Millest ma blogimisest võetud pausi ajal aru sain?


Hei-hei! Olen puhkuselt tagasi! :) Ja nii nagu ma arvasingi - see pisike paus mitte ei pannud mind mõtlema, et blogimine tuleks pooleli jätta, vaid see tõi pähe nii palju uusi ja värskeid ideid, mida ma ei jõua oodata, kuni teiega jagada saan. :) Loetlen siinkohal ülesse mõned muudatused/soovid, mida oma blogis läbi viia plaanin:

1. Edaspidi blogin ainult eesti keeles. Sain aru, et miks ma tihti ei viitsi arvuti taha istuda ja kirjutama hakata (kuigi häid ideid postitusteks on alati) - sest et see võtab kaua aega! Ja miks see võtab kaua aega? Sest ma kirjutan kahes keeles. Kirjutan üldiselt eesti keelse teksti valmis ja see on minu jaoks hullult põnev, kuid inglise keeles samast teemast kirjutamine on pigem tõlkimine, kuna uusi mõtteid ja ideid ma selles variandis üldiselt ei avalda. Ja selline tõlkimise töö pole eriti loominguline mu jaoks ning see tõmbab motivatsiooni maha. Põhjus, miks kunagi kahes keeles blogima hakkasin oli ettemõeldes sellele ajale, kui ma kunagi juhuslikult peaks nii tuntud blogijaks saama, et Eesti minu jaoks liiga väikeseks jääb. :D Olgem ausad, ma tegelikult seda ei tahagi, suures pildis kuulsaks blogijaks saada. Eesti maastik on minu jaoks piisavalt avastamata ja ka piisavalt lai, ehk siis mulle sellest täitsa piisab ja kulutan oma energiat inglise keelsele blogimisele üpris mõttetut. Sain ka google analyticsist vaadates teada, et mul neid väljamaa lugejaid niikuinii väga lademetes pole, seega ei tunne, et ma hetkel inglise keeles blogimise katki jättes midagi kaotaks. Ainult võidaksin. :)2. See ei ole enam reegel, et postitan kaks korda nädalas. Postitan nii, kuidas juhtub. Usun, et üks kord nädalas on selline optimaalne, kuid kui vahepeal jääb pikem vahe, siis on ka see okei. Kui ma end blogima ei sunni, on soov seda teha palju suurem.3. Tahan teha rohkem videosid. Ja neid samuti eesti keeles. Nii meigivideosid kui ka jutusamise/elustiili videosid. Nii instagrami kui ka youtubesse. Videovorm on mõneks teemaks palju sobivam ning mõni päev kirjasulg ei jookse üldse, kuid jutt jookseb mul alati! Siinkohal küsiksin - on teil mingisuguseid soove, mis teemadel videosid näha soovite? Saladuskatte all võin öelda, et järgmiseks postituseks ilmselt on meigivideo. ;)4. Tahan teha veelgi enam isiklikke/elustiili postitusi. Tundub, et need lähevad hästi peale ja ma olen üldiselt ka üpris avatud inimene. Mulle tundub, et ka mingisugust informatiivset meigipostitust on näiteks toredam lugeda siis, kui sa ka sellest kirjutavat inimest paremini tead.5. Eesmärk - teha rohkem koostööd! Seda siis nii erinevate huvitavate brändide (mitte ainult meigifirmadega, vaid mõtlen natuke kastist välja), blogijate/vlogijate ja ka teiega, mu lugejad! Tahan teiega rohkem suhelda nii blogis kui ka sotsiaalmeedias. Ilu on iseenesest alati olnud selline valdkond, mille teemalisi blogisid väga ei kommeteerita, kuna tegu on pigem informeerivate postitustega. Oleks midagi skandaalsemat teemaks, kull neid kommentaare ka oleks! Ärge arvake, et ma draamadest siin kirjutama hakkan, kuid tahan olla teiega veelgi enam avatud ning ka näiteks ilusti veidi teise nurga alt kirjutada, et oleks põnevam lugeda. Sest olgem ausad, tüüpilisi review postitusi on terve internet täis!


Ma olen nii tänulik teile kõigile, kes mu pausi võtmise videole tagasisidet jätsid. Teid oli üllatavalt palju ja väga südantsoojendav oli teie toetavaid mõtteid lugeda. Ja samamoodi on mul hea meel, et ma selle pausi endale võtsin. Ma olen nii positiivsest energiast laetud ja ideid on meeletult! Ainukeseks probleemiks on võibolla aeg, mida mul hetkel nende ideede teostamiseks nüüd megapalju pole, kuid seda lihtsam on blogimiseks aega teha, kui ma seda suure kirega teha tahan. Näeme peagi! ;)

PS! Need pildid on tehtud ühel kargel hommikul Viru rabas päikesetõusu vaadates. Imeilus oli vaadata uue päeva algust, justkui kõik algaks uuesti ja puhtalt lehelt. Usun, et need sümboliseerivad kenasti ka uue "ajastu" algust siin blogis.

3 kommentaari

 1. wow, kui kaunid fotod.
  Sulle täiega sobib ka see juuksevärv, täpselt sulle loodud ju.
  Kõige rohkem ootan meigivideoid, sest meiki sa teed minuarust erakordselt hästi ja huvitav on vaadata, mis tooteid kasutad. Samuti nt tootearvustused on huvitavad. Kusjuures ostsin selle Mossa mustika kreemi, kuna sa ühes postitused soovitasid seda :D
  Aga ootan huviga edaspidi igasugu ilujuttu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle! Kalev teeb tõesti kauneid fotosid ja ka mina tunnen, et see juuksevärv on nii minulik. :)

   Võtan kindlasti meigivideosid aina enam plaani. Üks on juba valmis ka. ;) Ja seda mossa kreemi kasutan siiani, olen endiselt rahul. Kas sulle ka meeldib? :)

   Kustuta
 2. Jaaa, kreem meeldib. Jätab naha mõnusalt sametiseks ka :)

  VastaKustuta