SÜNNIPÄEVALOOS!

Ma olen nii rõõmus, et käes on detsember! See kuu on alati üks mu lemmikuid olnud, kuna sellele kuule satuvad mitu tähtsat sündmust - minu sünnipäev (6. detsember), minu blogi sünnipäev (10. detsember) ja jõulud! Nende kolme suure sündmuse tähistamiseks mõtlesin läbi viia kolm kingiloosi: ühe facebookis, ühe instagramis ja ühe siin blogis. Samuti saab mu blogi ka kolme aastaseks, seega number KOLM on igati asjakohane. :)

Aga selleks, et osaleda blogis toimuvas kingiloosis, võiksite te teha ei midagi muud, kui jätta mulle siia, selle postituse kommentaaridesse tagasisidet. Millised postitused minu blogis Sulle enim meeldivad? Milliseid sooviksid rohkem näha? Kaua Sa mu blogi jälginud oled? Põhimõtteliselt kirjutage minu blogi kohta seda, mida soovite. Ma tahaksin lihtsalt veidi teie mõtteid kuulda. Ja oma kommentaarile lisage juurde kindlasti oma emaili aadress, et saaksin teiega 10. detsembril ühendust võtta, kui võitjaks osutusite. 
PS! Kui võitja ei vasta 7 päeva jooksul, pean kahjuks järgmise võitja välja valima.

Loosi auhinnaks on kuhjaga ilutooteid! Ma neid ükshaaval ülesse lugema ei hakka, kuna neid on tõesti meeletult, kuid enamusi neist näete allolevatelt piltidelt. 

Head loosiõnne ja tänan juba ette teie tagasiside eest! :)27 kommentaari

 1. Olen lugenud su blogi juba umbes 2 aastat. Väga meeldivad sinu postitused trippidest ning ka toodetest. :)

  VastaKustuta
 2. Minu meelest on imetlusväärne, kuidas Sa leiad aega, et nii palju huvitavaid postitusi kirjutada! Samuti jälgin Su instagrami, eriti meeldis mulle sealt reisi pilte vaadata ;)

  annnni112@gmail.com

  VastaKustuta
 3. Olen suhteliselt värske sinu blogi lugeja. Olen sinu blogi jälinud umbes 3 kuud nüüdseks. Meeldib kõik! Esiteks on su blogi väga mugav lugeda, sest ei ole nii palju reklaame koguaeg ees. Teiseks meeldivad kõik teemad millest kirjutad. Olen saanud väga palju nippe ning samuto teada uutest meigitoodetest. Midagi halba ei oskagi välja tuua ;) aga see on ju ainult hea. Jätka samas vaimus :)

  VastaKustuta
 4. Ausalt öeldes ei mäletagi millal su blogi jälgima hakkasin, oli vist augustikuu ehk siis pole eriti kaua jälginud. Kõige enam meeldivad postitused reisidest ja ka meigitoodete arvustustest. Muidugi on kõik su blogipostitused huvitavad ja kõik ei ole üksluine. Su blogi lugemine on hea igavusepeletaja ka.


  lviiol78@gmail.com

  VastaKustuta
 5. Tere-Tere!!!
  No mina olen Su blogil silma peal hoidnud juba pikemat aega. Julgeksin ehk väita , et suht algusest. Mulle meeldib vaadata erinevaid videosid, lugeda näiteks Sinu reisidest/matkadest ja loomulikult meeldib väga vaadata erinevaid Sinu ja Kalevi "sessiooni" pilte :))
  diana.ziltsova@gmail.com

  VastaKustuta
 6. Kõige rohkem meeldivad postitused, kus Sa tood välja kõige parimaid ilutooteid ja mis täpselt need nii heaks teevad. Tänu Sinule olen leidnud palju häid tooteid ja uusi tulijaid, mida proovida. Blogi olen jälginud nii kohati, aga siis ka enam- vähem kõik postitused tagant järele läbi lugenud �� väga meeldivadki kõige rohkem ilutoodetele pühendatud postitused.

  kirsika.liiva@gmail.com

  VastaKustuta
 7. Olen üks uuematest jälgijatest - ilmselt paar kuud alles. Aega on, siis üritan järjest ka su vanemaid postitusi üle vaadata. :) Lemmikud seni on olnud su DIY postitused ja reisiteemalised postitused. :)

  pisiassu@gmail.com

  VastaKustuta
 8. Tere !! Uskumatu,aga minu sünnipäev on ka 6 detsember.Saan 50.Ilus ümmargune number eks ole.Ja ilu uudistega meeldib mulle ikka ennast kurssi viia.Ja veel - Amburid ruulivad !!!!!!

