Miks ma otsustasin blogimises pausi teha?


Ei, see ei ole clickbait, ma võtan tõesti blogimisest pisikese pausi. Mõtlesin sellele esmakordselt kuskil septembri lõpus, kui Kalevile oma mõnda blogimisega seotud muret kurtsin. Ma selgitan kõike täpsemalt all olevas videos ja ma usun, et see video (mis tuli oluliselt pikem, kui ma algselt plaanisin) vastab kõikidele võimalikele teie küsimustele. Nagu ka videos korduvalt mainisin - ootan VÄGA igasugust teie poolset tagasisidet mu tegevustele ja blogile üleüldiselt ning kui oled ise blogija, siis tahaksin väga teada, kuidas sinul motivatsiooniga on? Igaljuhul, ma usun, et see paus on igati arusaadav ja loodan, et selle pisikese ajaga teie huvi mu blogi vastu ei kao. :)


5 kommentaari

 1. Võta tsillilt. Ära ole pinges :)
  Ise käin nädalas korra vaatamas, kas on uus post. Eriti huvitavad meigiteemad/arvustused jne.

  VastaKustuta
 2. Aitäh Sulle tagasiside eest. Proovin mitte üle papsida. :P

  VastaKustuta
 3. Minul kui blogijal on olnud samamoodi omad tõususd ja mõõnad. Esimene suurem mõõn oli vist siis kui kolisin esimest korda mõneks kuuks välismaale- polnud õiget fotograafi ning suurem energia läks Youtube kanalile, kuid Eestisse tulles sain jälle kuidagi asjad korda. Lisaks sellele on tüüpiline mõõna aeg ka talvel kui valgust on vähe, toas pole piisavalt häid vahendeid ja õues on külm, selle vastu aitabki ainult kevad. Viimasel aastal olen silmitsi seisnud aga olukorraga kus materjali on liiga palju, tahaks ju postitusi korralikult teha, aga samal ajal tuleb postitused valmis saada enne kui uus materjal peale tuleb, lohutan ennast sellega et arvatasti muudab seda olukorda talv, mil elutempo peaks veidike maha rahunema. Loodan, et paus annab energiat uuteks ja paremateks postutusteks!

  Kelly
  www.kellykivirand.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere, Kelly! Aitäh tagasiside eest. Väga lohutav on kuulda, et ka teistel blogijatel on samamoodi, mitte vaid minul. :) Mul on pisemaid mõõnasid kah varem polnud, kuid mitte kunagi sellist, nagu nüüd. Õnneks aga on pausi võtmine töödanud täpselt nii nagu ma arvasin, ning energiat ja ideid on rohkem kui kunagi varem! Ainuke miinus on vaid aeg, kuna igasuguseid tegemisi on hetkel palju.. Aga ma avalikustan täna/homme postituse, kus oma "pausi" ajast täpsemalt räägin.

   PS! Sul on vinge blogi, hakkan kindlasti jälgima! ;)

   Kustuta
 4. Hei! Väga tore kuulda, et paus aitas, jään huviga uusi postitusi ootama. Aiäh heade sõnade eest :)

  Kelly
  www.kellykivirand.com

  VastaKustuta