Battle of mascaras (Essence edition)


Kui ma peaksin elu lõpuni kasutama ainult ühte meigitoodet, oleks selleks kindlasti ripsmetušš. Ja kuna see toode on minu jaoks lausa niivõrd oluline, on mul sellele ka oma konkreetsed (ja päris suured) ootused. Kas ja millised Essence ripsmetuššid need ootused täidavad? Saame kohe teada. ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

If I would have to use one beauty product for the rest of my life, it would definitely be mascara. And as this product is soo important to me, my mascara that I am using better be good! Which ones I like from Essence? We will soon find out!Hetkeseisuga olen kasutanud kuute erinevat Essence ripsmetušši. Räägin nendest kõigist eraldi ning postituse lõppu lisan ka pildi oma ripsmetest nende tuššidega, kui olin kandnud peale ühe kihi. Kahjuks pole sellelt pildilt küll nii hästi erinevust näha kui ma lootsin, kuid natuke siiski (eriti, kui seda sisse suumida) ja osutasin selle pildi siiski siia postitusele lisada.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I have tried 6 Essence mascaras so far and I am going to review them all seperately. At the end of this blogpost, I added pictures of when I was wearing one coat of all of those mascaras. You can not see a big difference from that pic, but still, you can see a little and I decided to still add it here even though it was not as good as I wanted it to be.


Volume stylist lash extention: see ripsmetušš lubab olla küll ripsmeid pikendav, kuid minu meelest on see küll pigem tihendav. Üksinda kasutades jäävad minu jaoks mu ripsmed liialt vähe silmatorkavad, kuid kasutades seda koos mõne muu ja võibolla veidi vedelama koostisega tuššiga on tulemus absoluutselt parem. Hari on tootel hea kujuga ja piisavalt paraja suurusega, et ilusti ilma nahka määrimata nii ülemised kui alumised ripsmed värvida.
Volume stylist curl and hold: koostis veidi parem kui eelmisel tušil, kuid hari oli eelmisel parem. Üpris hea toode siiski, kuid nagu lash extention´igagi, kasutan ka seda koos teiste toodetega, et saada soovitud tulemus. Mainiks ka ära, et mulle VÄGA meeldivad nende mõlema pakendid! :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Volume stylist lash extention: it promises to extend the lashes, but I feel like it rather volumizes them. So I usually use it with another mascara that seperates the lashes better and apply this one on top of that. I like the wand and the formula of this products - the wand is slightly curved which makes getting every lash easier and the product itself dries quickly enough, so it does not stain your skin.
Volume stylist curl and hold: the formula of this is even better, but I do not like the wand as much. It is just too big for what I am used to. I also tend to use this product together with some other mascara to get the best result. And I just want to mention that those packaging are the most adorable out of all those six! :)


I love extreme volume mascara: no see on tõesti üks väga ekstreemne ripsmetušš, seda ma teile ütlen. Väga suur hari, väga vedel koostis ja see ka kuivab üpris aeglaselt, mis tähendab, et suure tõenäosusega teevad su ripsmed kuhugi näole mustad täpikesed. Olgem ausad, kellele see meeldiks... Ma tegelikult olengi seda toodet vaid ühe korra kasutanud, kuna sain kohe aru, et see pole mulle. Kahe kihiga saab täiesti rahuldava tulemuse, kuid mina pean sellega nii ettevaatlikult ja kaua töötama, et selle ilusa tulemuseni jõuda ja minu silmis pole see lihtsalt seda väärt.
The false lashes mascara: vägagi nauditav. Mõnusa paraja suurusega harjased, toode kuivab piisavalt kiiresti kuid ei ole ka liiga kuiv, püsib päev otsa ripsmetel ja ei hakka pudenema!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I love extreme volume mascara: well, this is really extreme... the wand is huge and the mascara takes so long to dry on your lashes that the stains on your skin and under your eyes are guaranteed with this. And no-one likes that. If you really work with it, you can get a decent result but I just do not think that this is worth it.
The false lashes mascara: really good product, love it! The wand is just how I like it, the formula is not too wet and not too dry and it wears nicely throughout the day.


Lash princess sculpted volume mascara: mulle väga meeldib see kurvika kujuga hari. Sellega on väga lihtne igalepoole ligi saada. Kahe kihiga saab imeilusad kaardus ripsmed! Küll aga kipub see tušš veidi päeva jooksul pudenema.
Rock´n´Doll crazy volume mascara: alguses arvasin, et see ripsmetušš mulle väga ei meeldi, kuna hari on suur ja juba harjastelt on näha, et tegu on üpriski tükilise koostisega. Aga kui seda peale kanda, polegi tulemus nii paha. Eriti kui kanda selle alla ripsmeid eraldav tušš (nagu näiteks lillat volume stylist või lash princess ripsmekat), on kombo imeilus. Ehk siis tegu on pigem ripsmeid pikendava tootega, aga selleks, et tulemus ei jääks liiga tükiline, peab tootega veidi töötama ja rohkem vaeva nägema. Koostis on suhteliselt märg, aga kuivab üpris/piisavalt ruttu. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lash princess sculpted volume mascara: again, a really wood mascara. I thought at first that maybe it is a bit too dry, but you can work with it. I still tend to use some other volumizing mascara with it. The thing I like the most about it is the curved, small wand!
Rock´n´Doll crazy volume mascara: a very volumizing mascara that I recommend using with either lash princess mascara or the violet volume stylist one - perfect combos! The wand is quite big and if you do not want your lashes to get clumpy, you need to work on it really hard. Or use one of the mascaras I mentioned before beneath it.


Lõppkokkuvõtteks ütlen, et kuna ma üldiselt kasutan koguaeg, igapäevaselt kahte kihti ripsmetušši ning üldiselt ka kahte erinevat tušši, siis pole minu jaoks üldse halb, kui toode pole minu jaoks piisavalt hea, et seda üksinda kasutada. Küll aga kui ma leian sellise tušši, mis teeb mõlemat (nii pikendab kui tihendab), on see suurepärane! Nendest kuuest on selleks kõige enam Lash princess ja The false lashes. Neid ostan kindlasti ise uuesti ja soovitan ka teistele proovida!

Tänaseks minu poolt kõik. Oled Sina Essence ripsmetušše varem proovinud ja kui vastus on jaatav, millised olid sinu kogemused?


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In conclusion, I would like to add that for me it is not bad at all if I need to use two different mascaras at once to get the result I want, because I am used to it. But if I do find a product that is good enough for me on it´s own... this is magical! From those 6 mascaras I like the lash princess and the false lashes the most. 

Have you tried Essence mascaras before? Did you like them?

Kommentaare ei ole