Testisin Philips StyleCare Prestige koolutajat


 Kui jälgid mind Instagramis, siis tead, et sain endale võimaluse katsetada uut Philips StyleCare Prestige koolutajat. See põnev seadeldis oli minu kasutada neli nädalat - oma esimesi kogemusi jagasin teiega Instagrami story kaudu (need videod on endiselt leitavad mu profiilil highlightide all) ning kuna nüüdseks on testimisperiood lõppenud, jagan teiega siin oma lõplike mõtteid ja arvamusi. Let´s go! :)


Aga mis siis see koolutaja endast täpsemalt kujutab?

"Philips StyleCare Prestige automaatset koolutajaga on juuste koolutamine ja lokkide tegemine tänu uuenduslikule nutikale süsteemile lihtne ja mugav. Koolutussüsteem hõlmab mitmeid täiustatud funktsioone. Suurepärased kauakestvad lokid saadakse ühe nupuvajutusega tänu kahele automaatselt pöörlevale funktsioonile, mis koolutavad igat juuksesalku nii nagu juuksur seda teeb ning hoolitsedes samal ajal juuste eest. Nutikas tehnoloogia võimaldab automaatse koolutajaga saavutada madalama temperatuuriseadistuse juures kauakestva tulemuse. Seadme pikem rullik, mugav vertikaalne käepide ja avatud konstruktsioon järgivad juuste loomulikku langemist ja muudavad soengu tegemise väga lihtsaks. " 

Kui seda kirjeldust enne seadme vastuvõtmist lugesin, olid ootused küll laes. Olgem ausad, ainuüksi juba selle toote välimus on väga ligitõmbav ja põnevust tekitav. Mulle avaldas koheselt muljet funktsioon, millega saad loki suunda valida ning isegi seda, mitu sekundid sa tahad, et su lokk seadme sees end kuumutaks. Ma ei tea kuidas teised naised, aga mina loen küll lokke tehes sekundeid, et ma kõiki salke ikka enamvähem sama kaua koolutaks. Kuid siiski oli mul enne seadme proovimist pisike kartus, et ta tõmbab juuksed kuhugi vahele kinni ja seetõttu võib see kogu koolutamise protsess olla veidi piinarikas. Õnneks oli see kartus asjatu. :)

Kasutamine:

Enne koolutaja sisse lülitamist vali soovitud temperatuur. Kui koolutaja on üles soojenenud (sellest saad aru siis, kui pisike valge tuluke enam ei vilgu), võta koolutaja kätte nii, et nupud on näo poole. Vali koolutamise aeg ning loki suund. Eralda juustest üks salk ning keeruta seda korra ümber sõrmede, siis on koolutajal lihtsam salku endasse tõmmata (kuigi kui salk on teistest juustest ilusti eraldatud, pole see samm isegi vajalik). Pane juuksesalk seadmesse, vajuta kõige ülemisele nupule ja lase seadmel teha oma tööd - ta tõmbab salgu endasse, hoiab seda seal nii mitu sekundid nagu sa eelnevalt valisid ning annab sulle piiksudega märku, kui on aeg lokk vabastada.

Kuna seda protsessi on lihtsam seletada video abil, lisan siia alla ka kaks GIF´i: Mulle meeldis selle seadme juures vertikaalne käepide. Tavalist koolutajat kasutades teen mina lokke üle pea ja kui see piisavalt pikalt aega võtab, väsib käsi täitsa ära. Kindlasti tasub mainimist ka see, et selle seadmega on võimatu näppusid kõrvetada. Ma ei kujuta ette mitu korda ma juukseid koolutades oma näppudele villid olen saanud... selle seadmega sellist muret pole. Ja kuna sellel koolutajal on selline kuumakindel "kamber", on seda ka mugav tema sees oleku ajal ka pindadele toetada ja ei pea muretsema, et sa oma lauda/riiulit ära kõrvetad. Samuti jäi silma see, kui kiiresti seade kuumaks läks - ma võtsin isegi aega ja 190 kraadini jõudis ta alla 50 sekundiga!!! Selle seadmega lokkide tegemine võtab kindlasti veidi harjumist ja harjutamist, kuid kui asi käpas, on see kindlasti üks väga kiire ja mugav variant oma juuste lainetamiseks. Alguses ei läinud mul nende salkude sisestamine kõige sujuvamalt, kuna ei eraldanud salku ülejäänud juustest korrektselt ning seadmel ei õnnestunud seetõttu salku kenasti sisse tõmmata. Kuid õnneks on sel koolutajal automaatne seiskamise funktsioon - automaatse seiskamise funktsioon lülitab koolutaja toite automaatselt välja, et kaitsta juukseid juhul, kui juuksed on “kambrisse” imelikul viisil kinni jäänud.

Aga kogu selle kiidulaulu juurde käib paar miinust ka. Esiteks ei sobi see seade oma kuju, suuruse ja kaalu tõttu eriti reisimiseks. No eks see ka oleneb - kui oled harjunud reisima suurte kohvritega, kus ruum ja kaal pole küsimus, siis miks ka mitte. Mina üldiselt sellistel reisidel ei käi (või siis selliseid teenuseid ei kasuta), kus ma ise kordagi oma kohvrit/seljakotti tassima ei pea ning seetõttu valingi rännates kõige kergemad ja kompaktsemad asjad. Kuigi kui aus olla, ega ma polegi vist kunagi koolutajat reisile võtnud, sest koolutamine on minu jaoks pigem haruldane tegevus. Ning teiseks miinuseks on toote üpriski krõbe hind. Hetkel maksab see Euronicsis 139 eurot, mis teeb ta ka selle poe valikus kõige kallimaks juuksekoolutajaks. Keskmiselt maksab koolutaja kuskil 30-40 eurot, kuid kui soovid midagi stiilset ja eripärast, siis soovitan Philips StyleCare Prestige koolutaja soetamist kaaluda küll.

Tulemus: 
Siin on minu juuksed enne ja pärast koolutaja kasutamiseks. Avastasin enda jaoks, et enim meeldib mulle valida temperatuur 190 kraadi, sekundeid 8 ja suund vahelduv - nii saan ilusad ja kerged lained, mis on minu silmis kõige kaunimad. Ja rääkides lokkide kauapüsivusest, siis isegi ilma juukselakita püsivad lokid üllatavalt kaua, mis on minu juuste puhul väga haruldane. Lisan siia alla pildi, mis on tehtud eelmistest piltiest järgneval päeval ning kus on näha, et juustel on endiselt kena lokk sees:

Vabandan, et pilt nii teist tooni on - nagu mainisin, on see teisel päeval täitsa teise valgusega tehtud

Kokkuvõttes võin öelda, et tegu on väga uuendusliku ja huvitava seadmega, mille ostaksin endale isegi! Hetkel on ost jäänud tõesti vaid hinna taha... Kuid kui koolutad oma juukseid tihti ja armastad keskmisest veidi eripärasemaid ja võib ka öelda luksuslikumaid seadmeid, siis soovitan kindlasti just sellesse tootesse investeerida. :)

Kommentaare ei ole