New NYX goodies


Veidi aega tagasi oli mul suur au olla üks NYX brändi esindajatest, kes sai oma instagrami konto kaudu koos kingiloosiga avalikustada brändi saabumist MyLook.ee epoodi! Ma usun, et see uudis pani kõiki
meigifanaatikuid (nagu mina isegi) lakke hüppama. Selle hea uudise puhul tahan teiega jagada oma arvamust toodetest, mis ma endalegi sel puhul NYXilt kingiks sain (ja teine samasugune kotike läks instagramis siis teie endi vahel loosi:).

NYX landed to an Estonian e-shop called MyLook.ee! And ofcourse, we could not be more excited! Let me show you a few things I got from NYX as a present to celebrate this special event. :)Usun, et esimese asjana torkab pildilt silma see vägagi erk-sinine tuub. See nimelt on HUULEVÄRV! NYX Liquid Suede huulekreemid on vägagi pigmenteeritud ja seda toodet nähes polnud mul kahtlustki, et seda kasutades mu huuled tõesti sama siniseks saavad. Sellega oli ka kaasas sama tooni huulelainer (seda on näha all olevalt pildilt). Kuidas nüüd öelda… see toon on minu jaoks igapäevaseks kasutamiseks liiga julge. Usun, et see on nii enamus naiste jaoks. Kuid mingisuguse fantaasiameigi või stiilipeo jaoks ideaalne! Ilmselt selleks ta oma kasutuskorda ootama jääbki, kui ma just meigi poolest olulisemalt julgemaks ei muutu. Sest tegelikult, kes teab - kannan juba palju julgemaid asju küll kui varasema minaga võrrelda. Palju sobivamad minu jaoks on NYX Cosmic Metals huuleläige ja Soft Matte Lip Cream toonis "Transylvania". Kuigi ka need pole just kõige tavalisemad toonid, on need ideaalsed, kui soovid massist eristuda. Ja Soft Matte Lip Creamidest on üleüldiselt saanud minu suured lemmikud - suurepärane pigment ja püsivad peal terve päeva ilma huuli liigselt kuivatamata. Huulte jaoks oli veel kotti pistetud Liquid Lip Of The Day lillakas lainer, mis on mõeldud huultele kaunistuste tegemiseks. Väga põnev! Pole ise varem sellist asja ei näinud ega proovinud. Sobib ilmselt jällegi enim fantaasiameigiks ja pakendil on öeldud, et seda võib kasutada ka silmameigi tarvis. Ja NYX Lid Lingerie'd olin juba endale mõelnud ammu osta. Tegu on kreemija lauvärviga. Kasutan seda eriti päevadel, kui meikimiseks on vähe aega ja soovin lihtsalt ühe tootega ilusat silmameiki saavutada.

The first thing that my eye stayed on to was this blue tube. When I understood that it is the NYX Liquid Suede lipcream I knew that this stuff is so pigmented, so my lips are definitely going to look like this when I applied it. It came with a matching lip pencil and when I put it on… I looked so different. I think it is too brave of a shade for everyday were, but it suits perfectly for fantacy makeup. It looks very cool when pared with a Liquid Lip Of The Day lip liner which I also got. This is meant for drawing on your lips if you know what I mean. It also promises to work as an eyeliner, but I have not tried that yet. To more neutral lip colors, I absolutely adore this NYX Cosmic Metals lipgloss and Sofr Matte Lip Cream in "Transylvania". Although they both are a little bit more brave colors than the very basic nude ones, but I guess that is what I like about them. When wearing them, I feel that I stand out. NYX Lid Lingerie was also in my bag and I had thought about buying it before, so I am glad I got it. It is perfect fore those "I-am-in-a-rush" days where doing your makeup for half an hour is just not an option and you want something that you an just throw on your eyelids and you are good to go. This is the perfect product then. It really is.


White Liquid Liner on ääretult põnev toode. Oleme ju harjunud, et lainerijoon on must? Väga huvitava tulemuse annab vahelduseks just valge lainer ja samuti saab seda kasutada ka mustale lainerile lisaefekti andmiseks. Sellest ja kõikidest eelnevalt räägitud toodetest lisasin ka pildi alla poole, kus saab näha toote päris tooni. :) Aga edasi minnes… Cotcha Covered peitekreem oli mul isegi siin blogis ühes wishlist postituses, kuid teadmata, et see toode mulle tegelikult absoluutselt ei istu. Koostis on kuidagi paks ja õline, minu meelest ka ääretult raske hajutada. Ilmselt on ta silmade all kasutamiseks väga vale, kuid ka näo peal kasutamiseks jääb ta minu jaoks veidi paksuks. Matte Finish spreist olen samuti juba varem rääkinud, kuid vastupidiselt eelnevalt kõneaineks olnud tootele, seda spreid ma armastan. Mul enne selle kasutamist ei olnud väga meigikinnitusspreidesse usku, kuid see tõesti töötab! Ainult ma ei ütleks, et ta tulemuse nüüd väga matiks jätab, aga see pole minu silmis üldse miinus. Aga Kulmugeel sellises tuubis? Alguses arvasin, et see on kulmuvärv, kuid ei. Ma ausalt öeldes pole seda veel isegi katsetada jõudnud, kuid tundub, et äkki tuleb seda panna näiteks käe välisküljele ja sealt seda siis kulmupintsliga võtta? Ma ausalt ei tea, aga tundub põnev! Annan kindlasti teada, kuidas välja kujuneb!

White Liquid Liner is a very interesting product, because aren't we all used to black eyeliner? Yes, ofcourse black eyeliner looks lovely, but trust me, try to switch it up to whit eyeliner every now and then and you will get sooo many compliments! Cotcha Covered concealer was even featured once on my wishlist post, but I did not know that this product does not suit me at all. It is definitely too thick for me and it is so hard to blend. Even though my skin is not oily, this product is way to oily for me, soo… Yeah, I do not love it. But I will save it just in case I know someone that will. Matte Finish Spray is the first setting spray I tryed (I had it before) and that made me believe in those products. It really makes my makeup stay on longer. I would not say that it makes the makeup more matte though, but that is not a minus in my eyes. And this brow gel I actually have not tryed yet, but it looks diferent. I am not even sure how to use it, do you know the answer? :)Oooooh, kui ilus! No vaadake vaid seda põsepuna! See on NYX Ombre Blush toonis "Sweet spring". Imeilus põsepuna imeilusas pakendis imeilusa nimega. Kindlasti minu lemmik toode sellest postitusest! Ja kuigi see "ombre" toon muidugi su põsele niiviisi ei jää sest pintsliga põsepuna võttes segad ju toonid kokku, näeb see siiski pakendis väga kena välja. Ja suur ilus peegel annab ka muidugi plusspunkte! 10 10st!

Kui Sul tekkis mõne toote vastu huvi, siis MyLook.ee veebipoes on veel vaid mõned päevad transport NYX tooteid tellides TASUTA. See kehtib kuni 7. märtsini, niiet ostlema! :)

Oh, this Ombre Blush in the shade "Sweet spring"… OMG. The most beautiful blush I have ever seen. It has the cutest name, the best pigmentation, the biggest mirror, the most beautiful packaging. Really, a 10 out of 10 points product. Truly reccomend it!

1 kommentaar