Essence Spring/Summer collection 2017 (part I)Selle aasta Essenci kevad-suvine kollektsioon on väljas! Seal on nii palju head ja paremat ja kuna Essenci esindajad olid vägagi lahked ning saatsid mulle kohe hulga neist, jaotan selle suure posu kingitusi kaheks ja räägin täna teile pooltest. Aga ilma pikema eel-jututa, alustame!

Essence came out with their spring-summer collection! There are soo many great things in there and as the representors of Essence were so kind and sent me almost EVERYTHING, I am going to devide this big pile of products into two blogpost. So, here is the first half!


Mult küsiti eelnevalt, mida ma saada sooviksin (mis on minu meelest koostööpartnerite poolt ääretult kena suhtumine) ning ühe asjana mainisin ära kevadised küünelakid. Neid sain ma kohe 5! Ühtedeks olid Essence The Gel küünelakid toonides "love is in the air" (kollane toon) ja "red carpet" (punane toon). Juba ühe kihi lakiga on tulemus väga rahuldav, ja seda ka teiste lakkide puhul. Colour Boost lakiga toonis "instant happiness" on samamoodi ning paremat ei saaks ma tahtagi, kuna ma üldiselt ei soovi küünte lakkimise peale kaua aega kulutada. Lakk kuivab kiiresti ning samuti meeldib mulle nende juures lai pintsel, millega küüne kiiresti lakiga kaetud saab. Püsivus? Samuti, super! Vist ei olegi miskit halba öelda… ega ei peagi. :)

When I was asked "What would you like to get as a present form Essence?", I answered that I needed some spring nailpolishes. And I got 5! I got two of the Gel nailpolishes in the shades "love is in the air" and "red carpet" and one of the Colour Boost nailpolishes in the shade "instant happiness". I love all of these! The brush is big enough to cover my nail in two awipes and the polish itself is pigmented enough to cover my nail with only one layer. They also dry pretty quickly, which is great, because I usually do not want to paint my nails for a long period of time. 
Glow & Care küünelakke nähes olin kohe veidi rohkem elevil kui teiste lakkide pärast. Seda seetõttu, et nad lubavad küünte eest rohkem hoolitseda kui tavaline küünelakk NING sellel lakil on ka väga kaunis sädelus juures. Muidugi suurt hoolitsuse tulemust ma veel nende kasutamise juures märganud pole, kuid mulle tõesti meeldib see kuma, mis nad küüntele peale kandes jätavad. Minul on toonid: "go for glow" (heledam) ja "berry caring" (tumedam). Kõikide Essenci küünelakkide hind on umbes kaks eurot.

I also got two of the new Glow & Care nailpolishes, which I was a little bit more excited of as they had this amazing glow to them. They also contain some good oils for your nails, so they promise to take care of your nails better that the usual nailpolish will do. I got the shades "go for glow" and "berry caring". All of the Essence nailpolishes cost around two euros.


Face and Eye palett toonis "Glow for it". Ma enda mäletamist mööda pole varem Essenci lauvärve proovinud ning olin taaskord absoluutselt üllatunud kvaliteedis. Täiesti võrreldav temast 10 korda kallimate palettidega. Põsepuna ja särapuuder näevad näol imekenad välja (minu meelest on nad isegi paremad kui muud Essenci põsepunad ja särapuudrid, mida proovinud olen) ning ka lauvärvide valik on üpriski hea. Kui ainult kaks alumist tooni oleksid veidi tugevama pigmendiga - silmadele kandes ja teiste toonidega koos kasutades hajub nende toon ära. Aga hinnaks on paletil 4-5 euro vahel, seega… selle hinna eest parem, kui oodata oskasin!

Face and Eye palette in the shade "Glow for it". I like the shades and the pigmentation is nice. Only the bottom two of the eyeshadows tend to fade into other eyeshadows if you mix them on the eye, so maybe better avoid that and use them on their own. I especially really love the blush and the highlighter on the right - better than the ones I have tried before from Essence. The price is between 4-5 euros, so you will still get a pretty good palette with this small amount of money!
Üks suurepärane leiutis, mille peale Essence on tulnud, on My must haves palett. Alus koosneb neljast tühjast ringist, kuhu sisse saad osta ise lauvärvid oma äranägemise järgi. See annab tohutult palju mängimis- ja valikuvõimalusi! Nii alus kui ka iga värv eraldi maksavad veidi alla kahe euro ning toone on valikus lausa 20! Nende seas nii neurtaalsemaid kui ka vähe värviküllasemaid toone, seega - midagi leidub seal kõigile. Palett maksab kokku siis umbes 10 eurot. Jah, see on poole kallim kui eelmine palett, millest kirjutasin ja värve on ju siin vähem ja kvaliteet sama, KUID minu silmis annab see ise toonide valimine niivõrd palju juurde, et 10 eurot pole tegelikult üldsegi nii palju. Loodan, et kunagi tulevikus tulevad turule ka näiteks 2-3 tooniga paletid ning ka näiteks 10 tooniga, kuna mina tahaksin küll neid veel omale soetada! Mis on märkimist väärt on ka see, et iga toon tuleb eraldi pakikeses. Seega, kui soovid vaid üht tooni endaga kuhugi kaasa võtta… pole probleemi!

I am so glad to see that Essence has brought out this My must haves palette. You can buy an empty 4-placed pan with two euros and fill it with four of your favorite eyeshodows for two euros each. This means - 10 euros for your palette. Yes, it is more than the previous one, but I think that it is so much more convinient and fun when you can choose your favorite tones. There are 20 shades, which almost all of them are well pigmentet (especially the darker ones). I hope that in the future they decide to bring out palettes, where we could put more tones in. Like with 10 tones in each palette or so. Because all of the tones are so pretty that I definitely would buy more than four. :)Ning üks uudis veel - Essence saab sel aastal 15 aastaseks! Kui armastad Essencit sama palju kui mina ning soovid omalt poolt sünnipäeva õnnitlused teele panna, mine SIIA LEHELE ning sinna saad laadida üles oma pildi või video, kus Essencit õnnitled. Ning boonuseks loositakse õnnitlejate vahel ka auhindu välja! ;)

And another news - Essence is 15 years old this year! If you want to wish Essence a happy birthday via video or picture and win great prizes, visit THIS WEBSITE!


2 kommentaari

  1. Kust neid osta saab?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Essenci tooteid saab osta suurematest toidupoodidest (eriti Selveritest). Nimekiri on üleval ka Essence Eesti facebooki lehekülge infos.

      Kustuta