Suvine piknik (ft. H&M jumpsuit)Kas pole viimase aja ilmad mitte äraütlemata ideaalsed olnud? Iga eestlase unistus! Ühel esmaspäeva õhtul nautisime seda Kaleviga pankrannikul pikniku pidades. Ma olen nii tänulik, et selline idülliline paik on kohe minu kodu kõrval! Pikutasime, kuulasime kägusid ja nautisime kõike, mida loodusel pakkuda on.

Peale ilusa ilma nautisime teineteise seltskonda, häid snäkke ning tegime üpriski spontaanselt ka mõned pildiklõpsud. Kuna olla oli tõsiselt mõnus ja hea, siis olen ka selle tulemusena tekkinud piltidega äärmiselt rahul. Seljas kandsin oma esimest jumpsuiti, mille soetasin H&Mist. Kõige mõnusam ja suvisem asi, mida seljas kanda! Selle kergus tekitab selle mõnusa mul-ei-ole-midagi-seljas tunde, mis on palavatel päevadel ideaalne. Uued päikeseprillid on pärit Reservedist.

Ega´s muud juttu täna nagu polegi, pigem jagan teiega neid kauneid pilte. Pilt pidigi ju rohkem kui tuhat sõna ütlema. ;) Kuid küsiksin teilt, kuidas teie neid ilusaid kevad-/suvepäevi sisustada armastate?Kommentaare ei ole