Arvustus - Avon MARK sari
Mõni aeg tagasi sain Avonilt posti teel lausa KAKS SUURT KARPI, mõlemad täis Avon MARK sarja tooteid. Ja kusjuures, ei, see ei olnud PR/promopakk, vaid õnn naeratas mulle ning sain need pakid omale loosi võitmise näol. Niiet tegelikult ma pole üldse kohustatud neid siin blogis arvustama, kuid otsustan seda teha siiski, sest pakkides oli peidus nii palju põnevat! Ütlen ausalt, varem ma nii suurt hunnikut tooteid saanud ei ole, niiet ma pole tegelikult siiani jõudnud kõike katsetada, kuid jagan teiega täna kõige silmapaistvamaid tooteid!


Väga rõõmustasin, kui nägin pakkides pintsleid! Pealtnäha ei tundunud nad kõige kvaliteetsemad ja seda, kui vastupidavad nad on, on veel muidugi vara öelda, kuigi oma töö teevad nad ära täitsa hästi. Eriti meeldib mulle siin pildil olev vasakult kolmas pintsel, mida kasutan peitekreemi peale kandmiseks. Paremalt teine, lehvikpintsel on minu jaoks natuke liiga õhuke ja highlighteri pealekandmiseks eelistan midagi veidi paksemat. Aga eks ma eelistan ka üpris palju särapuudrit kasutada, niiet kes tagasihoidlikumat kuma põskedele tahab, sellele võib see pintsel täitsa sobida. Teiste blogijate kaudu olen näinud, et pintsleid on veel, mida mina endale ei saanud ja prooviksin neid meeleldi! Annan teada, kui see juhtub.


(need oranzid kleepsud seal otsas olid märgiks nendele huulepulkadele, mis endale jätsin). Mulle avaldasid kohe muljet nende huulepulkade pakendid. Ja üleüldse, terve sarja pakend on mõnus minimalistlik ja mind väga tõmbab see must-valge kooslus. Kuid üldiselt olin ikkagi pigem skeptiline, sest huulepulka kui sellist ma pigem enam ei kasuta, vaid haaran rohkem mattide vedelate huulepulkade järele. Neid tooteid pelgalt vaadates oli tunne, et nad on väga kreemjad ja ruttu huultelt kaduvad kuid teate, ma eksisin! Need huulepulgad on imelised ja need on absoluutselt taastanud mu usu huulepulkadesse. :D Mina eelistan neid oluliselt rohkem kui palju kiidetuid Avoni vedelaid matte huulepulki. Lihtne peale kanda, püsib terve päeva ja ei kuivata huuli, kuid on siiski minu maitse järgi piisavalt matt.Kõikidest nendest huulepulkadest otsustasin enda kasutusse võtta toonid Uptown Pink, Choco Latte, Cocoa Kisses ja Mad for Mauve. Tegelikult oli nende huulepulkade seas no niiiiii palju ilusaid toone, kuid pidin siiski mõistlik olema ja kuna mul juba on enamus toone mu huulepulkade-kollektsioonis niikuinii vähemalt kaks-kolm, proovisin valida nende seast selliseid, mida mul varem ei olnud. Kujutage ette, ma tõesti suutsin kogu selle huulepulga hulluse sees nii mõistlik olla - mina olen küll uhke enda üle!


Nüüd natuke negatiivsemate toonide juurde - meigikinnitussprei mulle eriti ei istu. Mulle väga meeldib see idee, et seda saab kasutada ka meigi all, ja võibolla on ka toode seal pudeli sees väga okei, kuid mulle absoluutselt ei istu see prits. Toode tuleb pudelist välja paari tugeva ja laia joana, mitte ühtlaselt ja õrnalt kogu näole ja see jätab meigile suured tilgad, isegi, kui pritsin toodet nii kaugelt kui saan. Võibolla on mõistlikum kasutada seda meigi all ja eelnevalt näppudega näol natuke laiali ajades? Ma ei tea, aga pärast meiki mina seda küll kasutada ei eelista. 


