Tooted, mida olen armastanud üle KOLME AASTA!


Mõni aeg tagasi vaatasin oma blogis esimesi postitusi, mis üle kolme aasta tagasi avalikustasin. Märkasin peale halva kvaliteediga piltidele ja mõnikord veidi segasele jutule ka seda, et paljud tooted, mida kolm aastat tagasi oma lemmikuks pidasin on siiani lemmikute nimekirjas. Paljud tooteeelistused on ka sellest ajast muutunud ja vanu postitusi vaadates tundsin, et "seda toodet ma suure tõenäosusega enam küll ei kasutaks...", kuid täna tahan teile tutvustada just neid tooteid, mis on peale pikki aastaid ja tohutut katsetamist siiani minu ühed armastatuimad ja enim kasutust leidvad! Tore on küll lugeda postitusi, kus räägitakse oma kuu lemmikutest, kuid see, et toodet on kasutatud mitu aastat tõestab vast veelgi enam, kui väga ta lemmiku tiitlit väärt on. :)


Batiste kuivšampoon oli omal ajal esimene kuivšampoon, mida proovisin. Olen selle kolme aasta jooksul proovinud päris mitmeid ka peale Batiste, kuid tuleb tunnistada, et lemmikuks on siiski just antud toode jäänud. Mulle lihtsalt väga meeldib selle toote suur valikuvariatsioon - Batiste ridadest leiab kuivšampoone mitme erineva lõhnaga ja erinevate tulemuste saavutamiseks. Mina kipun siiski enim kasutama originaali ning kuivšampoon on tõesti parim kaaslane kiireteks hommikuteks, kus pole aega veidi rasuseid juukseid dušši alla pesema viia.

Rich Argan Oil Elixir. Huvitav fakt: Richi juukseõlist (küll natuke teistsugusest) on tehtud minu blogi esimene iluteemaline postitus! Küll aeg läheb ruttu, sellest on juba pea kolm ja pool aastat möödas... Aga Rich juukseõlide järele haaran poes siiani, kui mul juhuslikult mõni uuem juukseõli katsetamisel pole. Kui soovid midagi, mis teeb su juuksed siidiselt pehmeks ja säravaks ilma neid raskeks ja peadligi jätmata, siis soovitan soojalt! Suurepärane tulemus suurepärase hinnaga!
Real Techniques meigipintsleid kummardavad vist kõik, kes meigist lugu peavad. Jällegi, väga mõistliku hinnaga väga kvaliteetsed töövahendid! Minu suured lemmikud on siiani just nende duo-fiber pintslid, mis on piltidel näha valged. Pole rahul olnud vaid duo-fiber "stippling brush-iga", kuna miskipärast tuleb sealt iga pesuga kõvasti karvakesi ära. Kuid see võib ka minu enese viga olla, võibolla olen kuhugi vahele kogemata vett lasknud, mille tulemusena on liim sulama hakanud. Üleüldine minupoolne hinnang nendele pintslitele on igaljuhul super-positiivne!


Mary-Lou Manizer on üks kõige pigmenteeritumaid särapuudreid, mida kunagi näinud olen ning ilmselt see on ka suuresti põhjuseks, miks ma seda puudrit siiani kasutan ja armastan. Jah, ma kasutan SIIANI seda sama puudrit, mille ostsin oma kolm aastat tagasi. Ilmselt pole see kõige õigem hügieeni mõistes, kuid toode töötab ideaalselt ning kuna seda läheb korraga vaja vaid väga pisike kogus, siis seetõttu on mul peaaegu terve toode veel alles ja no ei raatsi seda ära visata. Niiet kui alguses tundub 20ne eurone särapuuder liiga kallis (sest on ka saadaval kolm korda odavamaid särapuudreid, mis töötavad suurepäraselt), siis tegelikult on Mary-Lou Manizer seda igati väärt ja tootest jätkub otseses mõttes aastateks.

Maybelline Lash Sensational on samuti jäänud peale mitmete-mitmete tuššide katsetamist üheks suureks lemmikuks! Selle harjasel on ideaalne kuju ripsmete värvimiseks ja juba ühest kihist piisab, et saavutada volüümikas tulemus mis püsib peal terve päeva. Tean ka selle tootega, et ma pole kaugeltki mitte ainus ilublogija, kes seda kummardab. See konkreetne tušš pildil pole mul muidugi kasutusel olnud kolm aastat, vaid usun, et see on selle aja jooksul kuskil kuues vähemalt.


Tangle Teezerit ei armasta mina mitte seetõttu, et mul väga pusas juuksed tavaliselt oleksid, vaid see on parim kompaktne juuksehari endaga kaasas kandmisekse. Samuti näeb see ääretult stiilne välja ning need lihtsad põhjused ongi mind selle toote juures truuks hoidnud,

Dolce & Gabbana "Dolce" oli üks esimesi parfüüme, mille endale soetasin. Enne seda kasutasin rohkem lihtsalt odavaid lõhnaveesid ning 50 eurose parfüümi ostmine oli minu jaoks päris oluline moment. Sellest ajast on see juba minu kolmas pudel ning armastus selle lõhna vastu on aina kasvamas - nii naiselik ja kevadiselt värske! Lõhnu on ääretult raske sõnadega kirjeldada, seetõttu soovitan teil seda lihtsalt ise järgmine kord poes nuuskida ning usun, et kui olete vähegi värskete hõngude austaja nagu mina, siis armute sellesse esimesest nuusutusest! :)Seda on juba pildilt näha, et TheBalm Nude Tude lauvärvipaletti olen korralikult kasutanud. See toode on mul tõesti olnud vaid üks selle pika perioodi jooksul. Jällegi, tegelikult peaksin eeskujuliku ilublogijana mitte neid tooteid nii kaua alles hoidma, kuid ma olen ju ka siiski lihtsalt naine, kellel on kahju täiesti toimivat toodet ära visata. Hiljuti olen küll rohkem kasutanud selle paleti kolmandat varianti "Nude Beach", kuid vahetevahel, kui soovin pruunikat igapäevast suitsusilma, on see palett ideaalne variant selle saavutamiseks.

Ja ongi praeguseks kõik! Palun jagage ka minuga tooteid, mida olete aastaid armastanud. Eriti suunan selle üleskutse teistele ilublogijatele, kes samuti taolise postituse teha võiksid. Loeksin meeleldi! :)

PS! Kas sa Eesti Blogiauhindade jagamisel oled hääle oma lemmikule andnud? Kui ei, siis tee seda esimesel võimalusel, kuna hääletus kestab vaid mai lõpuni! Hääletada saab SIIN!
Kui soovid hääle anda minu blogile, siis mina kandideerin ilu- ja moeblogide kategoorias.
 Tänan juba ette! :)

Kommentaare ei ole