Battle of concealers: part I


Läheb sõjaks! Kes on mu blogi kauem lugenud, teab, et jahin pidevalt uusi peitekreeme ja seda just oma tumedate silmaaluste peitmiseks. Ma ei ütleks, et mul on maailma kõige tumedamad silmaalused, kuid mind siiski väga häirib kuidas need ilusa meigi juures silma paistavad. Aga seda saab muidugi vältida! Seetõttu otsustasin teieni tuua postituse (kahes osas), kus tutvustan kuute viimasel ajal kasutatud  peitekreemi ning hindan neid skaalal ühest kümneni - ühesõnaga on see justkui võistlus ning kahe postituse mööduses saame teada võitja! Läksime!

It's gonna be a tight battle! As you may or may not know, I am always for a hunt for a good concealer, especially for my undereye areas. I think that dark circles under your eyes ruin every makeup. But ofcourse, with a good concealer you would not have that problem at all! That is why I decided to bring to you six concealers and compear them to one another and rate them. So after the two blogpost we will have the winner!


Tänanses postituses võistlevad:

Max Factor Mastertouch silmaaluste peitekreem - selle valgustpeegeldav koostis lubab kergelt nahaga sulanduda, siluda ja peita nahavead ja tumedad silmaalused. Kõlab ju ilusalt! Mul on valikust kõige heledam toon, 303, kuid see on siiski minu jaoks veidikene tume. Aga saab hakkama, eriti kui oma nägu pärast valget tooni puudriga katta. Mulle meeldib toote juures väga see, et ma näen, palju ma seda kasutanud olen. Katvus on üpriski keskmine, aga see-eest ei kogune kreem kortsukestesse. Kasutan seda tavaliselt kaks kihti (aga seda teen ka kõikide teiste peitekreemidega, mida siiani kasutanud olen). Hind ei ole väga kõrge, eriti, kui internetist tellida. Annaksin kõike seda arvesse võttes hindeks 7.

L'Oreal True Match peitekreem - ostsin selle peitekreemi, kuna armastan True Match jumestuskreemi VÄGA! Kahjuks pettusin selles peitekreemis väga ja seda just tooni tõttu - ostsin tooni 01 kuna see oli kõige heledam, aga tegu on vägagi liialt kollaka tooniga. Pakend armas ja paraja suurusega, hind odav, aga toone vaadates on kõik üpris kollased, niiet tundub, et nende valikust ma endale sobivat ei leia. Võibolla pole ma kõike toone muidugi leidnud meile kättesaadavast valikust. Aga siiski - hindeks seetõttu 4.

E.L.F. silmaaluste peitekreem - suur pluss sellel peitekreemil on muidugi selle odav hind ning see, et tegu on kaks ühes tootega - teises otsas on ka sära andev kreem! Kumbki pool tootest pole väga pigmenteeritud, kuid sobib ideaalselt igapäevaseks meigiks. Aplikaator on veidi halva kvaliteediga ja liiga kõva, kuid toode on siiski täitsa tasemel. Hindeks samuti 7.

Tänaseks kõik! Peitekreemid, millest järgmises osas kunagi tulevikus tutvustama hakkan on näha esimeselt pildilt. Põnevus kasvab - kellest saab võitja? Oskate ennustada?

Today's competitors:

Max Factor Mastertouch under eye concealer - The lightest shade in there is quite not light enough for me, but I still use it. I like it because it is not too thich but it still coveres my circles nicely. I usually use two layers of it, but I have never been happy with one anyways, so… let's give it a 7.

L'Oreal True Match concealer - I absolutely love the foundation and that is why I had high expetations for this concealers, but the truth is - I can not use it. It is too yellow for me and I can not find a better shade for me. It does not cost a lot and it looks nice, but it is just not for me. That is why it gets a pretty low 4.

E.L.F. under eye concealer and highlight - The best thing is ofcourse the very low price! And the pretty nice highlight on one end. I can feel that the brush is not very quality one but I can get over it. The coveredge of those two products is nice, but not too nice - it is more like an everyday product. But I do not do a fancy makeup everyday anyway, so this too is a solid 7.

That is for todays blogpost! Up next - the other three concealers from the first photo! What do you think, who is going to be the winner?

Kommentaare ei ole