tühjaks kasutatud tooted (veb-jul 2018) + tooted, mis mulle ei sobinud...


Mul on kapi nurgas üks kotike, kuhu tühjaks saanud tooteid kogun. Panin tähele, et see kott on juba kõvasti üle äärte ajamas ning see oli selge märk - on aeg uueks empties postituseks. Seekord on pooled neist toodetest tegelikult vaid pooltühjad (või üldse vaid paar korda kasutatud), kuid olen otsustanud nendest siiski loobuda. Kohe kuulete, miks.Näiteks otsustasin loobuda sellest Makeup Revolution Iconic 1 paletist. Kuigi siin pildil tunduvad need swatchid isegi päris paljulubavad ja neid vägagi soodsas hinnaklassis palette on peetud Urban Decay Naked palettide asendusteks, pole mina selle tootega kindlasti mitte nii rahul kui ma tahaks olla. Tegelikult soetasin selle juba väga tükk aega tagasi ja see on mul siiamaani seisnud teiste palettide seas. Iga kord kui meigikollektsiooni üle käin ja ebavajaliku ära annan/ära viskan, mõtlen, et annan talle veel ühe võimaluse. Katsetanud olen palju ja ega midagi sel väga kehvasti polegi, kuid kuna mul on nii palju parema kvaliteediga lauvärve, siis ei kipu ma Iconic 1 kasutama. Selle paletiga saab saavutada väga tagasihoidliku, 1-2 värviga silmameigi, rohkem värve kasutades läheb hajutamine juba keeruliseks. Tumedad värvid on äärmiselt pudisevad ja suur osa värvist lõpetab hoopis su silmade all. Võite küll mõelda, et palett maksab ju vaid seitse eurot, mida sa sellelt siis ootad? Kuid ka seitse eurot on raha ning kui toode eriti ei toimi, siis pigem soovitaksin selle jätta üleüldse ostmata.


Otsa on saanud mu järjekordne Richi juukseõli. See pole ilmselt suur üllatus, et olen antud toote andunud fänn. Lähemalt kirjutasin sellest SIIN postituses.
Eriti suur fänn polnud ma aga sellel Isabella's Clearly juukseõlil. Selle brändiga olen nii mõnigi kord koos töödanud ja enamuselt armastan nende tooteid vägagi, kuid miskipärast oli see juukseõli minu kiharate jaoks veidi liiga raske ja jättis juuksed rasuseks/õliseks. See toode, mis ma nüüd siia linkisin ei tundu küll olevat päris see, mis minul on, kuna minu toote peal pole kirjas, et tegu oleks maskiga. Nimi "pikk" on küll sama, aga mulle tundub, et nad on nüüd selle toote konseptsiooni veidi muutnud.
Garnier Fructis split-ends serum. Ausalt öeldes ei näinud mina küll mingisugust vahet, juukseotsad olid ikka samasugused kuivad ja katkised. Kuna ma tahan oma juustel kasutada võimalikult vähe tooteid ja õlisid, et neid mitte raskeks ja rasuseks muuta, ei näinud ma sellel tootel mingisugust mõtet ning olen jäänud oma tavalise juukseõli juurde.


NYX Professional Makeup drop-foundation on mu viimasel ajal lemmik jumestuskreemi avastus! Olen juba kaks pudelit tühjaks kasutanud, pikemalt latrasin sellest tootest SIIN.
Intense butter glossid mulle kunagi väga sobisid, aga olen nüüd rohkem huulepulkade kui läigete kasutaja ning haaran väga harva huuleläike järele. Kui haaran, siis eelistan kergemat kui seda on intense butter gloss. Nagu nimigi ütleb, on tegu väga paksu koostise ja intensiivse värviga.
Vivid brights lainer läheb minul peale mõnda minutit juba praguliseks. Justkui oleks laineri koostis väga ära kuivanud, kuid see juhtub juba siis kui ma alles laineri saanud olin. Kasutasin seda toodet siski päris palju (kuna värv on niivõrd äge!), kuid eelistaksin veidi vedelamat koostist. Minu uus avastus (ja armastus) on NYX Professional Makeup Vinyl lainerid.Oriflame "The One" jumestuskreem on minu teine suur lemmik juba pikemat aega, olen seda ka korduvalt blogis maininud. Ausalt öeldes ei teagi, mitmes pudel see mul on, aga tühjade toodete postitusest on see pudel igaljuhul mitu korda läbi käinud.
L'Oreal Super Liner on üks parimaid musti markerlainereid, mis proovinud olen. Seegi pole mu esimene, vaid juba teine-kolmas. Imekaunis süsimust toon ja püsib terve päeva peal. 


