How to make a boring outfit stand out

Oi kui tihti mõtlen mina hommikul kapi ees seistes… mida täna selga panna? Ja oi kui tihti valin ma lõppude lõpuks millegi uuendusliku ja huvitava asemel aja nappuse tõttu siiski lihtsad ühevärvilised püksid ja valge/musta pluusi. Sellel outfitil pole ju iseenesest miskit viga, kuid vaid sellega ei jää sa silma. Jah, kindlasti kõigil naistel polegi eesmärk igapäevaselt millegi äärmiselt ekstravagantsega silma torgata, kuid usun, et pisikesed erilised detailid panevad iga naise enesekindlamana tundma. Täna jagangi teiega oma uut lemmikut detaili, millega iga riietus isikupärasemaks muuta.Rich Gone Broke käekellad. "RGB käekellad on inspireeritud erinevate ajastute ikoonilistest disainidest, mis on interpreteeritud kaasaegse selge RGB karakteriga võtmesse. Valikus on nii minimalistlikke tänapäevaseid disaine, traditsioonilisi lahendusi ning ka lähiajaloost inspireeritud digitaalseid kellasid." Kelladel on tekstiilist rihmad, mis on erilised kahel põhjusel - neid saab vahetada (uusi rihmasid saab eraldi juurde osta) ning rihma saab ümber käe siduda! See annab kellale minu silmis vägagi uudse väljanägemise, mis püüab kindlasti positiivset tähelepanu. Kõik rihmad on ühes mõõdus ja sobivad ükskõik millise kellamudeliga RGB valikust. Kokku saab RGB valikust valida lausa 255 erineva kombinatsiooni vahel! Rihmasid on ka väga lihtne vahetada ja kui isegi juhuslikult nende imelises valikus just sulle sobivat rihma ei ole, soovitaksin ma kella osta siiski, sest tekstiilist rihmasid on samas ka ju imelihtne ise oma äranägemise järgi valmistada. Ahjaa, ja nende valikus on nii meeste kui ka naiste käekellad. See tähendab, et minu silmis on tegu tõesti kõige isikupärasema aksessuaariga, mida näinud olen! Ja kindlasti on mainimist väärt ka karbike, milles kell Sinuni jõuab. Nii seda karpi kui ka kotikest saab nii mitmel eri moel kasutada - näiteks hakkan seda karpi kasutama vist pastakate/pliiatsite hoidmiseks, kuna see on suuruselt täpselt selleks paras.Ja mul on teile sooduskood ka! Kui kasutad lehel kaekellad.ee sooduskoodi elisabeth15, saad oma RGB käekellalt lausa 15% soodustust! Kellade hinnad jäävad vahemikku 45-69 eurot (mis tegelikult pole ju imekauni ja kvaliteetse kella kohta üldsegi mitte liiga kallis) ning koos koodiga elisabeth15 saate kella lausa 38-58 euroga! AMAZING!


Kui olete endale kella tellinud, siis andke teada, millise valisite! Minul isiklikult oli küll valikut, eriti rihmade osas väga raske teha. Hetkel otsustasin Silver Marcel käekella kasuks ja rihmaks valisin Babylone rihma. Järgmisena tahaksin endale sama mudelit, aga kuldset värvi ja olgem ausad, neid rihmasid tahaksin ma kõiki… Ja peagi toon teieni ka outfit'i postituse, kus just see kell põhirolli mängib. :)

I bet I am not the only one who in the mornings stands in front of her closet and thinks… what should I wear today? And so often I go for just some one colored pants and a white or black T-shirt. Easy, simple. There is nothing wrong with this outfit, but it is not special, it does not make me feel confident as this outfit is not very personalized. But lately I found a fantastic way to personalize any simple outfit - Rich Gone Broke watches!


Those watches from France are the most personalized watches I have ever seen! First, you choose your favorite watch type, then you choose the strap/band, which are textile and then you TIE it around your wrist! How cool is that, so unique! It really looks nice and I have gotten many compliments on it. You can buy the bands seperately also. Together they have 255 different combinations in their collection to choose from, so I think that everyone will find something just for them :) And I even have a discount code for you - use the code ELISABETH15 on the website kaekellad.ee (which is Estonian) and get a 15% off off your RGB watch. :)

2 kommentaari

  1. Täpselt selle plaadi ning rihmaga kaunitar jõudis ka minuni, high-5! :)

    VastaKustuta