Battle of concealers: part II


Sõda läheb edasi! Eelmises osas võrdlesin kolme peitekreemi: e.l.f'i, L'Oreali ja Max Factori oma ning ka sel korral on meie ees kolm peitekreemi, kes nii oma vahel kui ka eelmises postituses olnud peitekreemidega võistlevad. Kõige kõrgemaks hindeks olen hetkel andnud 7, kas tänastest võistlejatest saab keegi ka kõrgema?

It's on! In the last blogpost there were three concealers and the best ones got 7 points out of 10. Will one of today's concealers get a higher score? We will find out soon!


Tänases postituses võistlevad: 

NYX concealer wand -  esimene NYXi peitekreem, mida proovisin. Mulle väga meeldib see, et üpris hea hinnaga peitekreemi kohta on neil valikus tegelikult väga palju toone. Isegi värvilised (ehk siis rohelised ja lillad nt punnide peitmiseks jne). Valikus on ka väga heledad toonid, mis on minu jaoks alati eelis. Katvus… ütleksin, et on sellel peitekreemil üpris nigel. Mul on ka jällegi üpris tumedad silmaalused, aga ainult sellest peitekreemist minu jaoks jäi küll väheseks. Eriti kui korralikku õhtumeiki teha. Igapäevaseks ja lihtsamaks meigiks sobib see palju enam. Seega, hindeks paneksin 6. 

Bourjois Radiance Reveal peitekreem - esiteks kiidaksin pakendit! Ma ei tea, kohe väga sümpatiseerib mulle. Miskipärast tundub see käes hoides kui midagi väga luksuslikku ja kallist, kuigi tegu on 9 eurose peitekreemiga. Toode lubab olla niisutav ja seda ma tunnen, et see ka on.  Peitekreem sisaldab endas valgustpeegeldavaid osakesi ning see tekitab näole väga värske ilme. Katvus keskmine ja minujaoks peaaegu et piisav. Lihtne hajutada, ei ole liiga paksu koostisega. Selle kiidulaulu puhul hindeks lausa 9!

Maybelline Dream Lumi touch peitekreem - lubab olla valgustpeegeldav/sära andev, kuid ma ei ütleks, et see seda eriti on. Tegu on üpris tavalise, paksu koostisega peitekreemiga. Katvus päris tugev, kuid sellest tulenevalt koguneb peitekas päeva vältel ka silmaalustesse vagudesse. Kõige heledam toon on minu eelistusest veidi tumedam, niiet silmade all ma seda tegelikult eriti ei kasutagi (kuigi see on põhiline ja tihti ka ainuke koht, kuhu peitekreemi vajan). Samuti ei meeldi mulle taoline keeratava korgiga aplikaator, kust seest kreemi välja tuleb. Maksab toode 8 euro ringis, mis pole küll kallis, kuid minu meelest pole see oma hinda väärt. Seega, hindeks 4.

Nagu näha, võitis kogu võistluse Bourjois Radiance Reveal peitekreem! Soovitan soojalt seda kõigil proovida. Mina igaljuhul suundusin Lovertesse juba uut tellima… :)

Todays competitors:

NYX concealer wand - it is the first NYX concealer I tried. I really like that they have so many different shades to choose from (even very light, almost white ones and colorful ones). So I think everyone will find a shade that is suitable for them from this collection. But the thing I do not like about this concealer is the coverage. It is not enough for me! But I also have very dark under-eye area, so I would recomment this concealer for everyday makeup. It gets 6 points from me.

Bourjois radiance reveal concealer - I really love the packaging. It makes the product feel more expensive than it is (actually it is around 9 euros). It is highlighting, medium coverage (which is almost perfect for me), moisturizing, easy to blend… basically everything I could wish for. Soo… this gets a solid 9!

Maybelline dream lumi touch concealer - it promises to be highlighting, but I do not think it really is. The lightest shade is too dark for my undereyes. It is quite thick concealer with high coverage, but as it is that thick, it tends to crease. I also do not like the applicator. I know that this concealer is not my cup of tea, but it might be for some people, so I would give it a 4.

As you can tell, the Bourjois Radiance Reveal concealer won the competition! I highly recommend it! Have you tried this concealer before and what do you think of it?

Kommentaare ei ole