5 summer essentials (2017)


Õnneks on meile veel suve natukene jäänud (suvekuud vähemalt, loodame, et suve ikka kah) ning sellega seoses tuli mul mõte jagada teiega oma lemmiktooteid, mida suve vältel palju kasutanud olen.


Tegelikult pole ma suvel eriti palju meiki kandnudki või kui kuhugi välja lähen, kasutangi vaid neid mõnda toodet. Kindlasti ei puudu mu meigikotist suvel näiteks veekindel ripsmetušš. Minu nipp veekindla ripsmeka maha saamiseks on järgmine - kanna tavalist ripsmetušši veekindla alla! Uskuge mind, õhtul meiki maha võttes te veel tänate mind. :) Suvel meeldib mulle kasutada pigem kreemjaid kui puudertooteid ja sellepärast eelistan sära andmiseks just seda Sleek highlighterit. Isegi, kui ma jumestuskreemi all ei kasuta, tupsutan seda sõrmega veidi põsesarnadele ja nägu on kohe palju elavam. Muidu olen kulmupuudri austaja, kuid suvel ja vähest meiki kandes eelistan naturaalset kulmu ning seda on minu jaoks lihtsam saavutada hoopis silmapliiatsiga. Ning igaksjuhuks kinnitan kulmud ka kulmugeeliga. Selleks kasutan tavaliselt Sleek kulmugeeli, mis pole mind kunagi alt vedanud. Ning viimaseks! Üks minu lemmikuid nippe kuidas silmameik imelihtsalt silmapaistvaks ja eriliseks teha, on oma alumine ripsmepiir värvilise silmapliiatsigaa üle teha. Nii lihtne see ongi!


Ja sellest mulle üldiselt piisabki! Mis on teie suvised lemmikud meigitooted?


Fortunately we have some time of summer left and that is why I decided to show you the products I have been loving during this summertime.To be honest, I have not worn much makeup this summer and I have been giving my skin some rest, but when I do wear makeup, I usually just go for this simple look: I use a waterproof mascara on my eyelashes (because we in Estonia usually have rainy weather), but I use a regulas mascara underneath so it would come off easier when taking your makeup off. I use a Sleek liquid highlighter on my cheekbones, because I find powder products really heavy on the skin during summer. I do my brows with a brow pencil, because I like a more suddel brow when I do not have a ton of makeup on and I set them in place with Sleek clear brow gel. This product has never dissapointed me. And last but not least, I always tend to use a colorful eyepencil under my lower lash line to make my eyes stand out and give them this special glow.

What are your favorite makeup products during summer?


Kommentaare ei ole