HAUL: Fenty Beauty, Huda Beauty, Nars ja palju veel!


Eelmisel nädalal veetsin terve oma kolmapäeva Rootsi pealinnas kolades. See oli minu jaoks teine Stockholmi külastus ning kuna eelmisel korral (oli vist 2015 aasta detsember) õnnestus mul ka sealne Sephora ülesse otsida, siis teadsin, et ei saa ka seekord seda külastust vahele jätta. Tegelikult külastan ma igal reisil Sephorat, kui see vähegi sihtkohas olemas on. Kuid nii eelmise kui ka selle aasta reisidel pole ma eriti suure valikuga Sephora poodi sattunud. Või siis pole seal kunagi olnud just neid tooteid, mida sinna jahtima olen läinud. Kuid Stockhomi Sephora ületas kõik need umbes 6-7 eelmist, kus aasta jooksul käinud olen! Seega tulin sealt tagasi üpris mitme uue ja vääääägagi põneva tootega, mida täna teilegi tutvustan. Lez go!

(hind Stockholmi Sephoras)
Selle paleti suurus on reisimiseks ideaalne! Algselt arvasin, et ostsin sellest paletist reisisuuruses variandi, kuid tuleb välja, et seda paletti suuremas variandis polegi. Paletis on ka suur peegel. Minu teada on "Obsessions" palette viite erinevat tooni + uus kreemjate glitter toonidega palett. Mina haarasin endaga poest kaasa soojade toonidega paleti, mida vaadates tuleb mul koheselt nii palju erinevaid silmameigi looki ideid. Eriti jääb muidugi silma see keskmine kuldne, mille pigment on ideaalne! Matid lauvärvid on ka täitsa okeid, võiksid veidi paremini hajutatavad olla, kuid hetkel ei saa ma oma kindlat arvamust selle paleti kohta veel esitada, sest pole seda jõudnud veel piisavalt katsedada. Esmamulje on paljulubav, hoian teid kursis! :)

PS! Need paletid on saadaval ka Superb.ee lehel (35 eurot tükk).

Need kaks peitekreemi ostsin reisisuuruses. Seda seetõttu, et sel aastal ootab mind ees veel kolm reisi - kokku 5 nädalat Eestist ära. Seega reisisuuruses tooteid on mul oluliselt lihtsam kaasa võtta, kui täissuuruses. Ning teiseks tahan paljusid asju enne proovida ja katsetada, kui nad täissuuruses ostan. Kuna ega mul tegelikult meigist puudus pole niikuinii, siis tegelikult pole ka täissuuruses toodeteks eriti vajadust.

Nagu pildilt näha, siis Too Faced peitekreem päris kollaka alatooniga (mul on toon Light). Kuna mini-suuruses valikus oli neil vaid kaks-kolm tooni, valisin neist heledaima. Praegu natuke pruunikama nahatooni juurde ta mulle isegi sobib, kuid talvisel ajal kindlasti mitte. Narsi peitekreem on mul toonis "Vanilla" ja see sobib silma alla ideaalselt! Nende mõlema peitekreemi vastu on huvi mul suur just tänu youtube ilugurudele, kes neid alalõpmata kasutavad. Tuleb ära proovida! Ilmselt soetan kummagi neist, mis rohkem istub, ka hiljem täissuuruses. Kui tooni erinevus vahele jätta, siis hetkel meeldib mulle Narsi peitekreem siiski rohkem. Tundub, et katab paremini, kuid nende püsivust pole jõudnud veel korralikult testida. Olgu öeldud, et Too Faced mini versioonis peitekreem on veidi odavam, aga Narsi omast pea poole suurem (2.5 ml, Nars on 1.4 ml). Täissuuruses toodete hind on aga peaagu sama, 30 euro ringis.