  VastaKustuta
 9. Ahoi Liisu!
  No olgem ausad - started from the bottom now we here, tähendab, olen algusest saadik jälginud su blogi.
  Lemmikud postitused on DIY, saab alati kõrva taha jätta nendest miskit. Ja muidugi niisama jutu-reisi postitused! Keep going gurl! (tiiuhallik@gmail.com)

  VastaKustuta
 10. Kõige enam naudin Sinu reisipostitusi :) Mul on nii meeldiv jälgida Sinu arengut inimesena. Väga vahva oled ja hoian Sulle pöialt! Unista suurelt! :)

  VastaKustuta
 11. Ma arvan, et esimest korda sattusin siia umbes 6 kuud tagasi Rich Gone Broke kampaania kaudu ning aeg-ajalt olen ikka vaatamas käinud, ühel hetkel lisasin lingi ka oma blogijate bookmarksi, et ei läheks meelest siia postitusi lugema tulla. Mulle on kõige südamelähedasemad outfiti postitused, need meeldivad mulle tavaliselt igas blogis kõige rohkem, kuid kuna viimasel ajal on mind ka meik väga huvitama hakanud, siis olen usinalt ka nendeteemalisi postutusi jälgima hakanud. Minu meelest annab Sinu blogile juurde ka Su elukoht, sest paljud blogijad on Tallinnast, tänu millele kasutatakse ikka aega-ajalt samasid tasutasid jne.

  Ilusaid uusi blogielamusi!

  Kelly
  kelly.kivirand@gmail.com  VastaKustuta
 12. Kõige rohkem meeldivad mulle sinu reisipostitused!

  Miamai.jyrgens@gmail.com

  VastaKustuta
 13. Lemmikud on travel diaried, mulle endale meeldib väga reisida ja ka teiste reisimistest lugeda ja ilusaid pilte/videoid vaadata. Samuti meeldivad mulle beauty teemalised blogipostitused, sest olgem ausad kellele ei meeldiks teada saada heade meigi ja näohoolitsuse toodete kohta. Ja lisaks ka erinevaid beauty nippe. Ning neid kahte sooviksin ma veelgi rohkem näha ka. Veel võiks äkki olla fashioni teemalisi postitusi.
  Sinu blogi pole ma kuigi kaua jälginud, äkki veidi üle nädala aja ainult ��, aga enamus uuemaid postitusi on siiski läbivaadatud. Sinu blogi avastasin ma, aga hoopiski Instagramis, kus olin mitmel korral Sinu kontole sattunud ning kust hakkasid silma toredad reisifotod, ning siis avastasin, et sul on ka blogi, kuhu ma ka kohe pilgu peale viskasin ja seda jälgima hakkasin. Igatahes väga tore ja lahe blogi on ning väga huvitav on lugeda ja vaadata. Jätka samas vaimus! ❤️

  triinuopikov@gmail.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. opikovtriinu@gmail.com on hoopis õige :D

   Kustuta
 14. Mulle väga ga meeldivad su postitused olen sinu blogi jälginud umbes aasta.mulle väga meeldivad su meigi postitused ja neid võiksid sa veel teha sest nendest ma ära ei väsi😉olen ise kah väga suur meigisõber ja oleksin väga õnnelik kui võidaks kah korra elus midagi.ma pole kunagi ühtegu loosi võitnud ja loodan et see on esimene kus korragi elus võidan midagi.saaks katsetada uusi meigi asju jne loodan et nyyd on mulgi aeg midagi võita😊
  ALL.KOFF@mail.ee

  VastaKustuta
 15. Mina olen jälginud sinu blogi natuke rohkem kui pool aastat. Minu lemmikud postitused su blogis on meigiteemalised. Rohkem tahaks näha igasuguseid DIY postitusi.
  kristellamaria.metsa@gmail.com

