Kevaduudiseid Pixilt

Mul oli suur hea meel, kui sain koostööpakkumise selliselt toredalt brändilt nagu Pixi. Proovisin brändi tooteid esmakordselt vaid alles hiljuti (rääkisin sellest ka SIIN postituses) ning olin väga positiivselt üllatunud - kohe tekkis uudishimu veel nende tooteid katsetada. Ja ennäe imet, universum võttis mu soove kuulda ja juba peagi ootas mind pakiautomaadis kastike Pixi toodetega. Olen nüüdseks jõudnud nendega juba mõnda aega lähemalt tutvuda ning tutvustan neid teilegi!Sain võimaluse katsetada viit toodet uuest kevadkollektsioonist. Mainiksin kohe ära, et nende heleroosa ja helerohelise pakendi kombo on nii kevad kui üldse olla saab! Ja läbiv teema on just roos, mis on samuti minu jaoks kevadtoodete jaoks ideaalne valik. Aga alustame näohooldusest.
Tooted jõudsid minuni ideaalse ajastusega ehk täpselt siis, kui eelmine näohooldustoodete komplekt Kivvilt oli otsa saanud, seega sain kohe hakata Pixilt saadud tooteid katsetama. Olen nüüdseks kõiki kolme toodet kasutanud igal õhtul (ja peaaegu igat toodet ka igal hommikul) paar nädalat järjest. Räägin toodetest lähemalt selles järjekorras, nagu ma neid kasutan.


Pixi Rose Cream Cleanser näopuhastusemulsioon - toode on loodud naha rahustamiseks ja toitmiseks, sisaldab mineraalaineterikast muda. Alguses oli minu jaoks üpriski harjumatu kasutada näo pesemiseks toodet, mis ei vahuta. Olen alati armastanud äärmiselt vahutavaid seepe ja geele oma näolapi pesemiseks, kuid vahelduseks on see kreemja tekstuuriga toode vägagi nauditav. Ja tõesti - tunnen, et mu nahk tunneb end palju rahulikumalt ja hellemalt peale roosi sarja toodete kasutamist. Vahutavad seebid võivad ka olla tihti nahka kuivatava toimega, mida see toode kindlasti ei tee. Kes teab, võibolla hakkab seda tüüpi toode lausa nii palju meeldima, et jäängi selle juurde. :)


Pixi Rose toonik - mõnus ja nahka rahustav toonik. Kõik roosi sarja tooted sobivad suurepäraselt igale nahatüübile, ka kõige tundlikumale. Minu nahk küll väga tundlik pole, aga siiski meeldib mulle päeva lõpus meiki maha võttes kasutada nahka rahustavaid tooteid, et nägu päeva lõpus poputada. Ideaalne kaaslane sama sarja näopuhastusemulsiooni kõrvale, ja mõlemal tootel on ka vägagi ära tuntav ja kevadine roosilõhn (eriti toonikul).Pixi Jasmin Oil Blend näoõli - olen aus ja ütlen, et pole siiani suurim näoõlide fänn olnud. See konkreetne toode pole mind hetkeseisuga suutnud ka täiesti ümber veenda, kuid selle kasutamine on olnud keskmisest meeldivam. Mulle üldiselt on rohkem meeldinud päevakreemid, kuna mu näonahk pole eriti kuiv ning vajab haruharva sügavat niisutust - seega eelistan toodet, mis kiiresti nahka imendub. Õlid, mida olen proovinud, pole seda tihti teinud, kuid see õli imendub näosse isegi üpris kiiresti. Olen seda kasutanud õhtuti ning hommikul ärgates on nahk sügavalt niisutatud, mida toode ka teha lubab. Niiet soovitan seda toodet eelkõigi neile, kellel on kuiv nahk ning kes tunnevad, et nende nägu vajaks peale pikka ja külma talveaega pisikest turgutust. Tootel on väga tuntav jasmiini lõhn, mis minule isiklikult sobib, kuid kõigile ei pruugi - tasub poes enne nuuskimas käia! :)

Ja nüüd dekoratiivkosmeetika juurde:

PIXI Huulevärvide palett Dulce’s Lip Candy - kui selle toote karbist välja võtsin, siis käis mu peas idee, et okei, ma võin seda proovida küll, kuid ega ma ilmselt seda kasutama ei hakka. Tihti on sellistes palettides olevad huulevärvid liiga õlised, tulevad kergesti maha ja neid on raske ilusti ja veatult peale kanda. Kuid õnneks ma eksisin! Olen seda paletti kasutanud pea iga päev oma põskedel (kannan seda peale sünteetilise jumestuskreemi pintsliga) ilusa kevadise kuma saavutamiseks ja ka huultele (samamoodi, sünteetilise huulepintsliga), kuna neid toone on nii mugav näole/huultele kanda ja nad on nii kenad, kevadised. Tõsi, see palett on küll natuke liiga suur kaasas kandmiseks ja seetõttu pole ma huulevärve kasutanud päevadel, kus olen kodust rohkem kui 6 tundi eemal, sest siis oleks suure tõenäosusega vahepeal huulevärvi vaja kohendada. Aga enamus päevi, kui lähen lihtsalt tööle ja töölt koju tagasi, on need huulevärvid ideaalsed ja kuna nad kuivavad üpriski matiks, ei tule nad ka kergesti maha. Pintslite asemel võib toodet näole kanda ka sõrmedega, kui soovid saavutada naturaalsemat look´i.
Pixi Liquid Fairy Lights toonis "Crystalline" - kui aus olla, siis polnud ma ka seda toodet nähes kõige positiivsemalt meelestatud. Kunagi olin ma kreemjate/vedelate lauvärvide täielik kummardaja, kuid viimasel ajal enam eriti mitte. Aga jällegi tuli mängu moraal, mis eelmise toote loost välja tuli, ehk siis proovi toodet enne kui seisukoha võtad, ja sa võid üllatuda. Mina küll üllatusin! Mulle meeldib see toode just puuderlauvärvide peal, ehk siis see toimub nagu topper. Annab väga ilusa sära silmadele ning on ideaalne toode, kui soovid oma meigis silmi rõhutada. Mina kandsin toodet peale sünteetilise silmapintsliga ja kõik oli äärmiselt lihtne ja sujuv, ei ajanud puuderlauvärvi laiali ja püsis ka päeva jooksul ilusti peal.Enamus uudistooteid me hetkel I.L.U ega Kaubamaja veebipoest ei leidnud, kuid vast on nad kohapeal saadaval ning peagi ka e-poodidesse tulekul. Niiet tasub silmad-kõrvad lahti hoida ja soovitan kindlasti uusi tooteid katsetada. :)

Kas oled varem Pixi tooteid katsetanud? Kui jah, siis millised on olnud sinu lemmikud ja kui ei, siis milliseid tooteid nende valikust proovida sooviksid?

Kommentaare ei ole