Augusti meigilook Essence toodetega + KINGILOOS!


Essence tähistab sel aastal oma 15ndat sünnipäeva ning mul on suur heameel seda koos nendega teha! Juba mõni kuu on blogijad teinud Essence toodetega meigiõpetusi (look of the month postitusi) ja mina võtsin enda peale augusti kuu. Otsustasin teha selle postituse video vormis, kuna siis on minu meelest kõik sammud meigist palju lihtsamini arusaadavad. Video leiate siit samast postitusest veidi alt poolt (aga vabandan ette ära, video jäi kohati natukene liiga hele, aga vast on kõik sammud siiski arusaadavad). :)


Varem on sarnaseid postitusi teinud näiteks:

Järgmisena, ehk siis septembri kuus leiab samateemalise postituse Adryana blogist.

Ja muidugi käivad sünnipäeva juurde ka kingitused! Oma instagramis (@elisabethpurgaa) loosin välja terve Essence komplekti 15 tootega, kuhu kuuluvad: camouflage jumestuskreem, camouflage peitekreem, The false lashes ripsmetušš, Instant matt meigikinnitussprei, 2x glow&care küünelakki, Matt matt matt huulepulk 04 pink up your life, 4x my must haves lauvärvi: dare to wear, have a nice day, cotton candy, purple clouds, Satin touch põsepuna, Sinine ja must silmalainer, Huulepliiats in the nude.

NB! Pildil olevad tooted on loosi minevatest toodetest veidi erinevad, kuna konkreetne loosipakk pole minu käes ning kasutasin pildi tegemiseks oma tooteid. :)

Need kõik tooted, mis kingiloosis on, valisin mina teile ise välja. Nimelt need on just need tooted, mida ma Essence valikust kõige enam armastan! Võtke kindlasti kingiloosist osa ning hoidke Essence tegemistel silma peal. Mina isiklikult olen nende tooteid juba üle aasta kasutanud ning leian pidevalt nende valikust uusi lemmikuid juurde. :)

Ning siin on lubatud video. Head vaatamist:

3 kommentaari

 1. Väga ilus tulemus! Ja mulle on kindlasti abiks video silmameigi tegemise osa, sest olen lauvärvidega üpris lootusetu, nüüd aga katsetan uuesti Sinu nippe nähes :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

   Kustuta
  2. Aitäh! Mul on ainult hea meel, kui sain inspireerida ja abiks olla. :)

   Kustuta