Palettes of Sleek


Sleek on bränd, millega olen vaikselt tutvust teinud kindlasti üle aasta. Soetan neilt iga natukese aja tagant miskit uut ja arvamus on muutumas aina paremaks - kvaliteetsed tooted taskukohase hinnaga. Ja ühel päeval märkasin, et mulle on kogunenud paar paletti ning nende eraldi tutvustamise asemel panen nad ühte postitusse kokku. Aga pean teid hoiatama - peale selle postituse lugemist võib tulla tung Sleek'ilt miskit endale soetada… :)

Sleek is a brand that I have been trying to try out more - every now and then I buy something from them and my opinion is very positive. Great and quality products with great price. One day I realized that I have quite a few Sleek palettes and I decided to put them together in one blogpost. But I got to warn you - after reading this blogpost you might want to buy something from Sleek… :)


Hiljuti soetasin omale Sleek Brow Kit'i, mis sisaldab endas ühte puudrit, ühte vaha, peeglit, kahte pintslit ja pintsette. Hinnaks on tootel 10 eurot. Valisin endale tooni "extra dark", mis on tegelikult päris tume, aga mulle isegi enamvähem sobiv. Kuigi tagasivaadates oleksin võinud võtta tooni heledama. Valikus on viis erinevat tooni, seega kõik leiavad sealt endale sobiva. Nii puuder kui vaha on suurepärase kvaliteediga. Kulmuvaha/puuder lausa PEAB minu jaoks megapigmenteeritud olema, sest muidu pole tootel lihtsalt otstarvet. Isegi pintslid selles paletis on täitsa omal kohal, kuigi ma üldiselt väga selliseid tootega kaasa tulevaid pintsleid ei usalda. Eriti meeldib mulle see nurga all lõigatud pisike pintsel. Pintsetid pole eriti head, kuigi mulle meeldib see mõte, et nad kaasa pandud on. Ainult natuke nuriseks kokkuvõttes selle pakendi suuruse üle - kaasa võtmiseks veidi kehv, sest natuke liiga mahukas. Kui võrrelda sama hea Rimmeli paletiga, siis Rimmeli oma on küll oluliselt väiksem.

The most recent item I have purchased from Sleek is their Brow Palette - it has two brow products in it and one big mirror and some tools in it. In total is costed 10 euros. I really like the products themselves, very pigmented! I have the shade "extra dark" from their collection which is pretty dark for me, but it is perfect for a darker brow look that I sometimes want for special occasion looks. I even use the tools that come with the palette, but I would much more prefer them not to be in this palette because it is big enough. I love the pigmentation of the colors, but overall, this palette si not the best for taking with you as it is pretty big. 


Järgmiseks on mul kaks paletti, mis näevad üpris sarnased välja, aga on tegelikult üpris erineva sisuga. Esimene (see värviline) neist on Sleek Primer palett ehk siis palett erinevate lauvärvi aluskreemidega. Seda toodet nähes teadsin, et pean selle endale saama. Olen viimasel ajal aina enam katsetanud just värvilisi meigilooke ning igat värvi aluskreemi eraldi osta tundub mõttetu. Niiet see palett on katsetamiseks ideaalne! Ma ei ütleks, et lauvärvid tänu neile aluskreemidele kauem peal seisavad, kuid värvilised lauvärvid teevad nad erksamaks küll! Näiteks sinine lauvärv koos sinise aluskreemiga näeb kohe palju rohkem sinine välja. Kuna toode maksab ka ainult 11 eurot ning selle eest saad endale 12 aluskreemi, pole ma ka eriti pettunud, et ta püsivusele otseselt väga kaasa ei aita, kuna ta teeb ära töö, mille jaoks ma ta tegelikult ostsin.

Teisena on pildil Sleek I-Divine lauvärvipalett. Hinnaks samuti 11 eurot. Selles kollektsioonis on vägaväga palju erinevate värvikombodega palette, kuid mina valisin kunagi nende seast just tooni Au Naturel. Ma ootasin sellelt paletilt veidi enamat, kui aus olla. Kvaliteeti lauvärvidel nagu on, aga nagu ei ole ka. Olen leidnud, et selle paletiga on ideaalne teha just väga naturaalseid igapäevameike, kus kasutad vaid paari tooni, kuna nad omavahel väga seguneda ei taha. Niiet miskit keerukat õhtumeiki ma sellega ei tee, aga kasutust leiab see palett siiski. :)

Then I have those two palettes that look very similar, but are very different. First, the colorful one is Sleek primer palette. It has 12 different colored primers in it which is perfect for vivid eyeshadow looks. As I have been loving experimenting with colors recently, this is perfect to try out different looks with. I would not say that it makes your eyeshadows stay on much longer, but it sure does make the colors pop, so I would say that it does the job. And the other palette is Sleek I-Divine palette. As the eyeshadows are not the most pigmented, I like to use it for easy everyday looks. But as both of the palettes only cost 11 euros, I still think they are worth the money. :)


Sleek Solstice paletist olen rääkinud siin blogis (ja ka oma instagramis) juba korduvalt. Tegu on minu lemmik särapuudrite paletiga! See sisaldab endas kolme puudrit ja ühte kreemjat säratoodet, kaasa tuleb  ka üks (kuigi üpriski mõttetu) pintsel. Toote hind on 12 eurot. Mulle ääretult meeldib see kuldne pakend ja suur peegel, mida ma tegelikult ka kasutan. Särapuudrid on suurepärase kvaliteediga ning huvitavaks teeb selle kombo just lillakas toon, mis lisab näole imeilusa kuma. Neid palette on Sleekil veel ka teiste toonidega, niiet kui see palett pole päris sinu jaoks, soovitan ka teistega tutvuda. Ma ei tea miks mul nii kaua aega läks, et see palett endale soetada… Ärge tehke sama viga mis mina! :)

I have previously talked about this Sleek Solstice highlighter palette many times and I do not know what took me so long to get this. Do not make the same mistake as I did, because this palette is perfection! It has three powder and one cream highlighter in it and you can use them individually or even together. I really like the lilac highlighter, very unique. It costs around 12 euros and I would say that the only downside of this palette is the brush that comes with it, as it just takes space and I do not use it. But overall, this product… I have no words!


Olete te midagi Sleek'i valikust proovinud? Kui jah, andke mulle KINDLASTI teada, kuna olen väga hetkel vägagi katsetamisaldis. :)

What are your favorite Sleek products? If you have some, please let me know because I will most definitely try them out. 

3 kommentaari

  1. Hei!

    Minul on Sleeki valikust kaks I-Divine paletti - On the Horizon ja A New Day. Olen sinuga nõus, et need on nii ja naa. Osad on väga head ja pigmenteeritud, teised mitte. Rohkem meeldib mulle kahest On the Horizon oma julgemate toonidega. Teine on mõnusalt neutraalne, aga olen hädas selle sädelevate toonidega, mida kuidagi ilusalt peale kanda ei oska. Veel on mul üks põsepuna, mida küll kasutan, kuid uuesti ei ostaks, sest pigment on nõrk.

    VastaKustuta
  2. Jah, just need sädelevad toonid on ka minu paletis kõige kehvema pigmendiga. Oleksid nad vaid nii head kui need särapuudrid... :)

    VastaKustuta