Spring on my lips


Kevade algus on käes ja ma olen tõeliselt elevil! Ma pole kunagi mõistnud sõnapaari nagu "kevadväsimus", kuna kevadel olen ma alati värskeid ideid ja uut energiat rohkem täis kui kunagi varem! Pluss lilleõied ja soe päikesevalgus lihtsalt teevad mind nii rõõmsaks.

Aga koos kevadega tuleb mul ka alati soov üle minna veidi värvilisemate riiete ja värvilisema meigi peale. Tõsi, küll kõik kevadised huuletoonid, mida teiega siin postituses jagan, pole vägaväga värvirikkad, kuid mõned huuletoonid on minu meelest sobilikud igasse aastaaega. Nagu näiteks lillakad ja beežikad toonid. Iseenesest haarab mu käsi nüüd veidi heledama lilla järele ning veidi läikivama/sädelevama beeži järele kui võibolla näiteks talvel. Ja muidugi, kõik roosad toonid on vägagi teretulnud! Eriti huuleläiked. Kuid uus avastus minu jaoks on erksad matid huuled. Näiteks NYX Soft Matte Lip Cream'idest usun, et leiavad kõik endale sobiva kevadise tooni. :)

Toonid, mida mina soovitaksin (all välja toodud samas järjekorras): 
Rimmel Kate Moss huulepulk toonis 16
Essence Matt Matt Matt huulepulk toonis 07
Oriflame huulepulk toonis "Warm Peach"
NYX Soft Matte Lip Cream toonis "Manila"
NYX Butter Gloss toonis ""Merengue"


Spring is finally here and I could not be more excited! I never understand when people say that they are the most tired in spring. I feel the most energized and my head is full of new ideas. And with the wormer weathers and bright clothes, I always want to spice up my makeup too and I usually do it with brightly colored lipsticks and lipglosses. And for todays blogpost, I wanted to share some of my favorite lip products for spring with you. I usually tend to go for pinky-toned products, but there are exeptions. So, here are my top 5!

Rimmel Kate Moss lipstick in the shade 16
Essence Matt Matt Matt  lipstick in the shade 07
Oriflame  lipstick in the shade "Warm Peach"
NYX Soft Matte Lip Cream in the shade "Manila"
NYX Butter Gloss in the shade ""Merengue"

2 kommentaari

  1. Oo, see Rimmeli oma mulle väga meeldib! Nii ilus toon ;)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jaa, on tõesti! Selline suhteliselt omapärane. Ja muidugi, hinna ja kvaliteedi suhe vägagi paigas. :)

      Kustuta