New and exciting fall releases (essence)


Essence tuli sügisel välja minu meelest siia maani kõige ägedamate toodetega nende valikus! Ma miskipärast eeldasin, et sügise tulekuga muutuvad meigid jälle matiks ja tagasihoidlikumaks, kuid oh ei! Tundub, et aina enam tuleb moodi glitter ja metallic trend ja olen väga selle poolt! Uute toodete seas on palju vägagi läikivaid/sätendavaid tooteid kui ka väga uuenduslikke tooteid. Kuna ma pole jõudnud veel kõike väga asjalikult proovida, teen täna sellise natukene ülevaatlikuma postituse (tahtsin teiega juba infot nendest toodetest jagada, kuna nad peaks juba poodides olemas olema) ning lähitulevikus mõtlesin teha täpsema metallic meiki tutvustava postituse, kas te oleksite sellest huvitatud? Või kui soovite mingist konkreetsest tootest lähemalt kuulda, andke sellest kommentaarides teada! :)

Essence came out with some really exciting products recently. I thought that when fall comes we go back to suddle and matte makeup, but oh no! Glitter and metallic are in more than ever and I am all about that. As essence, once again, sent me so many products, I will do a slight overview today and go into detail later on. Do you have any spesific questions about those products? If you do, be sure to let me know and I will answer them soon. :)


Essence tuli välja sel sügisel paljude erinevate toodetega: kreemlauvärvid, kulmugeel, ripsmetuśśid, lainerid, särapuudrid, põsepunad, küünelakid ja -puudrid (what? ma tean, kohe selgitan...), huulepulgad ja pliiatsid! Ja kõik tooted endiselt vägagi soodsate hindadega. :)

Essence came out with such products like: cream eyeshadows, brow gels, mascaras, eyeliners, highlighters, blushes, nailpolishes and nail powders (I will explain in a minute), lipsticks and lip pencils. And they are all quite cheap!


Nende põsepunad on mulle juba ammu meeldinud, kuid mulle tundub, et sellest uuest tuleb minu lemmik... MOSAIIK PÕSEPUNA! Nii armas!

I have been using essence blushes for a long time, but I think this new one is my favorite... MOSAIC BLUSH! So cute!


Ülielevil olin, kui nägin seda prismatic hololighterit. Muidugi, see toode ise pole päris peegel-holo, aga ma hästi ka ei kujutaks ette, kuidas see seda olla saaks. Okei, küünelakk jah saab, aga kas ma päris holo tahaks omale põsele? Vist mitte... Aga toode ise on väga lahe! Ma pole ühtegi pulga kujul highlighterit proovinud, aga kreemtooted mulle iseenesest meeldivad, seega suured ootused sellele tootele. :) 

I was very excited when I saw this prismatic hololighter. Ofcourse, the product itself is not holo, which gives a mirror-like effect. But I am not sure if that is what I would want on my cheeck anyway. But the products is cool and gives a nice glow. I like cream products, but I have never tried a highlighter stick, so this one is my first and I have big hopes for it.Nii, need on need kuulsad küünepuudrid. Ma ei tea kas teie olete, kuid mina pole küll varem midagi sellist näinud. Kasutad aluslakki, võtad näpuga totsikust puudrit, vajutad selle näpule ning peakski olema metal/holo effekt olemas. Et seda veelgi kenamaks teha on essencil pakkuda ka spetsiaalne metal shock pealislakk. Võibolla mõni teist nägi, kuidas ma seda toodet oma instagrami storys proovisin ja noh, mul päris hästi välja ei tulnud. Proovisin erinevat värvi aluslakkidega ja mulle tundus, et tumeda aluslakiga on kõige etem. Ma usun, et viga oli lihtsalt minus ja selle puudri peale kandmine vajab veel veidi harjutamist ja tunnetamist, aga jagan teiega kindlasti tulemust, kui mul see ühel päeval õigesti välja tuleb. 

So, here are the nail powders. I sure have not seen anything like that before. You use a base coat, pat the powder on your nail and use a special metal shock top coat to make it even more metallic looking. I tried it on my insta story as soon as I got the products but I quite did not get it. I think I did something wrong, but I will practise and show you the result if I get it done.


Ja essence huuletooted on endiselt head. Eriti need uued metal shock ja vibrant shock huulevärvid. Samuti on nende värvivalik omapärane - valikus on sinine, hall ja ka roheline!

Millised tooted teile kõige põnevamad tunduvad? Mulle kindlasti just need küünepuudrid... :)

And essence lip products are still great. Especially these new metal shock and vibrant shock lip paints. They have all kinds of unique colors to choose from. But what products do seem the most exciting to you? :)

Kommentaare ei ole