, mis mulle oluline ja südamelähedane oli.

Nüüd ärge saage päris valesti aru, meik ja ilu ja mood ja kogu sellega kaasnev on siiski osa mu elust, kuid sain aru, et see pole kõige olulisem, mille ümber mu elu keerleb. Ma ei osanud enam toodetest eriti kirjutada, kuna esiteks tundsin, et olen taoliseid lauseid juba nii palju kordi ritta seadnud, et jutt tundub lihtsalt sisutühi ning teisalt ei näinud ma sellel enam nii suurt tähendust. Ma olen palju enamat kui punapäine noor neiu, kellele end mukkida meeldib. Seetõttu ma neli aastat tagasi oma blogile ka "A little about everything" nimeks panin, kuna teadsin, et ainult ühest teemast kirjutamisega ma piirduda ei taha. On ju äärmiselt loogiline, et aastatega huvid ja maailmavaated muutuvad ning nüüdseks olen aru saanud, et minu blogi fookuseks saab REISIMINE ning ELUSTIIL.


Näen, et eriti eestlaste seas on tegelikult reisiblogijatest päris suur puudus. Minu meelest on reisimisest ja kõigest sellega kaasnevast teistele edasi anda midagi palju enamat, kui vaid ilusaid pilte instagrami vahendusel. Paljud mu lähedased ja tuttavad on kiitnud minu erinevaid reisialaseid teadmisi nii sihtkohtade kui ka reisinippide kohta ning seda enam saan aru, et peaksin neid teadmisi ka laiema avalikkusega jagama. Ning kuna käin siiski ka põhikohaga tööl ning see seab reisimisele mõningased piirid, siis lisaks reisimisele tahan blogisse veel enam haakuda ka erinevaid elustiili teemasid ning kirjutada avatult asjadest, mis minu elu lihtsamaks ja kvaliteetsemaks muudavad. Kindlasti kavatsen ka edaspidi suurelt keskenduda ka #visitestonia promomisele ning tuua teile lähemale ka kodumaiseid reisisihtkohti. Ja nagu ütlesin, siis ilu on siiski minu jaoks midagi huvitavat ja paeluvat, niiet ei saa välistada, et vahepeal ka blogisse mõni iluteemaline postitus ära eksima saab. :)

Niiet mida ilmselt selle uue aasta jooksul minu blogist leidma hakkab? Esimesena hakkan ilmselt vaikselt lahkama oma viimatist reisi Filipiinidele, kindlasti on talvekuudel mõned Eesti teemalised postitused plaanis ning kevad saab olema tihedat välismaadel reisimist täis. Suvel olen üldiselt alati Eestis ringi käinud, et kasutada maksimaalselt ära seda meile antud sooja aega ning pikema reisimise perioodi jätan sügise peale. Aga need on vaid hetkesed plaanid, olen alati siiski elule avatud ja proovin elu mitte liiga ära planeerida, et ta ise mind hoopis üllatada saaks!

Aga veel enne seda kõike tahan paari asja teilt, minu lugejad, küsida. Plaanin teha küsitluse, et teilt veidi infot ja sisendit oma tulevase contenti jaoks saada. Seda võite juba peagi oodata ning muidugi kuna teie aitate seeläbi mind, ei jää see heategu ka tasumata. ;) Ahjaa, ja ilmselt toob see pisike "re-brading" endaga kaasa ühel hetkel blogi disaini muutumise kah. Aga seda millal ja millised muutused siin tulevad, näitab aeg. Ning võibolla katsetan ka mõnda uut sotsiaalmeedia platvormi, olen isegi mõelnud proovida podcaste tegema hakata.

Proovime - let's go, 2019!

Kommentaare ei ole