Kuidas kasutada kunstripsmeid? (w/ Superb ripsmed)


Viimasel ajal on minust suuuur kunstripsmete austaja saanud. Juba oma aasta jagu olen vaikselt nende kandmist praktiseerinud ning olen lõpuks enda jaoks leidnud õiged tooted ja tehnikad, mida kasutades end ripsmetega välja minnes mugavalt tunnen. Põhimure minu jaoks oli just see, et kinnitan nad halvasti ning juba peagi pudeneb ripsmeriba mu põsele või jumal teab kuhu. Ja kui nad ka päris lahti ei tule, siis mitte korrektse kinnitamise korral võib ka lahti tulev ripsmepiiri ots meigi üldmuljet vägagi rikkuda. Niisiis, jagan täna teiega mõningaid trikke ja nippe, mis mulle kunstripsmete kasutamise teekonna alguses suureks abiks olid (ja tegelikult on siiani) ning näitan teile ka oma uusi ripsmepaare, mis Superb veebipood mulle lahkesti saatis. :)


Kuidas kunstripsmeid paigaldada?

1. Kata ripsmed tuššiga. Siis sulanduvad su enda ripsmed kunstripsmetega paremini kokku.

2. Lõika ripsmeriba enda silmale parajaks. Üldiselt on poest ostes ripsmeriba mu silma jaoks kuskil sentimeeter liiga pikk, kuid enne lõikamist mõõda kindlasti riba silmale asetades üle. Lõika alguses igaksjuhuks pigem vähem, kui liiga palju ja pane tähele, et lõikaksid KINDLASTI VÄLJASPOOLT ehk siis sealt otsast, kust ripsmed pikemad on.

3. Kanna ripsmeribale õhuke kiht liimi. Liimi valides pööra tähelepanu ka liimi värvusele - mõned eelistavad musta liimi, kuid minule meedib läbipaistvaks kuivav liim enim. Muidugi tuleb ka ripsmeliimidega katsetada ja vaadata, mis paremini hoiab. Enne ripsmete peale kandmist tasub liimil lasta kuskil 30 sekundit kuivada (mina puhun tavaliselt neile kergelt peale, et kuivamisprotsess kiirem oleks :).4. Ripsmed tuleb võimalikult oma päris ripsmepiiri lähedale kinnitada ning selleks soovitan kasutada spetsiaalseid ripsmeaplikaatoreid. Mina olen enda omad saanud nii Eylure kui ka Ardelli ripsmekomplektidest ning kasutan neid iga kord, kui kunstripsmeid kanda otsustan. Teevad elu (eriti algajale kunstripsmete armastajale) õudsalt lihtsaks!5. Kui on aeg meik maha võtta, eemalda ripsmed õrnalt otsast tõmmates silmadelt. Et ripsmeid ikka mitu korda kasutada saaks, soovitan soojalt nad peale igat kasutuskorda puhastada. Mina tõmban ripsmeriba (kuhu liimi kandsin) üle meigieemaldajaga ning suuremad liimitükid nokin küüntega/pintsettidega ära. Muidugi kestavad ripsmed seda kauem, mida paremini sa nende eest hoolt kannad.


Nagu postituse alguses ka mainisin, siis siin blogipostituses olevatel piltidel kannan just Superb kollektsiooni ripsmeid. Olen neist täiesti lummatud ning kui aus olla, siis kogu veebipoest endast ka. Superb.ee valikust leiab paljusid brände, mille soetamine Eestis on siiamaani olnud kas võimatu või vägagi keeruline ja läbi mitmete välismaiste veebisaitide. Nüüd on brändid nagu Too Faced, Becca, Huda Beauty, Colorpop ja paljud muud vaid mõne kliki kaugusel! Samuti teenib minu silmis ohtralt plusspunkte tasuta transport tellimusele, mis ületab 50 eurot.

Superb ripsmetest:

"Vii oma silmameik uuele luksuslikule tasemele! 
Superb sünteetilised ribaripsmed on pikad, volüümikad ja kvaliteetsed, et anda Sinu silmadele glamuurne välimus. Meie 3D ripsmed on mitmekihilised ning iga ripsmekarv on kitseneva otsaga, et anda loomulikum ja kaunim tulemus, mis avab silmad ning pöörab päid. Käsitsi valmistatud ripsmed sobivad mugavalt igale silmakujule ning peavad õige kasutuse ja hooldusega vastu kuni 20 kasutuskorda. Sobilikud nii päeva- kui ka õhtumeigiks. Kõik Superbi ripsmepaarid on reisisõbralikus ja korduvkasutatavas pakendis, mis kaitseb ripsmeid tolmu ja bakterite eest."
Nende kollektsioonis on viis eri disaini: Bella, Bianca, Amora, Aphrodite ja Luna. Kõige tagasihoidlikum ja igapäevasem on neist minu silmis Amora ja kõige silmatorkavam kindlasti Luna. Kõik disainid on omamoodi ja erinevad, ehk siis midagi igale maitsele. Ütleksin, et minu lemmikdisain on kas Aphrodite või äärmiselt naiseliku lookiga Bianca (kus välimised ripsmed on oluliselt pikemad kui silma sisenurga poolsed). Kõik ripsmed on õhulised ja mõnusa elegantse feelinguga ning lisavad särtsu juurde igale meigilookile!Suur aitäh, Superb meeskond! Kindlasti rokin neis ripsmetes veel palju. :)
Kas ja kui tihti teie, mu lugejad, kunstripsmeid kannate? Või eelistate lihtsalt ripsmetušši?

Kommentaare ei ole