WISHFUL THINKING - february 2017Oh, soovid-soovid-soovid... Neid on aina rohkem muidugi siis, kui oled endale meigi ostmise keelanud ja paned peaaegu kõik oma igakuisest sissetulekust muudel eesmärkidel kõrvale. Kuid olen siiamaani olnud mõistlik ja mitte miskit ostnud, kuid unistada (ja pigem öelda planeerida) võib ju ikka, eks?


Panin siia postitusse ritta viis soovi, mida kohe esimesel võimalusel endale soetada plaanin. Ehk siis need soovid ei ole mitte ainult hetkel emotsiooni baasil tekkinud, vaid pikalt läbi mõeldud. Nagu näiteks: olen juba varem öelnud, et olen väga hea peitekreemi otsingul. Olen proovinud marupaljusid, kuid pole leidnud seda õiget. Olen kuulnud, et MAC pro long wear peaks hea olema. Veidi kallis küll, kuid kui ta tõesti nii kiidetud on, tasuks proovimist! Tahan just midagi, mida on väga heledas toonis ja mis on hea katvusega, kuid silmade all kasutamiseks mitte liiga paks. Kui kellelgi on soovitusi, ootan neid hea meelega!

Veel silmadega seoses, soovin proovida ka Urban Decay primer potionit. Mul on palju kvaliteetseid lauvärve, kuid nendel pole mingit mõttet, kui sul pole korralikku aluskreemi. Eriti, kui sul on õlised silmalaud nagu minu meelest enamustel on. Olen proovinud ka the balmi put a lid on it'i ja see on suurepäraselt mind teeninud, kuid see hakkab vaikselt otsakorrale saama. Lauvärve, mida ma sinna peale sooviksin panna, oleksid ColourPopi omad, kuna neid mul siiani veel pole kunagi olnud. Need on väga hea hinnaga ja tunduvad niiiii ilusad ja pigmenteeritud! Aina enam Eesti blogijaidki on nendest kirjutanud ja ei hakka valetama, olen ise ka nendest väga elevil. Neid oleks kalli saatmiskulu tõttu mõistlik tellida kamba peale, kas keegi on huvitatud? Toone on üüratult palju ja hind on värvi kohta viis naela.

Ja kaks väga praktilist soovi veel - uus beauty blender ja kulmugeel. Need on mul lihtsalt täiesti otsakorral. Ja siiani on mulle enim meeldinud Sleeki kulmugeel, see on ka taskukohase hinnaga, niiet milleks praegu osta muud! Ja beautyblenderit tahaks vaheldusesk musta. Ja that's it! Meigifanaatiku kohta pole ju palju soove? :P


Oh, the wishes I have... It is extreamly hard right now when I am saving up almost all of my money for a new camera. But that really helps me to think through what I need so these wishes here are all thought trough. Here we go!

First of all, I am still on the hunt of a very good undereye concealer. I have heared that the MAC pro long wear should be perfect for that, so I am planning on trying it out. It promises to be full coverege. If you have any reccomendations, I would really like to hear them! :)

More about eyes... I really want to try Urban Decay primer potion. I have a lot of quality eyeshadows but they are useless when you do not use a proper primer. Right now my favorite is The Balm Put A Lid On It and I am very happy with that, but I want to try something from Urban Decay too. And eyeshadows, I also want to the Colorpop ones. They are soo cheap and everybody raves about them, so how can I not want to try them?

Two more wishes - a new beauty blender and Sleek brow gel. Just because I have used them before and loved them a lot, but I am running out of them. So I just need new ones! Not too many wishes for a beauty fanatic, right? :P


6 kommentaari

 1. "Mul on palju kvaliteetseid lauvärve, kuid nendel pole mingit mõttet, kui sul pole korralikku aluskreemi." - Enne head aluskreemi soovitaksin hankida mõne hea eesti keele grammatikat käsitleva õpiku.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kahjuks küll grammatikat käsitlev õpik head aluskreemi ei asenda, kuid aitäh parandava kommentaari eest. ;)

   Kustuta
 2. Mulle meeldib silmaaluse peitekreemina ka Maybelline Age Rewind, kas seda oled proovinud? Pro Longwear on muidugi klassika ja kiire googeldamisega nägin, et nende kahe vahel pole isegi hinnavahe eriti suur..

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei, Liina! Kusjuures ei ole, aga olen sellest kuulnud. Pole vist küll Eestis näinud ka, kuid samas pole ma ka juba ammu Maybelline leti juurde piilunud... uurin järgi. Aitäh! :)

   Kustuta
 3. Oo, kas tõesti Age Rewind on meile jõudnud!? Peab minema uurima. Aga MAC pro long ware´st - soetasin ka selle haibitud toote AGA ausalt, ei ole see ühti nii hea: koguneb vagudesse ja on ikkagi suhteliselt paks st jätab nähtava jumestuskihi. Soovitan hoopis Korea kosmeetika poole kiigata. Nende jumestustooted on päris heledad ja peaksid omale sobiva leidma. Proovi KINDLASTI Holika-Holika Petit BB-d, mis teeb katvuselt ja hinnalt pro long warele ära.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oo, suur aitäh soovituse eest! Viskan kindlasti pilgu peale. :)

   Kustuta