HAUL: New exciting JOIK products


Mõni aeg tagasi oli mul suurim au saada selle JOIK kingikoti omanikuks. Miks just suur au? Kuna tegelikult olid need kingikotid nendele kümnele blogijale, kes JOIK iluõhtul käisid (rohkem infot iluõhtute kohta facebookis), kuid mina kahjuks Ida-Virumaalt nädala keskel Tallinnasse ei jõudnud ja brändi esindajad olid siiski nii lahked ja toimetasid kingid minuni. Selline suhtumine on lausa südantsoojendav! Mul oleks tõesti kahju olnud, kui ma nendest toodetest oleks ilma jäänud, sest et… no kohe kuulete. ;)


Some time ago I recieved a giftbag from JOIK and I just realized that I still haven't shared with you the things that I got! I really do love all of the products and JOIK in general, so I am excited to finally show you the products.


Põhiüllatajateks kingikotis olid kaks uut toodet - valge klaariga dušivaht ja ihupiim. Esiteks, see lõhn! Tõeline suvi pudelis! Dušivaht puhastab õrnalt nahka ja jätab selle niisutatuks ja hästi lõhnavaks. Toode on 100% looduslik (nagu ka kõik teised JOIK tooted) ja sisaldab kurgi ekstrakti ja aaloe mahla. Vaht on mugavas pumbaga pudelis ning pumbale vajutades tuleb vedelik kohe vahuna välja. Ma isegi ei tea miks, aga miskipärast on seda palju meeldivam kasutada kohe otse vahuna kui ühtegi teist kehapesuvahendit, mida proovinud olen. Isegi elukaaslane küsis paar päeva tagasi minult, et kas ta võib seda vahtu kasutama hakata. Muidugi lubasin ja küsisin siis ka blogipostituse tarbeks temalt, mis tema jaoks seal erilist on. Tema vastas, et talle meeldib just selle toote looduslikkus ning vahuga enda määrimine tundub palju "tervislikum" ja kergem/õhulisem kui geeli pudelist välja pigistamine. Geel iseenesest tekitab keemia tunde. Uudne ja meeldiv kogemus, soovitan proovida! Ja temaga paaris käiv ihupiim - kerge, niisutav, imendub kiiresti, värskendav. Mõnusa "pihustiga" pudel. Ning mõlemad pakendid saavad plusspunkte, kuna neist on läbi näha ja tean seetõttu, palju toodet alles on. Pikemaajalised lugejad teavad, et ma seda armastan! Samad tooted on saadaval ka teiste lõhnadega ja hind mõlemal tootel vaid veidi üle kümne euro.

The main suprises from the goodiebag were their new showerfoam and body lotion. I got both with apple scent and it really reminds me of summer. They have othen scents too, so if you do not like apple, still check the products out. :) The showerfoam is lightweight, moisturizing, smells good and ofcourse smells nice! Something about this product really excites me, The fact that it is a foam already coming out of a bottle… I don't know. I just really like it! I guess you only understand if you try that product too. And the body lotion is no worse - it absurbes quickly into the skin and it is light, but still makes your skin baby-butt soft. The products cost only a few euros over 10!


Sügavniisutavat salvi olen ma tegelikult varem kasutanud. See oli oma mitu aastat tagasi Taanis vahetusõpilasena olles. Mul olid käed äärmiselt kuivad ning meie nö juhendaja laenas mulle just sedasama salvi (küll aga veidi suuremas potsikus). Ütles, et see on imeline toode! Ning siis veendusin selles isegi - määrisin salvi sõrmedele ja sõrmenukkidele ja üleöö olid mul justkui uued käed! Mõtlesin siis, et koju minnes ostan endalegi kohe selle salvi, kuid kuidagi niiviisi ta ununeski. Niietkingikotist selle toote leidmine oli minu jaoks tõeline positiivne üllatus! Ja tegelikult tundubki see väike potsik mõistlikum, kuna salvi kulub imevähe. Aga seda saab kasutada ükskõik kus sinu keha peal. Imeline toode! Ja lõhnab tsitruseliselt, mis on minu lemmik.

Koorivat maski (mis mõeldud just kätele ja jalgadele) kiitsid oma blogides kõik iluõhtul käinud blogijad. Katad käed või jalag maskikihiga, hoiad ja hõõrud toodet veidi aega nahal ja pesed maha. Jällegi, kuiv nahk hetkega kadunud! Suvel on see toode minu jaoks ideaalne just jalgadele, kuna paljajalu käies kipub mul nahk kandadel erilise kiirusega kuivaks minema. Tootes on palju kasulikke õlisid ning meresoola.


Then I recieved two 50ml cute glass jars filled with the best products for dry skin you could imagine! Firstly, deep-moisturizing salve, which you can use all over your body. On your hands, feet, lips, face… everywhere. And it does help! Also, the mask for feet and hands is amazing! You just have to try those. They both have many natural oils in them and they cost a little under 10 euros. I am excited to try the mask on my feet in this summer because my feet tend to get really dry when walking barefoot. I am almost 100% sure that this mask and salve helps my feet also.


Kingikotis peitus ka hulgaliselt teistreid ja ma tegelikult polegi neid kõiki veel jõudnud proovida. Kuid siit tunduvad mulle kõige huvitavamad duššiõli (sest nii palju kui ma neid erinevatelt brändidelt proovinud olen, on need mulle alati meeldinud) ning näokoorija, sest olengi uue otsingul. Kui need testrid mulle sobivad, ostan ilmselt täissuuruses tootedki.

There were also many testers in the goodiebag and I actually have not had the time to test them all, but the shower oil and face scrub seem to be very interesting. If I happen to like the testers, I will definitely purchase the whole product.


Millised on teie lemmikud JOIK tooted? Päriselt, andke teada, ma tahaks veel nende tooteid katsetada. :)

Have you tried JOIK? If so, what are your favorite products?

2 kommentaari

  1. JOIK toodetest olen mina proovinud vaid ühte, kuid see tõesti meeldib mulle. Selleks on greibi-mandariini kehakoorija. Ma olen varasemalt kehahoolduses väga laisk olnud, kuid see koorija kohe kutsub ennast kasutama. Juba ainuüksi lõhn on imeline, kuid veelgi imelisem on see, milliseks see naha muudab. Tänu rikkalikele õlidele jääb nahk ülipehme ja niisutatud ning vähemalt minu naha puhul on eraldi kreemitamine lausa liiast. Kui sa seda veel proovinud pole, siis tõesti väga soovitan :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ooo, tänan soovituse eest! Head kehakoorijat, mida tõeliselt armastaks mul hetkel polegi. Kindlasti viskan pilgu peale. ;)

      Kustuta