Kivvi cosmetics beautyblogger event (+ sooduskood!)


Hiljuti oli mul suur rõõm osaleda Kivvi looduskosmeetika brändi esitlusel. Tegemist on Läti päritolu brändiga, mida saab Eestist hetkel soetada http://www.evkosmeetika.ee/ veebipoe kaudu. Selle sama veebipoe omanik Evelyn oli ka selle ürituse eestvedaja. Kivvi ametlik maaletooja Eestis on Waku Organics.

PS! Postituse lõpus ootab teid ka sooduskood, mis kuni augusti lõpuni annab evkosmeetika.ee veebipoes Kivvi toodetele lausa -20% soodustust!

A few days ago I had the opportunity to participate in Kivvi nature cosmetics beautybloggers event. This brand is from Latvia and it just recently launched in Estonia.

Snäkilaua (ehk minu lemmikkoha) eest hoolitsesid lahkelt tassikoogidValioBelief ja Vichy.Kivvi kosmeetika toodetes on eriline rõhk just marjadel ja nende kodumaistel (ehk siis Läti) toorainetel. "Kivvi tooted on "kaunistatud" Läti metsadest ja aedadest saadud marjadest valmistatud pärlikeedega - mustikad, mustsõstrad, vaarikad, jõhvikad, pihlakamarjad, astelpajumarjad, pohlad, arooniad, leesikad ning palju muud. Marjad on kaunid loodusimed, mis sisaldavad elu essentsi - rikkalikult vitamiine, mineraale, antioksüdante ja samuti - rõõmu!"

Kohal käis ka selle brändi tootearendaja, kes rääkis täpsemalt, kuidas need tooted laboris valmivad. Tema jutust kumas läbi armastus nende toodete vastu ning ta tõi mitu korda välja, kuidas Kivvi kui brändi jaoks on oluline, et kõik nende tegevused oleksid "läbipaistvad". Kõik kasutatud komponendid on kirjas pudelil/totsikul oleval sildil, ei mingit varjamist. Ta rääkis, kuidas tihti kemikaalidega tooted küll silmnähtavalt justkui lahendavad probleemi kiiremini, aga üldiselt ei aita nad probleemist lahti saada. Looduskosmeetikaga aga vastupidiselt, võib küll tulemus kauem aega võtta, aga samas on tooted palju tõhusamad, kuna nad tegelevad probleemi lahendamisega, mitte selle varjamisega. Samuti on neil väga mitu erinevat sarja erinevas vanuses ja erinevate vajadustega inimestele, mille jaoks on spetsiaalselt välja valitud omad toorained ja marjad. Kivvi kannab endas edasi iidseid esivanemate ilutarkuseid - otse loodusest!

Kivvi uses a lot of berries in their products. That is because berries are full of vitamins and antioxidants. From their website:

"Kivvi products are “decorated” with strings of beads made of berries from forests and gardens of Latvia – bilberries, blackcurrants, raspberries, cranberries, rowanberries, sea buckthorn berries, lingonberries, chokeberries, bearberries and more. Berries are beautiful wonders of nature which contain the essence of life – abundance of vitamins, minerals, antioxidants and yes – even joy!"

Kivvi stands for many things that I agree on - they make their products with love, they write everything on the label that they use inside their products, they pick the ingredients very carefully depending on the age of the costumer who is going to use that spesific range and they use the wisdom of nature and our ancestorsa.


Pakendid on toodetel kõik õhukindlad ja pumpadega, et oleks hügieeniline. Samuti on neil minu meelest väga kena ja looduslähedame disain. Toodete valikus on ka eraldi sari meestele ja näiteks imearmas toode "mummy tummy", mis on mõeldud raseduse ajal ja järel kasutamiseks, et venitusarme vähendada. Ka toodete hind on üpriski rahakotisõbralik.

Kivvi tooted on: Ecocerti sertifikaadiga, alkoholivabad, ei sisalda tehislikke koostisaineid, sobivad veganitele ja tooteid ei ole testitud loomade peal. No mida veel soovida, ideaalne!

The packaging of the products is air-sealed and it looks also very nice. From their ranges, I bet there is something for everyone. They even have products specially for men! The prices are very wallet-friendly. They do not use alcohol in their products, they do not test on animals, they are suitable for vegans. What more could you want, that is perfect!


Üritus ise toimus imearmsas Helen Heinroos juuksurisalongis. Väga huvitava disaini ja vibega koht. Seal on lausa tunda, kuidas seal toimetavad inimesed teevad oma tööd armastsega. Olin sellest kohast varem palju kuulnud ja tõesti - see pole mitte niisama ülesse "haibitud" koht. Tekkis kohe suur soov sinna oma juuksevärvi värskendama minna... :)

Kingituseks saime kaasa apelsiini ja vanilli keha- ja huulemarmelaadi (kas pole mitte armas nimi toote kirjelduseks - marmelaad?). Lõhn on nendel mõlemal kuldne kesktee hapukast ja magusast. Need lubavad olla väga sügavalt niisutavad ja nende koostis on üpriski paks. Seega jätan nendega katsetamise pigem talvisesse aega. Hetkel kibelen nende valikust veel näiteks intiimpesugeeli, ebaküdoonia näopesuvahu ja puhastava astelpaju marjakokteili järele. Kokkuvõttes oli mul väga suur heameel seal üritusel osaleda just seetõttu, et mind paeluvad aina enam just looduslikud nahahooldustooted ja tõsiselt kaalun vaid nende kasutamise peale üle minemist. Loodus on headust täis, miks määrida end keemiaga? Kas te teate kedagi (või olete ise) otsustanud vaid looduskosmeetikat kasutada? Andke teada, ma väga tahaks teie kogemusi kuulda.

From the goodiebag we got orange and vanilla body marmelade and lip marmelade. As they are both extreamly thick and more suitable for winter, I am going to wait a little bit before I test them out. But the products that I definitely want to try soon are pyrus cydonia linea face wash, berry cocktail and intimate wash. I was very happy that I went to this event because I am really thinking about starting to use only natural cosmetics when it comes to skincare. Nature is full of good things for us, so why use chemicals? Has anyone done this before? I would really like to read your thoughts.


Ja sooduskoodi aeg! Koodiga LOODUSEKUNST saate evkosmeetika veebipoest augusti lõpuni Kivvi toodetelt -20% alla. Kasutage kindlasti võimalust, mina küll plaanin seda teha. :)

Kommentaare ei ole