New NYX Professional Makeup fall releases

Paar nädalat tagasi oli mul tore võimalus osaleda NYX Professional Makeup ilulõunal. Mina ning teised blogijad kogunesime 11. augustil Pegasus restoranis, kus rääkisime uutest toodetest, uudistest ja muutustest NYX Professional Makeup töös ning muidugi saime head ja paremat süüa. Mina isiklikult polnud varem Pegasuses käinud ja restoran jättis endast igati positiivse mulje. Eks oma osa oli ka ilusatel lauakaunistustel ning laua peale puistatud meigil, mille kõik pani sinna meie tulekuks valmis Merlin. Mul on super hea meel, et just Merlin uuele kommunikatioonijuhi positsioonile sattus, täpselt õige inimene selleks ametiks! Nagu sellistel üritustel ikka kombeks, lahkusin ka sellelt sündmuselt vägagi positiivsete emotsioonide, täis kõhu ning rikkaliku kingikotiga. Kotis oli palju head ja paremat uutest sügistoodetest ning otsustasin ka teile ülevaatlikult näidata, mida uut juba varsti-varsti poelettidelt leida võib. Eriti just seepärast, et juba 31. augustil avatakse Ülemistes ju täiesti oma NYX Professional Makeup pood! Usun, et ma pole ainuke, kes seda päeva juba ammu oodanud on!


Aga uutest toodetest lähemalt. Üht ma ütlen - mulle tundub, et meigimaailmas on aina raskem tulla lagedale uute ja põnevate ideedega, kuid NYX Professional Makeup on seekord sellega suurepäraselt hakkama saanud. Uues valikus on seitse erinevat lainerit, kaks uut paletti, erinevad kulmutooted, uued matid ja vedelad lauvärvid, huuleõli, matt huulepulk ja klikitav huulepulk, puuder-lainer ja muidugi paar uut särapuudrit ning veel muudki. Olen jõudnud uudistooteid ka juba enam-vähem proovida ning pole pidanud pettuma. Kuid kuna tooteid, millest kirjutada on üheks korraks kindlasti liigagi palju, tutvustan seekord teile vaid neid, mis hetkel enim silma on hakanud.Mu südame võitis kohe alguses Liquid Suede metallic matte vedel huulepulk. Mu lemmikuim huuletoode on siiani olnud Soft Matte lip cream (need, kes on mu blogi või instagrami pikemalt jälginud on ilmselt teavad seda juba ammu), kuid ma tõsiselt arvan, et metallic matte võttis nüüd esikoha endale. Lihtsalt tavalised matid huuled on juba nii vana trend, on aeg edasi liikuda! Ning matte, kuid samas imeilusalt läikivaid metallic huuli pole ma küll varem väga kusagil märganud... Niiet see on ideaalne võimalus proovida midagi uut ning ma garanteerin teile, et just see huuletoode paneb kandja poole pilke pöörama. Kingikotist sain mina neli tooni, kui kindlasti täiendan juba peagi oma kollektsiooni veel mõndade toonidega.

Samuti jäid mulle koheselt, juba Pegasuse restoranis olles silma mõlemad uued paletid. Uus versioon Ultimate Shadow paletist sisaldab endas neli erinevat tooni, kuid iga toon on kolme erineva lõppviimistlusega - täiesti matt, kergelt kumav/sädelev ja täielik glitter. Geniaalne! Ning teine palett on Contour Intuitive, mis sisaldab endas kahte särapuudrit, ühte põsepuna ning kuute lauvärvi. Ideaalne reisimiseks. Mulle ääretult meeldivad need natukene julgemad särapuudri toonid, mis olid palettides, mis mina sain. Ning ka lauvärvi valikute kombo oli imehea - enamus toonid olid neutraalsed (ja omavahel ideaalselt sobivad), kuid paar tooni olid julgemad, millega katsetada saab.


Kindlasti soovitan pilgu peale visata ka uutele laineritele, uutele kulmutoodetele ning klikiga huulepulgale. Samuti väga unikaalsed tooted, millega on ääretult põnev katsetada.

PS! Osalen 29. augustil ka uue poe avamispeol, niiet kui soovite rohkem "live" ülevaadet ilublogija elust saada, võite õhtu poole visata pilgu peale mu instagrami storyle (@elisabethpurgaa). Sel samal õhtul ning ka õhtupoolikul peale seda on mul veel kaks sündmust, kuhu kutsutud olen, niiet hoidke silma peal. Võibolla peaksin üldse proovima täitsa esimest korda insta live teha? Kui oleksite sellest huvitatud, andke kommentaarides/sõnumites teada! :)


This blogpost is mostly in Estonian, as the first big NYX Professional Makeup shop is going to be open in just a few days and to celebrate that, I wanted to give a review on the new products that will be available ther (but ofcourse, everywhere else too). But don´t you worry, I will write here a small section in English also and tell you what so far I like the most from the new products. :)On the 11th of August me and some other bloggers gathered together at a restoraunt called Pegasus to chat, eat and learn about the new products. To see the whole range of things  NYX Professional Makeup is bringing out this season, I recommend checking out THIS video. But I am going to tell you, that the Liquid Suede metallic matte lip cream, Ultimate shadow multi finish palette and Contour Intuitive palette are definitely my favorites! They are all (but specially the first two) such unique products and I love seeing and trying out things I have never seen before. The beauty intusrty is full of diferent options and to come up with such a big range of fantastic products... it is hard. But  NYX Professional Makeup definitely did it. And the quality of the products is as good as it has always been. So... now all I am telling you is go to the nearest  NYX Professional Makeup  shop and GO NUTS!

Kommentaare ei ole