PS! Mõlemad peitekreemid on saadaval asos.com lehel, kust kulutades üle 30 euro on ka shipping Eestisse tasuta!Põsel vaid vedel highlighter


Põsel vedel highlighter + särapuuder

Becca särapuudrit on ilublogijate seas vägagi kuulsad ja tuntud, niiet ei suutnud minagi vastu panna ahvatlusele kurikuulus toode ka ise ära proovida. Kuna aga täissuuruses särapuuder ise maksab lausa 40 eurot, siis tundus mõistlikum enne toode minisuuruses ära katsetada. Leidsin sellise toreda komplekti, kus sees pisike vedel highlighter ja mini suuruses särapuuder, mõlemad ilusas, üpriski soojas toonis "Opal". Särapuuder on vägagi pigmenteeritud, kuid vedelas variandis toode on pigem tagasihoidlik. Minu jaoks isegi liiga tagasihoidlik. Eelistan sellele kindlasti oma lemmikut The Balm Mary-Dew Manizer'it. Kuid puuder-variant on super! Ideaalne kuldse helgiga toon, mis heleda eestlase nahatooni jaoks liiga soe pole.

PS! Nii täis kui ka mini suuruses Becca särapuudreid on saadaval Superb.ee veebipoes (kuigi seal maksab pisike särapuuder sama palju, kui mina selle kahese komplekti eest välja käisin).
Kohe, kui Sephorasse sisse astusin, vaatas mulle otsa Fenty Beauty lett ning teadsin, et sealt ma pean midagi proovima! Otsustasin selle mati huulepulga kasuks toonis "S1ngle". Eriti tõmbas mind nende huulepulkade juurde see imeilus pakend, ja muidugi see toon ise on ka täpselt minu tassike teed. Mulle tundub, et Rihanna proovib oma brändis väga palju rõhku panna värvidele, kuid samas teeb ka naturaalseid toone, mida kõik kanda julgevad. Samas huulepulga valikus oli ka näiteks roheline, hele- ja tumesinine, erklilla jne. Olen seda huulepulka juba paar korda kandnud ning esiteks ei leia ma sellega vajadust huulelaineri järgi (mida üldiselt alati huulepulgaga kasutan) ja see püsib ideaalselt peal. Lõpptulemus on matt, kuid huuepulga koostis ei kuivata huuli. Olen ülimalt rahul! Nüüd tekkis veel suurem huvi selle brändi teisigi tooteid katsetada.

PS! Fenty Beauty tooteid on Eestisse päris keeruline saada, kuna Sephora.com veebilehelt Eestisse tellida ei saa ja Fentybeauty.com lehelt maksab Eestisse tellimine kuskil 20 euro ringis. Vaid valitud Sephora poodides on Rihanna bränd esindatud, niiet tegelikult mul täitsa vedas, et Fenty otsa sattusin. 

Ülevalt alla: Becca särapuuder "Opal",  (vasakul) Nars peitekreem, (paremal) Too Faced peitekreem, Fenty Beauty by Rihanna Mattemoiselle huulepulk toonis "S1ngle", Huda Beauty Obsession palettSelle toote ostsin tegelikult hoopis laevalt, kuid panen selle siiski siia postitusse sisse. See toode jäi mulle ka youtubest silma ning kuna ma pole kunagi taolist meigieemaldus palsamit proovinud, tundus too toode veel eriti põnev. Kuigi hind tundus meigieemaldaja kohta päris krõbe, olen nüüd väga rahul, et selle toote soetada otsustasin! Ja kuna seda kulub korraga vaid pisike kogus, siis usun, et toode kestab kaua. Kuidas seda kasutada? Võtan sõrmedega pisikese koguse toodet ja hakkan kuivale, meigiga kaetud nahale ringjate liigutustega õrnalt hõõruma. Palsam hakkab kokkupuutel sooja nahaga sulama ja eemaldab suurepäraselt kogu meigi. Minu kartus oli, et äkki jätab toode naha õliseks ja ei tule vaid veega maha, kuid tegelikult tuleb suurepäraselt. Seda toodet on äärmiselt mõnus kasutada ning tore on ka see, et selle kasutamine aitab mul igaõhtuselt kokku hoida kaks vatipatja! :) Eks ma vaatan, kaua see toode mul kestab, kuna hind pole tõesti kõige odavam. Küll aga kui ta oma pool aastat vastu peaks, oleks see hind igaljuhul õigustatud.

PS! Seda toodet saab ka kaubamajast osta, kuid seal maksab see 28 euro asemel 36.Kas olete midagi nendest toodetest proovinud? Või tekkis millegi vastu huvi? Anna mulle märku. :)

2 kommentaari

  1. Vastused
    1. Aitäh, armas Riin! Kõik need tooted sobisid ühte look’i väga kenasti kokku. :P

      Kustuta