IBK goodiebag overview


Ja lõpuks jõuan minagi Ilublogijate Kokkutuleku kingikoti arvustamiseni! Tooteid oli taaskord nii-nii palju (ja seda muidugi tänu meie lahketele sponsoritele, pildi koos sponsorite logodega lisasin huvilistele postituse alla) ja katsetamine võttis oma jagu aega. Hetkel ei hakka ma jagama teiega oma arvamust absoluutselt kõikidest toodetest, kuna seda postitust ei jõuaks keegi läbi lugeda, vaid jagan teiega esimesi säravaid, kes mulle kohe kingikotist silma jäid. Pole jõudnud veel neidki kõiki korraliku ülevaate tegemiseks katsetada, kuid kindlasti jõuavad ajapikku kõik tooted üht või teistpidi siia blogisse.

Oh, finally, it is the time to write a blogpost about Beautybloggers Meetup goodie bag! As this event that I organized was only for Estonian beautybloggers, I have not talked much about it in English, but me and my team organized this event also last year and it is basically for getting to know each other more. And ofcourse, we had some lovely sponsors too, who helped us put together a giftbag for all the participants. And today, I am going to share with you the products that got me the most excited!
Väga elevile läksin ma kindlasti just seda Signe Seebid greibi massaažiõli nähes. Seda kahe asja pärast: esiteks mulle ääääretult meeldib greip ja teiseks, ma pole väga taoliseid õlisid proovinud. Ja neid mida proovinud olen, jäävad kehale pärast kleepuvaks ja ei imendu korralikult sisse. Nüüdseks on see toode katsetatud ja julgen käsi südamel öelda, et toode imendub mõnusasti nahka ning mingit vajadust peale mõnusa massaži nautimist pesema minna ei ole. Sest üldiselt tahaksin mina siis edasi mõnuleda, mitte soojast voodist püsti tõusa ja dušši alla minna… :D Toode lubab olla soojendava, stimuleeriva ja ergutava toimega ning võidelda ka tselluliidiga. 

I was super excited when I discovered Signe Seebid massageoil from my giftbag, because I have not tried many of those before. I was pleasently supprised when I understood that this oil absurbes nicely into your skin after a massage, because the ones I have tried have not done that and you have to wash yourself after using it. It smells wonderfully because I absolutely love greipfruit. This product also promises to be warming, stimulating and it kind of really is.


Nurme shampoone ja palsameid olen ma juba varemgi proovinud ning nende juures võlub mind just see, et tooted on looduslikud. Nagu hiljem ilmselt märkate, on väga paljud siin tutvustatud toodet looduslikut ning selle otsuse tegime seekordsete sponsorite otsimisega teadlikult. Enamus on ka kodumaised. Paljud kokkutulekul osalejad kiitsid seda valikut! Ja kusjuures mõtlen ma isegi tagapisi vaid looduslikele nahahooldustoodetele üle minna…

Kuid nende konkreetsete toodete juures paelus mind nende suurus - ideaalne reisimiseks! Sain kaks 50 ml suurust toodet: rosmariini juuksepalsam ja lavendli shampoon. Mõlemad väga põnevad lõhnad, ootan juba proovimist!

I have tried Nurme shampoos and conditioners before and I like them because they are all natural, but these products cautch my eye because they are the perfect size for travelling! I got two 50ml size products - rosmarin conditioner and lavender shampoo


Mossa brändiga tutvusin esmakordselt eelmisel ilublogijate kokkutulekul ning alates sellest ajast olen nende toodetel pidevalt silma peal hoidnud ning endalegi mõned soetanud. Eriti suur fänn olen nende mustika päevakreemil! Kuid Mossa kehakreemi ma veel proovinud polegi ning eriti rõõmustasin, kui nägin, et kehakreem on ASTELPAJUGA! Üks mu lemmikuid marju ning olen isegi kuulnud, et see sisaldab väga palju kehale olulisei vitamiine/aineid. Ka Mossa bränd on naturaalne, love it! Kreem ise jätab naha siidiseks ning imendub kiiresti, mis on minu jaoks väga oluline.

I discovered Mossa from last Beautybloggers Meetup and since then, I have tried quite a few of their products. My favorite one of those has been the blueberry day cream. But I have not tried their body lotions before, so I was glad to see that the lotion I got was with BUCKTHORN! The lotion is also 100% natural, it smelles amazing and absurbes nicely into the skin.
Miks sellest kätekreemist lausa kolm pilti? Ma ei teagi, see totsik oli lihtsalt nii armas, et ei saanud ühte pilti valida… :) Aga Tilk! on minule juba ammu silma jäänud, kuid katsetamiseni pole jõudnud. Proovisin kord vaid ühest kingikotist saadud huulepalsamit, aga see minus suuremaid tundeid ei äratanud. Siiski tunduvad tooted mulle endiselt äärmiselt huvitavad ning nüüd saan katsetama hakata 
Love Me kätekreemi (mis on ka mitme päris nimeka auhinna osaliseks saanud, see juba tähendab midagi). Potsik on väga mõnusa suurusega ning kuna kreem on üpris tihke, kulub teda vähe. Seega ei tasu arvata, et pisike kreemipurgike kiiresti ära kulub. Läheb katsetamisest ning jagan teiega juba peagi oma emotsioone.

