METALLIC KÜÜNED ehk kuidas kasutada essence küünepuudreid?


Kui sügisel mulle essence lahkelt need küünepuudrid saatis, olin koheselt ääretult elevil! Ma polnud kunagi varem küünepuudreid katsetanud ning piltidelt tundus tulemus imeilus! Kajastasin enda esmakordset katsetamist ka oma insta story´st ja nagu mõned võibolla mäletavad, ei läinud see justkui kõige paremini. Ma ei saanud alguses eriti hästi aru, kuidas neid kasutada tuleb - kui kuivanud peavad mu küüned olema? Kui palju puudrit peab panema? Kas puudrit tuleb tupsutada või hõõruda? jne... Küsimusi oli mustmiljon. Lugesin pakendilt kirjeldust, lugesin blogipostitusi ja vaatasin youtubest videosid (mis enamus olid küll saksa keeles), ning kõik rääkisid erinevat versiooni. Mõtlesin siis mina, et katsetan neid kõiki, leian selle versiooni, mis töötab kõige paremini ja jagan seda siis siin teiega. Ja seda ma nüüd ka teen: 

1. samm: kata küüned läbipaistva aluslakiga. Seda siis selleks, et värviline lakk küüsi ei kahjustaks.


2. samm: kata küüned tumeda lakiga (soovitatavalt mustaga). Tegin siin piltidel proovi erinevate värvidega, et oleks näha, kuidas must kõige paremini töötab. Pakendil on kirjas, et puudrit tuleks panna läbipaistvale lakile kuid noo... see küll ei tööta.


3. samm: lase küüntel põhimõtteliselt täielikult ära kuivada. Mina ütleks, et see võtab kuskil 2-3 minutit aega, olenevalt küünelakist. Küll ma lugesin internetist, et lase kuivada pool minutit ja pane puuder poolmärjale lakile, kuid siis hõõrud ju kõik laki laiali.

4. samm: hõõru kuivanud küünelakile puudrit peale: Justnimelt - HÕÕRU! Paljudes kohtades nägin infot küünepuudri vajutamise/tupsutamise kohta, kuid siis ei jää tulemus üldse mitte nii helkiv. Ja kuna hõõruda tuleks täitsa julgelt ja tugevalt, siis seetõttu peakski lakk ka peaaegu, et täitsa kuivanud olema. Mina kasutan hõõrumiseks lihtsalt oma nimetissõrme: kastan selle ettevaatlikult puudri sisse ja hakkan tööle. Soovitan käte alla panna paberit, kuna seda puudrit võib ka töö käigus maha pudeneda.Võrdluseks: paremal küüs värvitud tumehalli küünelakiga ja vasak küüs kaetud veel küünepuudriga.

5. samm: kata küüned spetsiaalse essence metallic pealislakiga. See teeb tõesti suure vahe ja muudab puudri tulemuse veelgi läikivamaks! Alumisel pildil on vahe täiesti märgatav: vasakpoolne küüs on pealislakiga kaetud ja parem mitte. See pealislakk kuivab ruttu ning kui see on kuivanud, pühin kuiva paberiga/käsnaga küüntelt ülejäänud puudri maha. Pesta ma nii värskelt värvitud küüsi veel ei julge, teen seda tavaliselt hiljem.


Kuidas teile sellised metallic küüned meeldivad? Mulle meeldivad kohe väga! Eriti just see lillakas puuder on hea, kollane ei jäta minu meelest erilist vau-effekti (all pildil on näha - vasak nimetissõrm on tehtud sama värvi küünelakiga mis paremgi, kuid vasakul on peal lilla puuder ja paremal kollane). Kuid valikus on kuus erinevat tooni, niiet minge poodi kaema! Loodan, et sellest postitusest oli abi ning te ei pea läbi kogema sellist segadust, nagu mina kogesin. :)


Kõige pisemal sõrmel on kasutatud musta küünelakki - kas pole mitte sellega kõige ilusam tulemus?

Kommentaare ei ole