HAUL: Loverte and Topbeauty


Kuigi mul kestis veebruari lõpuni (või kestab praegugi? Ma ei teagi…) meigi ostmise keeld, poputasin end veebruari lõpus paari vajaliku või siis kaua unistatud meigividinaga. Pooled soetasin loverte.com lehelt, pooled topbeauty.ee lehelt. Armastan neid veebilehti südamest ning oli suur rõõm sealt taaskord miskit ilusat endale saada.

Kuna tegu on haul postitusega, siis jagan teiega siin ülevaatlikult oma arvamust ja pigem just esmamuljeid nendest toodetest. Süvitsi keskendun nendele järgnevates postituses, kui neid juba kauem kasutanud olen. Lihtsalt tahtsin mainida. :)


Although I had my makeup ban til the end of February, I decided to treat myself with a few useful beauty products in the end of February. Half of the things I bought from loverte.com and half from topbeauty.ee. I adore both of those websites.

I just wanted to mention that as this is a haul blogpost, I am only going to talk about those products briefly, as I have not had the chance to try those out for a long time yet. I will talk about them more deeply in the future.


Soetasin omale kaks peitekreemi. Need, kes on mu blogi veidi pikemalt lugenud teavad, et olen olnud juba kaua aega “selle õige” otsingul. Otsustasin proovida Maybelline Dream Lumi touchi ja ELF Under Eye peitekreemi. Eriti jäi mulle silma just ELFi peitekreem, kuna teises otsas on ka sära andev kreem. Mõlemad otsad toimivad palju paremini, kui arvasin! Ainult aplikaator on ELF tootel veidi kõva võitu. Kuid jällegi, toote hind on ka maruodav. Peitekreemidest kirjutan lähemalt kindlasti ühes tulevas postituses. ELFilt ostsin veel kunstripsmed, mida pole veel proovinud ja lauvärvi aluskreemi, mis töötab samuti üllatavalt hästi. Niiet esmamuljed ELFist on päris muljet avaldavad.

I treated myself with two very useful products - concealers. One that seemed to suit was Maybelline Dream Lumi Touch concealer and the other one I chose was the ELF Under Eye Concealer and highlighter. I especially wanted to try the ELF one, as it had also I highlighter. And this works better that I thought! I am going to write longer about both of those in an upcoming blogpost, but right now I may say that I am extreamely suprised by the ELF concealer. Also from ELF, I got some fake lashes (which I have not tried yet) and an eyeshadow primer. This also works perfectly fine, so I have to say - I am very surprised by ELF. I had not tried products from this company yet and as the prices are really cheap, my hopes for this company were not too high.
Ostsin ka revolutioni primeri, mis on hoopiski teistsugune kui kõik teised, mida siiani katsetand olen. Täiesti vesine! Kuid seda veidi laule kandes kuivab see kiiresti ja on täitsa tõhus lauvärvi peal hoidmisel. Siiski, uuesti ma seda enam ei ostaks. Minu meelest oli sama primer komplektis ka Revolutioni Awesome Metals Eye Foils komplektis. Pole jõudnud seda samuti veel proovida, kuid see toode tundus mulle juba ammu väga kift ning kavatsen sellega kindlasti ka mõne lahedama meigipostituse teha. Topbeauty’st ostsin veel Sleek kulmugeeli, mida ammu armastanud olen ning ammuammu unistatud Sleek särapuudri paleti! Sain selle kingitusepakis koos Birthday Suit vedela huulepulgaga (ideaalne nude toon, ja see kuivab ilusti täiesti matiks). Ideaalne palett! Üks toonidest on kreemjas, mis aitab tugevdada teiste, puudrite intensiivsust. Ja kui kena on see palett ka väljaspoolt… ma ei tea, miks mul nii palju aega läks, et seda soetada. Samuti kirjutan ka sellest paletist lähemalt ühes tulevases postituses. Või tegelikult, ilmselt väga mitmes, sest see toode on mu uus täielik lemmik!

I also got a revolution primer, which is the strangest primer I have ever seen. It is just like water! But when you put a small amount on your eyelid, it dries pretty quickly and does the job well. The same primer was also included in this awesome metals eye foils by Revolution. I have not tried this product yet, but I am really looking forward to it. I am planning on doing a makeup look with this, so you can lookforward to that! From topbeauty.ee, I got a Sleek eyebrow gel which I have loved for a long time and, the long awaited - Sleek highlighting palette! It came with the “Birthday Suit” liquid lipstick (which is the perfect nude tone) and I could not love this combo more! I do not know why it took me so long to buy this palette, but now I finally have it and I use it daily.

Ülevalt: Sleek "Birthday Suit"; Revolution Awesome Foils lauvärv / From above: Sleek "Birthday Suit"; Revolution Awesome Foils eyeshadow

Sleek särapuudrid / Sleek highlighters
Ja selleks korraks oligi mu ostudega kõik. Mõne jaoks pisike ost, mõne jaoks üüratult suur. Tunnen, et minu jaoks oli see täpselt läbi mõeldud ja kõik, mis soetasin, oli vajalik. Seega olen äärmiselt rahul! Olete teiegi ehk nendest toodetest midagi proovinud? Millised on teie kogemused?

And that is it for this time! Have you tried some of those products? How did you like them?

Kommentaare ei ole