Essence Spring/Summer collection 2017 (part II)
LÕPUKS jõudsin Essenci kingikoti arvustamise teise osani! Esimest osa saab lugeda SIIT. Esiteks ma tõesti vabandan, et see läheb ülesse alles nüüd, kuu aega hiljem, aga mul on ka paar head põhjust. Esiteks, kuna tooteid oli üüratult palju, on ka nende testimine veidi aega võtnud ning teiseks, praegu just alanud koolilõpu ja eksami periood on nii kiire olnud… kuid nüüd on mul jälle veidi rohkem aega just kodus olemiseks ning peale ilublogijate kokkutulekut on blogimise tuhin päris suur! Ja ilublogijate kokkutuleku kingikotist saate lugeda juba järgmisel nädalal. :) Kuid nüüd, Essencist!

FINALLY I managed to write a second blogpost about Essence spring/summer products. I am really sorry that it took a whole month, but as there were so many products, I really wanted to try them all before writing my opinion here. But now, it is done, so let's get started!


Esiteks kirjutaksin ära tootest, mis mind nendest vaat et kõige enam üllatas, kuid olen unustanud selle pildile jäädvustada… oh mind. Igaljuhul, selleks on Camouflage peitekreem. Jällegi, on mulle saadetud ideaalne toon, milleks on 05. Kuid miks see peitekreem mulle väga meeldib on just selle katvus. Olen proovinud paljusid peitekreeme, mis lubavad olla väga katvad, kuid nad seda pole. See peitekreem aga on! Mul ei ole üldse palju seda toodet vaja, et oma tumedad silmaalused sellega täielikult katta. Mind üllatas ka see, et kuigi tegu on üpris paksu peitekreemiga, ei kogune see silma alla vagudesse. Ideaalne toode, ning maksab maruvähe! Ostan seda kindlasti veel.

Ning tootest, mis tegelikult ülemise pildi keskpunktis on Instant Matt meigikinnitussprei. Kui aus olla, pole ma eriliselt täheldanud, et kinnitusspreid meiki tõesti kauem ja paremini peal hoiaksid, kuid võibolla on asi ka selles, et mul pole üldiselt meigi peal püsimisega ka probleemi. Aga mis mulle selle sprei juures meeldib on see värske tunne, mis peale selle peale piserdamist näole jääb ning kuigi erilist vahet mina ei märka, kasutan seda toodet siiski. :)

At first I am going to write about the product that actually suprised me the most, but I somehow forgot to take a picture of it… oops! But it is the Camouflage concealer. I got the shade 05. It is the first concealer that I have trier that actually does its job very well - it does not crease and I only need a little bit to cover my dark under-eye circles. And it does not cast a lot at all, perfect! Definitely going to get some more. And the product that is actually on the picture above is Instant Matt makeup setting spray. I do not see that my makeup staying on better with using this, but I do like the fresh feeling it gives me, so I still use it.


Helendav matt päikesepuuder. Alguses tundus see toon mulle veidi oranžikas, kuid tegelikult ei olegi väga hullu. Pigment on tootel täitsa keskmine, mis mõnikord ongi päikesepuudri asemel parem kui väga pigmenteeritud, kuna siis on võimalus toodet üle kasutada üpriski väike. Alguses ma ei saanud küll väga aru, mida tähendab helendav ja matt korraga ühes tootes, kuna need tunduvad veidi üksteist vastandavad. Kuid kuidagi see isegi on võimalik, sest puuder annad mõnusa, vägaväga kerge suvise kuma. Seega ilmselt ta just selleks aastaajaks just ideaalne ongi! Ning suvi pole enam kaugel, kuigi õue vaadates on tunne, et on…

Helendav matt bronzing powder. At first it seemed a little too orange for me, but it is not. It is not extreamly pigmented, but sometimes it is the best way for a bronzer, so that you can not overdo your contour. It seemes to be the best product for summer, because it gives you a very nice glow. And summer is not far away at all!


