Lemmiktooted: DOVE


Dove on olnud minu blogi läbi aegade üks suurimaid koostööpartnereid (mida näitavad näiteks ka see, see ja see postitus). See tähendab seda, et pika aja jooksul olen ma proovinud päääääris mitme(kümne)id Dove tooteid. Üleüldiselt on nad kõik mulle meeldinud, kuid on olnud ka mõned tooted, mis on teistest palju enim meelde ja südamesse jäänud. Neist ma täna teile lähemalt pajatangi. :)Dove juukseõlid on imelised! Lõhnavad hästi, ei jäta juukseid raskeks/rasvaseks, vaid hoopis imepehmeks ja läikivaks. Minu jaoks on juukseõli juba aastaid juuksehoolduse asendamatu osa, seega juukseõli headus on minu jaoks vägagi tähtis. Kasutan Pure Care Dry Oili kodustes tingimustes ja Regenerate Nourishment õli reisides, kuna viimase pudel on poole väiksem (50 ml) ning korgiga, mis teeb ta väga ideaalseks reisikaaslaseks. Õlide toimel ma vahet pole märganud, minu jaoks ongi erinevus tegelikult vaid pakendis.


Dove deodorante olen armastanud juba ammusest ajast, ka juba kaua enne minu ja Dove koostöö algust. Aga tahaksin eraldi välja tuua ühe Dove sarja, mille lõhnast ei saa ma ei üle ega ümber - pirni ja aloe vera lõhnaga! Sarjas on (minu teada) kolm teodoranti, kehapesugeel ja seep. Olen proovinud kõike peale seebi, aga olen seepi proovinud mingisuguse muu lõhnaga ning mulle meeldis seegi, niiet soovitan igaljuhul tervet seda sarja piiluda. See lõhn on väga omapärane, kuid samas tagasihoidlik ja igati hügieenivahenditele sobiv!Kehakreemidest meeldivad mulle väga Summer Glow ja Derma Spa kreemid. Esimene jätab nahale imeilusa tagasihoidliku kuma, kuid kui soovid tumedamat võltspäevitust, on seda vägagi lihtne saavutada, kui kasutad seda kreemi lihtsalt mitu õhtut järjest. Minu jaoks isiklikult on seda lihtsam kasutada, kui kindaga peale määritavat fake tannerit, millega eksides jäävad pikaks ajaks koledad laigud kehale. Muidugi on nahk peale kreemi kasutamist sügavalt niisutatud ning siidine. Ning teine kehakreem annab samuti sügavalt niisutatud ja siidise naha, kuid on koostiselt veidi paksem ja lõhnab hoopis paremini - nagu vanilje unistus! Terve see Derma Spa sari meeldib mulle väga ja minu silmis on need justkui Dove luksustooted. Neis on midagi erilist, mida teistes toodetes ei ole. 

PS! See kehakreem on saadaval ka tuubis. :)


Veel üks Derma Spa toode, mida absoluutselt jumaldan - siidine kehaõli! Kui alguses tundus mulle keha määrimine õliga veidi võõras, siis nüüd olen seda meetodit kummardama hakanud. Selle õli puhul meeldib mulle just see, kui kiiresti see nahasse imendub. Läige, mis on õlil juba pudelist näha jääb pärast ka ilusti õrna kumana kehale ning tagasihoidlik helk kehal näeb väga ilus välja. :) Ning viimasena mainiksin Dove duššiõli, mis jällegi, tundus alguses väga võõras, sest ma pesen ju end justkui sellepärast, et ma "õline" ei oleks... Aga see õli muutub nustikul mõnusaks vahuks ning toimib justkui pesuvaht-kehakreem kaks ühes, sest kui pesen end sellega, vajab mu keha peale pesu vähem niisutust kui tavalist kehapesugeeli kasutades. Ja kas Dove pakendid ei näe mitte imekaunid välja oma tagasihoidliku kujundusega?

Milliseid Dove tooteid teie proovinud (ja armastanud) olete? 

Kommentaare ei ole