IM GOING AWAY FOR A WHILE - but where?


Huh, kui dramaatiline pealkiri, kas pole? Aga see on tõsi, sest lõpuks on kätte jõudnud aeg minu välja teenitud puhkuseks. Ma ei vaja otseselt puhkust blogimisest (sest nagu te isegi olete ilmselt tähele pannud, siis pole ma just kõige aktiivsem siin viimasel ajal olnud), vaid pigem kõigest muust toimuvast. Kõik eksamid on tehtud (lõpetan keskkooli), olen otsad kokku tõmmanud oma tantsutrennidega ning korraldasin isegi suure tantsuõhtu, kus kõik minu tantsijad esinesid (kes pilte soovivad vaadata, siis seda saab teha SIIN). Nende suurte ja oluliste toimetuste tõttu pole ma jõudnud ka nii tihti siia kirjutada kui tegelikult tahaks. Loodan, et see on lugejatele arusaadav.

Tegelikult tahtsin teile öelda, et lähen pikemaks ajaks reisima. Mul on sellesk puhuks küll paar postitust juba teile valmis kirjutatud, kuid pigem tulin siia teada andma, et kavatsen sel ajal aktiivsemalt tegutseda instagramis (@elisabethpurgaa). Soovime reisil olles katsetada uusi kaameraid ja tahaks ka vahvaid videosid teha - ühesõnaga, mind ootab ees selline katsetamise-proovimise aeg. Tahaksin proovida instagrami kasutada ka veidi enam blogina. See tähendab, et tahaksin sinna lisada rohkem lühikesi videosid ja piltide alla jutustusi ja vaadata, kuidas selline formaat toimib ja mulle sobib. Ehk siis ma justkui koliksin paariks nädalaks end väljendama teisele platvormile.

Ja tegelikult tahaksime reisi planeerimiseks veidi TEIE ABI paluda! Me lähme reisima/matkama Euroopa piires ja umbes kolmeks nädalaks, kuid meil ei ole veel päris kindlat plaani. Proovime pigem liigelda nii, kuidas juhtub, usaldades sisetunnet. Aga siiski sooviksin teilt küsida, millised on teie lemmikud kohad Euroopas? Olgu see kas riik või linn või söögikoht või vaatamisväärsus, ükskõik millised soovitused on oodatud. Ja kes teab, võibolla kui satumegi Sinu soovitatud kohta, äkki toome sealt Sulle suveniirigi… :)

Samuti on vägagi oodatud soovitused seoses ööbimisega. Eriti, kui elate/viibite ise kuskil välismaal või elab seal teie tuttav, kes meiega kohtuda sooviks või meid isegi enda katuse alla veidikeseks ajaks võtta tahaks - see oleks imeline! Hetkel meil enamus majutuskohti paigas pole, küll aga mõned alguse kohad. Kõik täpsemad detailid (sh kuhu me alguses suundume ja kus ööbime jne) tahan avalikustada reisi jooksul (mis algab ju juba HOMME!), et mitte siin ja praegu liiga palju põnevust rikkuda.  Kui aus olla, siis muidugi on veidi hirmutav minna välismaale nii, et sa isegi ei tea kuhu sa lähed ja kus ööbid, aga see suures pildis selle reisi mõte minu jaoks ongi. Tahan panna ennast veidi rohkem proovile ja mugavustsoonist välja kui tavalise all-inclusive reisiga, mis on küll kah tore, aga tihti ei koge sa ennast ja kohalikku elu läbi selle nii palju kui mina hetkel tahan. Usun, et meil (lähme koos Kaleviga - äkki kedagi ajas segadusse sõna "meie") tuleb maruvahva reis ja kuhu iganes me ka ei satuks ja mis iganes ka ei juhtuks, kõik on okei. 