Kingikotist leidsin veel kaks huuleläiget ning ühe huulepliiatsi. Huulepliiatseid olen juba ammu taevani kiitnud, kuna tegi on kõige pigmenteeritumate ja mõnusate, pehmemate huulepliiatsitega siin maamunal. Ning nad maksavad vaid veidi üle euro! Mul on kõik toonid olemas. :) Minu huulepliiatsi seekordne toon oli 14. Ja huuleläiked "shine shine shine" sain toonides 13 ja 12. Punase kinkisin sõbrannale, kuna erkpunaseid toone ma ise enam ei kanna (kuna mu juuksed on teist tooni punased ja tunnen, et need kaks väga kokku ei sobi), kuid lillakat kasutan küll! Kasutan huuleläikeid üksinda harva, kuid panen seda veidi kevadiseks läikeks lillaka huulepulga peale ja tulemus on ilus. All pool postituses lisasin ka pildi, kus on näha neid tooteid mu käe peal.

For lip products, I got one lipliner in the shade 14 and two lipglosses in the shades 13 and 12. I have wrote here many times how much I love Essence lip liners! Lip glosses on the other hand, I do not tend to use them so often, but it is because I do not use lip glosses that much at all. I gave the red one to my friend because I do not use this shade red anymore, but I use the purple one over some purple lipstick and this combo looks wonderful.


Vot need neli toodet on jällegi klass omaette! Eriti paremal pool asuv lauvärvi aluskreem. Võibolla mõned teist on mu blogist lugenud, et olen olnud pikalt hea lauvärvi aluskreemi otsingul, seega olin väga õnnelik, kui seda toodet oma kingikotis nägin. Ning nagu ka peitereem, oli see täielik üdini positiivne üllatus! Lauvärv jäi sellele kreemile peale kandes ilus, veatu ja palju intensiivsem. Lisasin alla  poole ka pildi, kus on käe peal näha, milline on lauvärv üksi käe peal ja milline on ta koos selle kreemiga.

I was very happy when I saw Essence eyeshadow base in my giftbag, because I have been on a hunt for a good primer for a long time. And I think I have found one! I love it as much as I love the new concealer, and I think you know that I love it a lot. When I apply my eyeshadows on it they stay on all day and are much more intense in color than they are on themselves. I swatched it also, you can find the picture down below. So if you are looking for somthing that would take your eye makeup to the next level and you do not want to spend a fortune on it, then I truly reccomend it!


Super precise lainer. Väga peenikese otsaga, sügavmust, kaua kestev ja mida kõike veel! Väga hea toode ükskõik kas peenikese lainerijoone või ka paksema "kiisusilma" lainerijoone tegemiseks. Super toode, mis muud öelda!

Super precise liner. Very precise indeed! Perfect for creating thin lines and also thick ones. And it really lasts for a really long time. A great product, what more can I say!


Essenci ripsmetušše olen armastanud sama kaua ja sama palju kui ka nende huulelainereid. Ja ma arvan, et te olete juba aru saanud, kui palju ma armastan nende huulelainereid! Kaks kihti ja tõesti tundub, nagu ma kannaksin kunstripsmeid. Tušš püsib ilusti peal ja ei pudene, kuivab ka üpris kiiresti. Ja need uued tooted… ma pean mainima, et nende pakend meeldib mulle eelnevate ripsmetuššidega võrreldes kõige enam! Ning kui ma peaksin neist valima parema, valiksin ilmselt vasakpoolse, curl & hold tušši, kuna sellel on veidi rohkem kaardus hari kui lash extension ripsmetuššil. Aga see on lihtsalt isiklik eelistus. :)

I have loved Essence mascaras as much as I love their lip liners. And you know how I love them lip liners! I especially like the packaging of the new mascaras, so fancy! I literally use two cotes of those and it lookes like I am wearing false lashes. But if I had to choose, I would choose the left one named curl & hold, because the wand of it is more curved and I personally tend to like it more. 

ülevalt alla: lainer, lauvärv ilma kreemita, lauvärv kreemiga, huulepliiats, huuleläiked
from up: liner, eyeshadow without base, eyeshadow with base, lip liner, lip glossesNing üks uudis veel - Essence saab sel aastal 15 aastaseks! Kui armastad Essencit sama palju kui mina ning soovid omalt poolt sünnipäeva õnnitlused teele panna, mine SIIA LEHELE ning sinna saad laadida üles oma pildi või video, kus Essencit õnnitled. Ning boonuseks loositakse õnnitlejate vahel ka auhindu välja! ;)

And another news - Essence is 15 years old this year! If you want to wish Essence a happy birthday via video or picture and win great prizes, visit THIS WEBSITE!

Kommentaare ei ole