  VastaKustuta
 16. Blogil pole pidevalt silma peal hoidnud küll aga instagrammis uurin ja puurin alati su profiili, insta storyd ja kõik on väga huvitavad.
  Muidugi meeldib igasugune ilu teema, mis on uut, kui hea mingi meigitoode on jpm.

  peit.heleri@gmail.com

  VastaKustuta
 17. Olen sinu blogi jälginud juba pikemat aega, lemmikumateks postitusteks on kujunenud reisipostitused, kuid muidugi meeldivad mulle ka erinevad tooteesitlused, kuna tänu nendele olen ka ise palju uut enda jaoks avastanud.

  linda.teetlok@mail.ee

  VastaKustuta
 18. Hellou hellou! Midagi uut mu tagasiside vist ei paku, aga kiidan ikka. Minu lemmikud on videod, need on alati väga vahvad. Ühtlasi võiksin ma vabalt lugeda sinu poolt kirjutatud arvamuslugusid. Kindlasti oleks sul palju mõtteid mida jagada. Samastun Tiiuga-olen blogi jälginud algusest peale. Ilusad pildid on ka üks lemmik nüanssidest.
  Kallid -paid
  elise.jalonen@gmail.com

  VastaKustuta
 19. Tere! Olen su blogi lugenud nii umbes aastake. Meeldivad su postitused toodetest, reisipostitused. Võiksid enam teha videopostitusi☺
  Marisn77@gmail.com

  VastaKustuta
 20. Heii, mina hakkasin Su blogi lugema umbes 3 kuud tagasi. 1 Su postitustest oli ajajoonel ja see hakkas mind huvitama ja nii jäingi Sind jälgima. Kõige rohkem meeldivad reisipostitused ja see Dove postitus, sest endale meeldivad ka Dove tooted väga. Võiksid teha rohkem igasuguseid eksperimente videodena ja ka laive. Kasvõi niisama juttu puhuda jälgijatega! Ja tead, mulle niiii väga meeldib Su juuksevärv. ��

  helena.vuntus.004@mail.ee

  VastaKustuta
 21. Tere! Mina olen samuti sinu blogi tihe külaline :) Kõige enam meeldivad mulle reisipostitused, saab alati uusi ideid.

  kart.laur@gmail.com

  VastaKustuta
 22. Tere! Olen sinu tihe külaline juba üsna pikka aega. Alati ootan huviga reisipostitusi ning tootepostitusi, et leida huvitavaid uusi tooteid, mida ise proovida. Loodan, et hoiad enda blogis seda siirast ja toredat vibe’i :) Ja muidugi, hilinenud õnnesoovid sulle sünnipäeva puhul!

  karolin.kiudorv@gmail.com

  VastaKustuta
 23. Tere!
  Mina hakkasin lugema vist siis kui alustasid. Äge värk on. Minu lemmikpostitused on Dove’i toodete kohta, sest need on minu lemmikud. Mulle meeldivad videod ka. Võiksid rohkem teha neid kuu lemmikute videoid. Juuksetoodete kohta meeldivad ka postitused. Mina soovin sinu blogile edu ja pane sama täiega edasi.
  Mina tahaks kindlasti võita, sest mulle meeldivad TA-SU-TA asjad. ��

  Minu nimi on Liina, ma elan Toilas ja minu e-mail on liinam96@outlook.com

  VastaKustuta
 24. Tere!
  Ma hakkasin su blogi jälgima alles hiljuti, äkki paar kuud tagasi.. Mulle meeldivad postitused ilutoodete kohta ja samuti hea vibe annavad reisipostitused!
  Päikest ja palju palju õnne nii Sulle kui Su blogile! ☺️
  (sandrasilviapihlak@gmail.com)

  VastaKustuta
 25. Hei!
  Minu lemmikud postitused on meigitoodete kohta. Mulle meeldib Sinu blogi lugeda, kuna sa teed selle nii lihtsaks ja mõistetavaks ja tekitab hea tunde.
  Palju edu edaspidiseks!! ��
  liivika.vii@gmail.com

  VastaKustuta