Idee jõulukingiks - JOIK (+ sooduskood)

Olete endiselt puntras oma ideedega, mida kellele pühadeks kinkida? Või ei ole veel isegi jõudnud jõulukinkidele mõelda? Ärge muretsege, ma saan aidata! ;)


Nimelt pajatan teile täna mõndadest ideaalsetest toodetest, mida pühade ajal kuuse alla pista. Koostöös JOIKiga valisin teie jaoks nende kodulehelt välja oma lemmikud, mida oleks minul küll suur heameel kingina saada.


Ük põhielemente, milleta minul ei möödu ükski talv - KÜÜNAL. Ning JOIK sojavahast küünlad on läbi aegade minu vaieldamatud lemmikud! Varasematel aastatel olen põletanud näiteks "mandariin" ja "vürtsikas jõhvikas" lõhnaküünalt, kuid sel aastal on minu südame võitnud uus küünal "Oh, kuusepuu". Kui see põleb, siis ei saagi aru, et toas on lõhnaküünal, kuna selle aroom on lihtsalt nii reaalse kuusepuu sarnane! Eriti hea variant on see neile, kes päris kuuske omale tuppa ei too. Minu jaoks on suur tükike jõuludest puudu, kui toast puuduks kuuse lõhn.
PS! Neid küünlaid saab osta ka imekenades kinkekarpides.Mis teeb kingituste tegemise võimalikult lihtsaks? Muidugi see, kui Sinu eest on kingitus komplekti näol juba kokku pandud (ja ka ilusti ära pakitud). Ja JOIKil on ilusaid KINKEKOMPLEKTE küllaga! Näiteks see kosmeetikakott kehale. See sisaldab endas kolme suurepärast kehahooldustoodet - sidruni-vanilje dušiõli, tsitruse-bergamoti kehapalsam ning sidruni-vanilje kehakoorija. Need tooted tulevad ilusas mustas kotis, mida mina hakkan suure tõenäosusega kasutama reisi meigikotina. See tootekombo on ideaalne neile, kes armastavad  tsitruselisi lõhnu ning pehmet ja hoolitsetud nahka (nagu näiteks mina!). Sellest komplektist tooksin eriti esile just dušiõli, mis on nii luksusliklt siidine ning muutub veega kokku puutudes mõnusaks vahuks. Ning mis kõige parem, see ei kuivata nahka! Peale selle dušiõli kasutamist on vajadus kehakreemi järele oluliselt väiksem, kui davalist dušigeeli kasutades. Kinkekomplektide hulgast jäävad mulle veel silma näiteks reisikomplekt minitoodetega (eriti ideaalne kingitus sellele, kes palju ringi rändab) ning kosmeetikakott mehele. Jah, JOIK lehelt leiab suurepäraselt kingitusi ka meessugupoole esindajatele. :) Ning muidugi, keda ei rõõmustaks üks rikkalik ADVENDIKALENDER? Mina, vaadates kuidas mõned tuttavad seda iga päev avavad ja sealt igasugu imevahvaid tooteid leiavad, olen küll natukene kade ja kurb, et mina seda omale ei soetanud... Kuid mis sellest, et detsember on juba peal! Praegu on advendikalender ka pisikese soodusega, niiet võibolla on just praegu ideaalne aeg too kalender endale soetada ja selle abil jõulude ootamise väheke põnevamaks teha!

Ja suvel sain JOIKilt ühe kinkekoti, milles olnud tooted on kõik minu lemmikud nende avamisest peale. Sellist asja juhtub maruharva! Selle asemel, et nendest toodetest hakata uuesti pikalt ja laialt kirjutama, jagan teiega taaskord seda postitust, mida saab lugeda SIIN! 

Kuna minu meelest on JOIK filosoofia ja see, kuidas nad töötavad ja oma tooteid teevad täiesti imetlusväärne, jagaksin teiega siinkohal paar lausekest neist endast nende koduleheküljelt:
 JOIKi filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone. Kõik JOIK tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis, meie oma hubases tootmishoones Tallinna serval. Tooted valmivad käsitööna väikestes partiides ning kontrollides kogu tootmisprotsessi algusest lõpuni saame kindlad olla toodete kvaliteedis ja värskuses. Me usume, et kosmeetika peab pakkuma lisaks efektiivsusele ja nahasõbralikkusele ka emotsioone ja silmailu – ka looduslik võib olla luksuslik. Seetõttu pöörame palju tähelepanu oma toodete välimusele ning usume, et toote hea lõhn ning kena välimus on äärmiselt olulised, et igapäevased iluprotseduurid muudaks päeva kaunimaks. JOIK tooted on valmistatud järgides kosmeetikatoodete head tootmistava ning meie tooteid ei ole kunagi testitud loomade peal. Ning mul on teile üllatus kah varuks! Koodiga ELISABETH saate joik.ee veebilehel kuni 15. detsembrini -10% soodustust (ja see kehtib ka juba allahinnatud toodetele)! Ideaalne võimalus jõulukinkide soetamiseks ning miks mitte poetada ostukorvi ka mõned tooted iseenda poputamiseks. :) Ma tõesti ei ütle seda mitte suusoojaks, vaid olen tõeline, tulihingeline selle brändi pooldaja ja usun, et nende valikust leiab igaüks endale miskit sobivat. 

Soovin teile palju kingivalmistamisrõõmu!

Kommentaare ei ole