ARVUSTUS: ColourPop Cosmetics


Olen päris kindel, et iga meigiaustaja on kuulnud sellisest brändist nagu ColourPop Cosmetics. Tegu on USA kvaliteetse ja taskukohase brändiga, mis Eestis veel laialt levinud pole, kuid see hakkab ilmselt peagi muutuma. Eeskätt tänu sellele, et tore kodumaine veebipood nimega Superb on (minu teada) esimesena Colourpop' i laiemale Eesti turule toonud. Minul endal on küüned juba ammu nende erinevate toodete järgi sügelenud ning mul on suur hea meel, et koostöös Superb e-poega on mul viimaks võimalus kurikuulus Colourpop ka oma nahal ära katsetada. Jagan oma kogemusi ka teiega!

Ülemine: "viper", alumine: "Baracuda"

  
Ülemine: "Viper", alumine: "Baracuda"

Üks põhilisi tooteid Superb.ee veebilehel ColourPop toodete hulgas on just need kahe lõppviimistlusega vedelad huulepulgad - Ultra Matte ja Ultra Satin. Mõlemast katsetasin nende enimmüüdud toone - Ultra Matte huulepulk toonis "Viper" ja Ultra Satin huulepulk toonis "Baracuda". Mõlemad huulepulgad (nagu ka teised ColourPop tooted) tulevad imekaunis karbis, mille teeb silmapaistvaks just erinevad mustrid ja tekstuur. Kõik ColourPop vedelad huulepulgad maksavad Superb.ee veebilehel 9.90 eurot.

ColourPop Ultra Matte vedel huulepulk toonis "Viper" - kerge ja äärmiselt mugav koostis, mis kuivab huultel täiesti matiks. Toodet on huultele väga kerge kanda ning suurepärane pigment jääb suule juba peale ühte kerget kihti. Huulepulk püsib peal terve päeva ning ei anna kuigi kergelt alla ka õliste toitude tarbimisele. Kuna huulepulk kuivab täiesti matiks, siis ei näe ma sellel ka laineri kasutamise vajadust. Toon ise on imekaunis külm-tuhm helelilla.

ColourPop Ultra Satin vedel huulepulk toonis "Baracuda" - samuti äärmiselt hea pigmendiga huuletoode, mis sisaldab ka niisutavaid koostisosi, et hoida huuled pehmena. Seetõttu jääb lõppviimistlus mitte 100% matt, kuid imekauni kerge läikega. Ultra Satin huulepulk tuleb ka veidi kergemini huultelt päeva jooksul maha, kuid on siiski ülimalt kauapüsiv. Satiin-viimistlusega huulepulk jääb huultel oluliselt pehmem ja siidisem kui menukas "Ultra Matte". Toon "Baracuda" on pruunikas sügav roositoon (mis kuivades muutub oluliselt tumedamaks, nagu üleval pool pildil näha)ColourPop'i üks leivanumbreid on kindlasti nende lauvärvid. Just kvaliteetsete lauvärvide poolest on see bränd minule enim silma jäänud ning nüüd, olles saanud mõnda aega seda "Yes, please!" paletti kasutada ei imesta ma üldse, miks nende lauvärve nii taevani kiidetakse. Toonid on ülimalt pigmenteeritud ja lihtsasti hajutatavad. Et toonid eriti erksad oleksid soovitan muidugi kas peitekreemi või lauvärvi aluskreemi nende all kasutada.

Palett "Yes, please!" sisaldab endas 12 sametist lauvärvi, mille toonid on inspireeritud kõige soojemast aastaajast - suvest! Kõik need on soojade alatoonidega ning paletis leidub nii mati kui ka metalse viimistlusega toone. Punased, kollased, kuldsed, oranžid, pruunid, helebeežid - kõik vajalikud sooja meigilooki toonid ühes paletis olemas. Paleti hind Superb veebipoes kõigest 27.50 eurot! 
Tegelikult mõtlesin paar erinevat silmameigi tegemise võimalust seda paletti kasutades ka ülesse filmida, mis arvate? :)


Mind kõnetab ja tõmbab selles paletis enim kindlasti see matt kollane, nimega "Mischief".


Keskel on peitekreemi swatch ning ülemised kaks lauvärvid "Yes, please!" paletist.

Proovisin ka palju-kiidetud "No filter" peitekreemi, mille valisin endale toonis 02. Pean vägagi kiitma nende peitekreemide toonivalikut, kuna tavaliselt pole kõige heledam toon mulle (ning ilmselt ka teistele põhjamaalastele) piisavalt hele, kuid 02 on hetkel mu veidi jumekama naha jaoks isegi vaat' et liigagi hele. Sobib ideaalselt silmade alla ning näost välja ulatuvate kohtade rõhutamiseks (otsaesine, nina, ülahuul, kulmuluu jne). Peitekreem ise on kerge, kreemjas ja äärmiselt hea katvusega. Isegi kui oled öösel vaid mõne tunni maganud, peidab see peitekreem pea et veatult kogu väsimuse su näos! Samuti sobib see toode ka ideaalselt lauvärvide alla nende intensiivsuse rõhutamiseks ning püsivuse pikendamiseks. Tuubis on 4g toodet ning Superb veebipoes maksab see 9.50 eurot. 

Võib julgelt öelda, et minu esimesed katsetused on vägagi edukalt möödunud ning olen kindel, et mu katsetamine vaid nende toodetega ei piirdu. :) Kas ja mis tooteid oled Sina ColourPop'i valikust proovinud? Või mis tooteid sooviksid tulevikus katsetada?

Kommentaare ei ole