ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2017 ehk siis mu unistus täitus taaskord

Huuuuh, paar päeva on sellest sündmusest möödas ja tunnen, et alles nüüd saan siia korraliku kokkuvõtte kirjutada. Enne oli emotsioone ja mõtteid lihtsalt nii palju! Aga olgu, alustan siis algusest.  (Ja need, kes hetkel ei saa absoluutselt aru, millest ma räägin, võivad näiteks eelnevaid postitusi lugeda SIIT, SIIT, SIIT ja SIIT)

Aasta alguses hakkasime oma meeskonnaga (Anna, Lauriina, Helerin) taaskord arutama, kuidas seekordse ürituse läbi võiks viia, milliseid muudatusi teha. Olime eelmise aasta kokkutulekust, mida siis esimest korda tegime, palju õppinud ning tahtsime sellest tulenevalt teha mõned suured muudatused. Peamine neist - panustada rohkem suhtlusesse ja kogukonna tunde tekitamisesse!!! Ma siiralt loodan, et tänu sellele sündmusele oleme me ilublogijatega taaskord omavahel rohkem tuttavad ja tunneme, et me ei ole omavahel ju mitte kuidagi konkurendid, vaid koostööpartnerid! Minul oli igaljuhul hoopis teine tunne sel korral osalejate ees seista ja rääkida. Samuti ootasin üritust hoopis teistsuguste emotsioonidega - ma mitte ei pabistanud sellepärast, kas üritus läheb korda või mitte, vaid ootasin justkui oma sõbrannade nägemist. Ma usun, et ma pole ainuke, kes nii tundis (ja seda paistab välja ka meie tagasiside küsitlusest, mis me läbi viisime) ja just see näitabki minu jaoks, et üritus täidab oma eesmärki. Niiet ilmselt on põhjust ka 2018 aastal niiviisi suurejooneliselt kokku saada, kuid kindlasti tasuks seda väiksemas vormis teha ka vahepeal, nagu paljud teisedki blogijad maininud on. Eks see ole ainult meie enda kätes, võime ju kohtuda palju tahame! Ilublogijate grupp on meil ju olemas. :)

Korralduslik pool läks sel aastal meil eriti sujuvalt. Ilmselt seetõttu, et kuna meie omavaheline kommunikatsiooni pool ja vahendid, mida suhtlemiseks kasutasime olid juba eelmisel aastal ilusti paigas, me lihtsalt jätkasime nende kasutamist. Kingikott tuli siiski sama suur kui eelmisel aastal, kuigi me ei pannud sinna seekord kindlasti mitte nii suurt rõhku. Alguses sai meie otsus vähendada nii osalejate arvu kui ka suunata põhirõhk teisele aspektile palju erinevat tagasisidet (sealhulgas ka muidugi negatiivset), aga jäime endale siiski kindlaks ning nüüd peale ürituse toimumist olen enda üle uhke ja õnnelik, et teiste arvamus minu enda oma kõikuma ei löönud. Näen nüüd, et inimestele, kes ka päriselt üritusel osalesid, meeldis väga ning tunnen, kuidas nende kahe asja muutmine oli ainuõige otsus. Mitte, et eelmisel aastal oleks üritus oluliselt halvem olnud, aga eks esimene kord on ikka esimene kord ning alati on palju raskem sündmust korraldada, kui pole kuskilt õppida. Ja mis mulle kui korraldajale kõige enam meelde jäi? See, kuidas kuulsin ka eelmisel aastal osalenutelt, kuidas nad eelmisel korral endale ürituselt sõpru, koostööpartnereid või isegi tööpakkumisi leidsid. JUST SEE mul mõttes oligi, kui kunagi selle sündmuse toimumisest unistasin.

Kuid väikseid vihjeid selle kohta, mis tuleb järgmisel aastal? Ilmselt kestab üritus kauem ning katsume selle sisse organiseerida ka koolituse või mingit laadi workshopi. Osalejate arv jääb ilmselt samasse kanti, esimese aasta 40 oli siiski natukene palju. 25-30 tundub ideaalne! Kõik mõtted-soovitused-ideed on kommentaaridesse muidugi vägagi oodatud. Igaljuhul on mul ääretult hea meel, et taaskord kokku saime ja see andis mulle väga suure motivatsiooniboosti, eriti seoses blogimisega. Nagu olete võibolla tähele pannud, siis on mul blogipostituste vahel üsna pikad vahed ning seda just aja nappuse ning ka lihtsalt pelgalt motivatsioonipuuduse tõttu (mida mul varem kahe ja poole blogimisaasta jooksul pole ette tulnud). Kuid nüüd olen igatepidi energiat täis! Aitäh teile selle imelise päeva eest! Peagi saab blogist lugeda lähemalt ka kingikoti sisust. :)
 
4 kommentaari

 1. Kuidas aga seekordsed blogijad üritusest osa võtta said, minule üllatuseks puudusid mitmed minu lemmikblogijad, kes on sisu poolest tootlikumad kui teised osalenud blogijad? Kas tegite nö oma valiku või "kes ees see mees"? Ei midagi pahaga, lihtsalt väike uudishimu :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ikka "kes ees see mees", nagu ka eelmine aasta. Meie ei hakka kunagi oma äranägemise järgi sorteerima, kes sobib ja kes mitte, kuna see ei läheks ürituse eesmärgiga ju eriti hästi kokku. Tulla võivad kõik, kellel on eksisteeriv ja toimiv blogi, mille üheks peateemaks on ilu. :)

   Kustuta
 2. Esimeselt kokkutulekult sain niivõrd positiivse emotsiooni! Sel aastal oli aprill nii tihe, et ei jõudnud kahjuks üritusele, kuid ootan juba järgmise aasta kokkutulekut (eriti peale selle postituse lugemist) väga! :)

  VastaKustuta