NEW IN: goodies from Kivvi


Alates mu esimesest kokkupuutest Kivviga tekkis mul sügavam huvi selle brändi vastu. Olen mõelnud juba pikalt looduslikule näohooldusele üle minna ning mu viimasel ajal aina punnilisem näonahk andis selleks viimase tõuke. Õiged asjad õigel ajal - nii sündiski minu koostöö Kivviga ja minuni jõudsid eelmisel nädalal järgmised tooted (valisin tooted välja ise):

Ever since I first heard of the brand Kivvi in the summer, I could not forget it. Something about all natural skincare excites me and as my skin has not been at its best lately, I decided to give a whole new skincare routine a try. And that was when Kivvi wrote to me and our cooperation started! I recieved from them:
Valisin endale kaks toodet just küdooniaekstraktiga sariast, kuna see tundus suvel toimunud esitlusel toodetega tutvudes kõige sobilikum sari minu nahale. Mu nahk on tegelikult normaalne/kombineeritud ja üldiselt mul temaga probleeme ei ole. Vahepeal paar punnikest ikka tekib, kuid sellega ka asi piirdub. Siiski pean lugu väga heast näohooldusest ja tean, et näo eest hoolitsemine on oluline ka siis, kui hetkel veel probleeme pole. Valisin selle kreemi, kuna tegu on 2 ühes, nii päeva- kui ka öökreemiga. Minu jaoks vihjas see sellele, et kreem pole väga "raske" koostisega, kuna üldiselt ei eelista ma väga tugevaid kreeme, milleks tavaliselt just öökreemid on. Õnneks vastab kreem täielikult minu ootustele ja imendub nahasse kiiresti, jättes naha pehmeks.

I chose myself rwo products from the pyrus cydonia line because when I looked at all the products and product lines at the beauty event I went to this summer, this one seemed to suit me the most. My skin is quite normal and it is definitely not dry, so I do not want anything very heavy on it. And that is also exactly why I chose this day and night cream. It promised to be light-weight and it really is. I really like the idea that it is a 2in1 cream, Because I usually use one cream anyway.


Näopesuvahendi kasuks eelistasin kohe seda, mis sisaldas endas sõna "vahutav". Olen seda nüüd paar korda kasutanud - hõõrun väikest kogust toodet oma märgade peopesade vahel ning seejärel masseerin vahuga nägu. Peale pesu tunneb nägu end väga puhtalt ja värskelt. Toode lubab nahka õrnalt niisutada ja rahustada. Peale pesu (et eemaldada viimsedki seebijäägid) tõmban näo üle marjakokteiliga, mis on justkui nagu toonik. Selle toote valisingi tegelikult pelgalt selle nime pärast, mis nii kutsuvalt kõlas. :) Samuti on kodulehel kirjas, et KIVVI puhastav marjakokteil on nagu värskendav kevadvihm - kes sellele ära öelda saaks?

The facial wash is quite foamy, which is my favorite kind of facial wash. It comes out as a liquidy cream, but if you rub it between your palms, it transfers into foam easily. After washing, my face feels fresh and clean! To remove any leftovers from the soap, I use the berry coctail (which is basically like a toner) and that gives my skin the perfect purifying touch before applying my cream.


Intiimpesugeeli valisin lihtsalt seetõttu, et eelmine oli mul otsas ja keha õrnu kohti tundub ainuõige just õrnade ja looduslike toodetega pesta. Peale toote kasutamist ei esinendu mul mingisugust ärritust, mida jällegi varem on teiste toodetega juhtunud. Ning esmakordselt valisin blogi koostööpartneri valikust välja ka midagi oma elukaaslasele. Mõtlesin, et võibolla seda postitust lugevad naised tahavad ka ostukorvi midagi oma mehele lisada ning selleks tundus mulle huvitav toode, mida proovida spetsiaalselt meestele välja töötatud juuste ja keha shampoon. Mind kõnetas see toode just seetõttu, et Kalev üldiselt eelistab niikuinii kaks ühes ja looduslikke tooteid, seega sel tootel oli minu silmis justkui tema nimi peal kirjas. 

Muidugi võtab nahahooldustoodetest korraliku ülevaate tegemine veidi aega, kuid tahtsin teiega oma uusi avastusi juba praegu jagada. Usun, et kirjutan nendest kuskil kuu-kahe pärast uuesti ja teen siis ülevaate oma naha seisukorrast. Hetkel olen kasutanud kõiki tooteid hommikul ja õhtul ning veel mingit otsest mõju välja tuua ei oska. Küll aga on tooteid meeldiv kasutada ning ma tooks välja nende lõhna, mis on looduslikult tagasihoidlik. Mulle meenutab nende lõhn pigem ravimilõhna, kui marjalist hõngu, aga eks üldiselt ongi kreemidele neid võluvaid lõhnasid just keemiaga lisatud. Pakendid on mugavad, tooteid on lihtne kasutada. 

Intimate hygiene wash I chose purely because I ran out of mine. I really think you should wash the most gentle parts of your body with something natural like this. I already tried this product and my skin did not have any irritations afterwards (which has happened before). And the hair and body wash I got for my boyfriend Kalev, because he uses 2in1 products like this and he loves everything natural! Ofcourse it takes a little time to review those products properly, but I just wanted to share those with you right away. I have used all of those a few times now and so far, I am feeling positive. I will tune back in about a month or two and I will tell you then, is my skin looking better than it does right now. :)

Kommentaare ei ole