Me lahkume juba esmaspäeval ja tuleb kindlasti üks ääretult põnev ja teistmoodi seiklus. Niiet kes soovib sellel silma peale hoida, siis minu instagram on selleks kõige õigem koht. Kuid kindlasti ilmub vahel ka siia blogisse miskit ja tagasi tulles veelgi enam! Loodan, et see veidi teistmoodi sisu ja veidi teises kohas on ka teile vahelduseks huvitav. :) Ja tänan juba ette kõiki, kes oma lemmikud reisikohad kommentaaridesse jätavad. Me kindlasti vaatame ja kaalume kõik soovitused läbi!

Oh, I bet this title sounds pretty dramatic, right? But it is true - I am going away for three weeks! My long-awaited vacation is finally here. Not that I needed it from blogging, because as you may have noticed, I have not posted a lot recently. That is mostly because my graduation in school and many dance trainings and so on… it has been a very crazy time. And from that I need a little break.

But this break is something different. This trip where we are going on (with Kalev) is not your usual all inclusive trip, but we actually do not know where are we going and where are we going to stay. A we start out journey already tomorrow, we ofcourse know some of the first stops, but I am not going to reveal them here because I do not want to give it away already. 

I am not saying right now that for three weeks there will be no posts on this blog. There will probably be a few, I have written them in advance already. But I mostly came here right now to tell you that I am going to use instagram more and also, I am going to try to use it differently. Do more videos over there and write longer "blogpost-like" captions to photos. Just try to use my instagram platform more like a blog basically because that is much easyer when you are on the go. At least it seems to be, but let's find out! We have two new cameras also which should make the content even more exciting. My instagram is @elisabethpurgaa, go and click the follow button if you are interested.

And furthermore, we would really like to ask YOUR HELP! As we do not know where we are going, we could use your advice. So, the question is - what are your favorite spots in Europe? This can be a country or a town or a sightseeing spot or a caffee, whatever. We just want to know which spots you like and we will definitely try to go there. And also, if you live abroad ro you know someone that does and would like to meet with us or even better, let us sleep on his/her couch, that would be so amazing! Just let us know in the comments. :)

Anyway, I hope that this tipe of new content on new social media platform is also interesting to you. I know that it is going to be very interesting to me! I just want to try something new and let's see what the future brings… :)

10 kommentaari

 1. Aah, mu lemmikkoht on Holland, eriti sealsed väiksemad linnad, eriti Utrecht. Kuigi see riik on suhteliselt kallis, nii majutuse kui toidu ja transpordi poolest, siis nende eluviis ja selline mõnus vabadus on kõik seda väärt.
  Ja minu Itaalia-reisist sai mu lemmikuks Bergamo. Tõeliselt armas väikelinn Milano külje all, kust on eriti lahe veel sõita bussiga mägedesse helesiniste järvede äärde.
  Lisaks tundub mulle, et Varssavi on väga lahe koht, väga hipster ja nooruslik :D Ma ei ole seal kunagi käinud, aga kirjutasin sellest hiljuti reisiloo ja noo, nüüd mu top 1 koht, kuhu tahaks reisida.

  selfmadeblog.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh soovituste eest, Piia! Ilmselt külastame neid kohti küll... :)

   Kustuta
 2. Hei! Väga lahe idee. Ma ei tea kas mäletad aga ma hetkel elan Belgias ja saaksin teile öömaja pakkuda küll kui soovi oleks, muidugi elan väiksemas linnas Tournais. Anna teada kui huvi ja kirjuta mulle fbi. :) Edu reisil!

  VastaKustuta
 3. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

  VastaKustuta
 4. Ma kahjuks ei oska soovitusi anda, sest pole väga palju kodumaalt välja jõudnud, kuid soovin Teile palju toredaid seiklusi! Kindlasti jälgin nii siin kui instagramis ikka edasi, sest ilusaid fotosid alati tore vaadata :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Nii tore kuulda, kui kellegi teise jaoks on ka põnev uut sisu jälgida! :)

   Kustuta
 5. Itaalias Bergamo :) Lihtsalt nii mõnus koht

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures täitsa paljud on seda kohta soovitanud ja kuna kuhugi mägede juurde tahame minna kindlasti, siis kaalume seda varianti kindlasti. Aitäh!

   Kustuta