Küünelakid on väga hea katvusega ja pintsel pudelis mõnusalt lai, et terve küüne saab katta vaid paari tõmbeda, kui mitte ainult ühega. Täielikuks katvuseks soovitan kasutada kahte kihti lakki. Lemmiktoon on kindlasti (eriti just pühade hooajaks) see tumepunane wine and dine me.


Jumestuskreem on üpris vedel ja õrna katvusega, kuid mulle meeldib see väga. Eriti ideaalne tundub see suvel, kuna kreemis on ka SPFi. Selline plastik/lapik pakend on väga kompaktne ja hea kaasas kandmiseks. Aga ilmselt pole see jumestuskreem tõesti parim neile, kes armastavad midagi superkatvat, mille alt ühtegi punnikest näha ei ole. Mind on õnneks õnnistatud üpris punnivaba nahaga, seega minu jaoks katvus pole niivõrd oluline.


Siia pildile jätsin kohe mitu toodet - silmapliiatsid, kreemjas lauvärv ja huulemarker. Nendest laidaksin maha vaid kreemja lauvärvi. Pakkides oli neid kahte sorti - üks pulga kujul nagu on näha pildilt ning ka pisikestes potsikutes, aga mulle ei istunud väga kumbki. Asi on lihtsalt ilmselt selles, et ma enam väga kreemjaid lauvärve ei kasutagi, kuna need kipuvad mul päeva jooksul silmavagudesse kogunema ning see pole üldse mitte kena. Huulemarker on üllatavalt positiivne toode, olin ka selle suhtes veidi skeptiline. Minu ema näiteks arvas, et tulemus jääb natukene tuhm, kuid mulle täitsa meeldis. Ilmselt iga toon sellisel kujul kena välja ei näe, kuid see oranzikas mis pildil on mulle väga meeldis. Küll aga on see toode väga huuli kuivatav, niiet olge ettevaatlikud. Ja silmapliiatsid on suurepärased. Ühed on veidi tugevamad ning teised pehmemad ning mina kipun neid tugevamaid kasutama silma sisejoonel ja pehmemaid ripsmepiiril. 


Põsepunad on SUUREPÄRASED! Nii ilusad toonid ja imearmsad pisikesed pakendid. Eriti õnnelik olin selle kõige vasakpoolsema tooni üle, kuna roosasid põsepunasid on mul hulgi, aga selliseid soojemaid/oranzikamaid mitte. Kogu valikus on neli põsepuna ning neljast jätsin enda kasutada lausa kolm! Ja mainiksin siinkohal ka selle, et samas pakendis Mark sarja peitekreem meeldis mulle ka väga. Kahjuks unustasin selle pildile panna, aga see annab tõesti ideaalse katvuse ja ei ole liiga paks ka silmade all kasutamiseks, mis mulle tundus, et on. Kasutan seda just selle sama pintsliga, mida alguses pildil näitasin. Soovitan soojalt! Hind on kõikidel toodetel väga mõistlik, kuid muidugi on nende toodete kätte saamisega natuke keerulisem, kuna Avon on siiski "ajakirjakosmeetika". Mina just seetõttu polegi varem selle brändiga kokku puutunud, kuna pole leidnud kedagi, kelle kaudu neid tellida. Kuid kes teab, mul täitsa tekkis nüüd nende vastu huvi ning äkki peaks isegi kliendinumbri vormistama?

Suur aitäh Avonile, mul oli tõesti ääretult lõbus neid pakke avada ja katsetamist on veel siiani. Paljud toodetest kinkisin ma tuttavatele ja panin ka loosi, kuna näiteks küünelakkidest tundus mulle küll et oli mulle saadetud lausa terve värvivalik ja neid kõiki ma ära kasutada ei jõua. Mis arvate, kas võiksin teha ka meigilooki kasutades just selle sarja tooteid? Või on teil küsimusi mingi konkreetse toote kohta? Jätke need kindlasti kommentaaridesse, vastan meeleldi! :)

PS! Avoni toodetega saab tutvuda leheküljel avon.ee

Kommentaare ei ole