I could not choose one or two photos of this hand cream because the packaging is just too cute! All the photos turned out so nice. :) So, it is the Tilk! Love Me hand cream. Tilk! is an Estonian natural cosmetics brand and I have wanted to try their products for so long! I think the packaging is what made me interested in the first place. It is quite small, but as the cream itself is thick, you can use this product for a long time. Now, time to test! I'll let you know what I think later on. Kahjuks ei leidnud ma sellest maruägedate pakenditega firmast ühtegi head linki, mida teile siia panna, kuid olen üpris kindel, et neid müüakse näiteks kaubamajas ja ka suuremates selverites. Firma ise on Tony&Guy, millest olen palju head kuulnud kuid jällegi, pole kunagi varem proovinud. Nendelt said kõik osalejad Intense Softness shampooni ja palsami ning soolasprei, mis teeb juustesse naturaalsed lokid. Shampooni ja palsamit pole ma veel jõudnud proovida, kuna veel on mul muud tooted kasutuses ja ei soovi neid veel avada. Kuid sprei proovisin küll ära ja üllatusin - eelmine soolasprei mille omale suure hurraaga ostsin jättis mu juuksed nii takuseks, et lahti oli neid kammida äärmiselt raske, kuid see sprei seda niivõrd ei teinudki! Juuksed jäid tõesti väga kenasti lokki ja see on ideaalne alternatiiv nendele, kes muidu oma juukseid igapäevaselt kuumtöötlevad. Kuid, kuna sool üldiselt kuivatab, peaks siis kindlasti hoolega ka palsamit kasutama.

Talking of brands that have interested me for a long time but that I have not had the time to try… Tony&Guy is definitely one of them. I have heared so many good things about those. I still have not tried the Intense Softness shampoo and conditioner, just because I am using other products right now, but I immediately tested out the seasalt spray. I had one of those sprays before (I do not remember which brand it was) but I did not like it. Now this one, this one is much better! It is a good alternative to those who put heat to their hair daily, because it gives you the nicest curls without drying out your hair too much! But ofcourse, as it is salt, you should use a good conditioner then.


Juheiii, Dr. Bronner! Olen oi-kui-ammu nende seepide vastu huvi tundnud. Eriti muidugi imeseebi vastu, mida saab kasutada lausa rohkem kui 18 viisil - keha ja juuste pesemiseks, deodorandina, nõude ja akende pesemiseks, puuviljade pesemiseks, meigipintslite puhastamiseks - milleks kõigeks veel! Kuna tegu on tehtud taimsel baasil ning on täielikult biolagunev, otsustasin selle see oma matkakotti panna ning seda hakata just loodusesse minnes kasutama. Tundub matkamiseks ideaalne kaaslane!

I can finally try Dr. Bronner's soaps now! You can use them for more than 18 tasks and they are all natural - that is why I put those in my hiking bag. They seem to be the perfect companions in the woods and nature - but I will sure let you know! 


Boft oli nii kena ning ning andis meile kinkekaardidi, millega saame neli pilti tasuta välja printida. Kui te ei ole Bofti masinaid veel kasutanud, siis soovitan soojalt - ideaalne mälestuste jäädvustamiseks paberkujul ning sobib suurepäraselt ka kingituste juurde panemiseks. Pilte saab automaadist välja printida kas otse instagramist või läbi telefoni.

Boft was so nice and gave us a gift card. With it we can print out four pictures for free! You can use Boft machines to print out your photos from your phone or directly from instagram. Great option for gift!


Holika Holika firmast olin varem kuulnud, kuid nende tooted polnud mind eriti tõmmanud. Ei oskagi konkreetset põhjust välja tuua, miks see nii on olnud. Kuid neid näomaske nähes muutusin oi kui elevaks - tegu on sheetmaskidega ehk siis… lapimaskidega? lehtmaskidega? Mul pole aimugi, kuidas neid Eesti keeles kutsutakse, kuid need on ühekordsed maskid, mis ongi pakendist välja võttes näo kujuga. Nagu ringike, kuhu sisse on lõigatud augud ninale ja silmadele ja suule ja selle sa omale näole panedki. Proovisime neid tüdrukutega spas olles ning minule täitsa meeldis, kuid ei tundnud suuremat mõju. Mõnus oli olla küll, kuid nahk polnud oluliselt pehmem (ega ka midagi muud) kui tavaliselt. Ühel sõbrannal hakkas nägu punetama ja veidi kipitama. Tegu on huvitava tootega, kuid ei tea, kas neid enam ise ostaks. Proovida, nii kogemuse pärast aga soovitaksin küll.

I had heared of Holika Holika brand before, but for some reason, I have not managed to try their products. So when I found those sheet masks from my bag, I was excited yet again. I like the thought of these because you use it just once and as I have quite a few face masks right now, so I really do not need many more of those big containers of masks. We tried those with girlfriends when we were at spa and we kind of liked it, but it was not anything special. My skin just felt a little fresher, but I do not think that I would buy those again.


Suur tänu kõigile toetajatele ning lugejatele! Ilublogijate kokkutulekult saadud toodetest kuulete kindlasti veel palju! :)

2 kommentaari