OOTD: vintage yellow dress

Ühel kesksuvisel päeval kammisime Elisega Positivuse festivalil seal alal olevaid poekesi. Möödusime ühest butiigi taolisest vintage poest, kust mulle KOHESELT üks kollane kleidike silma jäi. Läksime uurima, proovisin selga. Elise kiitis takka ja ütles, et näeb lahe välja. Mina polnud nii kindel, kuid mõtlesin, et kuna hind polnud ka üldsegi mitte krõbe, siis võib ju osta. Nüüd olen ääretult tänulik, et selle otsuse tegin, kuna kui selle kleidi omale esimest korda peale ostmist selga tõmbasin, tekkis mul kohe hea tuju. Tundsin end hästi, enesekindlalt ja eriliselt. Usun, et see kajastub ka pilte vaadates. :)

Uuriksin ka Sinult - milline on riietusese Sinu kapis, mida kandes kohe tuju heaks läheb?

PS! Pildid on tehtud meie Eesti ringreisil. Esimestel piltidel olen Varbolas, järgmistel Haapsalu promenaadil, siis Haapsalu raudteemuuseumis ning rannapiltidel juba Hiiumaal!

When me and my friend Elise were at Positivus festival, I bought this yellow vintage dress. To be honest, at first I was not too sure about it, but as it was not that expensive I decided to give it a go. And now I am so happy that I did. When I wore this dress, I felt confident, pretty and special. I think you can also see that from the pictures. And btw, those pictures were taken when we travelled around Estonia with Kalev.


Kommentaare ei ole