Mul olid väga suured ootused Makeup revolutioni vedela highlighterile, kuid kahjuks see toode neid ootuseid ei täitnud. Jällegi, kui vaatad käepeal swatchi tundub kõik ilus ja tore, aga teiste toodete (nt jumestuskreemi) peal seda kasutades nühib ta kõik tooted endaga laiali. Proovides seda kas näppude, pintsli või käsnaga hajutada, krabab ta kogu jumestuskreemikihi endaga kaasa. Kahju!


Essence the false lashes ripsmetuššist olen korduvalt ülivõrdes rääkinud ning teen seda siiani. Kahjuks aga see instant volume boost ei sobi mulle aga üldse. Ja seda puhtalt tušši harja tõttu. Kuidagi ei õnnestu sellest tootest seda "kohest volüümi buusti" oma ripsmetele saada, niiet seega on minu jaoks see toode kindel EI.
Essence camouflage peitekreem on täiesti võrdne vastane endast kolm-neli korda kallimatele peitekreemi, kuna tegu on vägagi korraliku katvusega peitekreemiga. Olen üpris kindel, et see on minu kolmas tühi totsik.


Kivvi näohooldus toodetega olen samuti lõpule jõudnud. Meeldisid väga! Aga et see postitus liiga pikale ei veniks lingin SIIA ühe põhjalikuma postituse, kus nendest toodetest rääkisin.


Üks toode, mida absoluutselt armastasin ning teine, mille suhtes ei tekkinud üldse mingisuguseid tundeid. JOIK dušivaht osutus nii minu kui mu elukaaslase jaoks tõeliselt vannitoa lemmikuks ning toode kadus päris suure kiirusega. Soetan kindlasti uuesti! Pikemalt kirjutasin SIIN.
Sellel Dove oxygen moisture spreil ei näinud ma mingisugust tulemust. Üldiselt ei soovi ma peale juuste pesemist neisse vedelikke liigselt panna, kuna see aeglustab oluliselt kuivamisprotsessi. See toode oli minujaoks justkui oma juuksejuurtele vee piserdamine ning erilist volüümikat tulemust ma ka kahjuks ei täheldanud.


Madara AHA kooriva maski kasutamist nautisin sajaga! Olen viimasel ajal palju sära andvaid tooteid hakanud ka näohoolduses kasutama ning see mask jätab naha koheselt helendavaks ja kiirgavaks. Maskis on looduslikud happed, mis aitavad nahka kergelt pleegitada. Samuti sobis mulle väga maski peal hoidmise aeg, mis oli mõnus 3-10 minutit. 
MOSSA vaarika mitsellaarvett kasutasin pigem toonikuna kui meigieemaldajana. Ka seda toodet nautisin väga, kuna see eemaldas suurepäraselt peale meigieemaldust nahale jäänud mustuse- ja meigieemaldajajäägid.
Sama hästi toimis ka Melvita mitsellaarvesi, mille pisikese testri hiljuti koos teiste erinevate Melvita toodetega endale sain,Võibolla olete üllatunud seda toodet siin nähes, kuna tegu on vägagi kiidetud brändi Vestige Verdant turbamaskiga. See toode on mul seisnud vannitoas väga pikalt (sain selle esimeselt ilublogijate kokkutulekult ehk siis 2 aastat tagasi), lootes, et ma teda kasutama hakkan. Purk maski maksab siiski peaaegu 60 eurot. Kuid miski selles maskis minu jaoks ei toimi. Tean, et maski tuleb näol niisutada (st ei tohi lasta sel ära kuivada) ning punetus peale turbamaski kasutamist on tavaline, kuid esiteks oli maski kasutamine korralik mässamine (maski maha pestes oli musta maskijääki terve kraanikausi ümbrus täis) ning teiseks ei tundnud ma peale maski kasutamist erilisi positiivseid muutusi oma nahal. Pigem oli kogu protseduur ebameeldiv, kuna nahk jäi peale maski pikaks ajaks kihelema. Samas uue maski kirjeldusest vaatan, et peal soovitatakse maski hoida 3 minutit. Kui mina mäletan, siis minu maskil oli ajaks hoopis 10 minutit. Vast on nemadki oma tootes täiustusi teinud ja prooviksin meeleldi uut maski, sest vana on uueks katsetamiseks juba kindlasti liiga vana. :)

Milliseid tooteid neist oled Sina katsetanud? Millised olid sinu kogemused?

Kommentaare ei ole