Uut juuksehoolduses - Umberto Giannini


Eelmine kuu sain toreda uudise osaliseks - võitsin Facebookis toimunud kingiloosi! Eriti toredaks tegi selle võidu just see lugu - alates sellest ajast, kui ma Ilu ja Hinge Facebooki lehel toimuvat kingiloosi jagasin, jäi mulle see juuksehoolduskomplekt kummitama, mis loosil auhinnaks oli. Eriti just see juukseõli. Ma olen üpris pikalt kasutanud samu juukseõlisid, mille headuses olen veendunud, kuid seetõttu pole ma ka andnud endale võimalust proovida midagi uut. Oleksin selle juukseõli Kaubamaja ilumaailmast peaaegu et kaasa haaranud, aga miski ütles mulle sisimas, et täna pole see päev. Ilmselt seetõttu, et miski minus teadis, et ma ta kuidagi muud moodi endale saan. Sama päeva õhtul jõudiski minuni tore teadaanne, et olen endale selle komplekti võitnud - kui vahva! :)Aga nüüd toodetest enestest lähemalt - nagu te juba võisite aimata, oli minu jaoks selle komplekti suurimaks põnevuse tekitajaks Miracle Worker juukseseerum. Pudelil on lubatud, et see seerum annab kahvatutele juustele sära, taltsutab lendlevaid juuksekarvakesi, parandab katkisi juukseotsu, kaitseb kuumtöötluse eest ning aitab juukseid tugevdada. Palju lubadusi, või mis? 

Toodet tuleb juustele kanda (olenevalt pikkusest) 4-8 pumbatäit. Ütlen ausalt, et mina nii palju ei kasuta, kuna juba ühest pumbatäiesti tuleb väga arvestatav kogus toodet välja ja mul on kartus oma juuksed õliga üle doseerides rasvaseks teha. Kasutan 1-2 pumbatäit ja see teeb oma töö ideaalselt ära. Kannan toodet juustesse ja lasen juustel õhu käes kuivada (föönitan neid ääretult harva). Mu juuksed on tõeliselt siidised peale selle õli kasutamist! Muidugi on vara veel öelda, kas see ka mu juukseid kuidagi tugevdanud on, kuid sära ja siidisuse annab see toode kindlasti. Samuti lähevad mu juuksed peale seda toodet kasutades vähem elektriliseks, mis sel talveajal kõikide nende sallide ja mütsidega muidu üks tüütu probleem on. Samal brändil on ka juukseõli nimega Spoil me, mida tahaksin kindlasti lähitulevikus proovida.

Ja tegelikult esmapilgul ei võlunud mind selle toote juures mitte need suured lubadused, vaid silmatorkav pakend! Ja ka hind on 75ml pudeli kohta väga okei, kuskil 11 euro ringis. Seda toodet ostaks ma kindlasti uuesti!Komplektis olid ka shampoon ja palsam nimedega Smooth Wash ja Smooth Care. Ma olen alati öelnud, et ma pole eriti osav shampoonide ja palsamite arvustaja, sest minu meelest nad teevad kõik samamoodi oma tööd... kuni praeguseni. Need on esimesed tooted, mille puhul ma tunnen vahet! Need tooted siin komplektis kolmekesi komplimenteerivad teineteist imeliselt ja loovad sellise tulemuse, nagu oleksin just juuksurist tulnud. Juuksed on läikivad, pehmed ja näevad välja terved. Tooted lubavad olla niisutavad ja seda nad ka on. Mis ma aga veel täheldasin - mu juuksed olid peale nende toodete kasutamist palju sirgemad kui muidu. Rasked nad ei olnud, aga tooted võtsid minu naturaalset lainet juustes oluliselt vähemaks. Ja minul isiklikult pole selle vastu midagi!

Ka shampooni ja palsami pakendid on huvitavad. Kork on suur, ümara otsaga ja keeratav. Samuti meeldivad mulle väga nende pudelite värvid ja kirja font - näevad tõsiselt kenad välja!


Mina olen igaljuhul äärmiselt positiivselt üllatunud ja tahan juba peagi proovida ka teisi tooteid nende valikust. Mul oleks näiteks hetkel väga vaja juukselakki ja juuksemaski... Peab vist (neti)poodi lippama! :) Kui teil on selle brändiga kogemusi, siis kindlasti jagage neid minuga kommentaarides.

PS! Soovitan kindlasti pilgu peale visata Ilu ja Hinge Facebookile. Avastasin nad alles hiljuti, aga tean, et nad tegelevad paljude tuntud juukse-, keha- ja näohoolduse brändide maale toomisega.

Kommentaare ei ole