VEEBRUARI bullet journali kokkuvõteJuba on möödas teine kuu bullet journali kasutamist. See on ju juba 1/6 tervest 2017 aastast! Issand… Aga vähemalt saan julgelt öelda, et kasutan seda tööriista oma elu planeerimiseks juba palju oskuslikumalt ja jagan teiega taaskord paari nippi, mida möödunud kuu jooksul avastasin.

PS! Jah, sõnapaar "elu planeerima" kõlab valesti ja mu meelest üpris halvasti, kuid saate ju aru, mida ma mõtlen. :)


Nagu eelmises sama sarja postituses mainisin, siis otsustasin kuu lehekõlje kõrvale sisse seada ka eraldi lehekülje kooli asjade tarvis. Nii oli kõik veidi arusaadavam ja kõik olulised punktid mahtusid oma kohale ära. Ma kahjuks küll unustasin seekord tervenisti pilti teha oma "kuu leheküljest" (natuke on seda siiski eelmiselt pildilt näha), kuid selle sisse seadmisega polnud ma eriti rahul. Proovisin teha paremini kui jaanuaris ja jaotasin iga nädala eraldi kasti. Kuid asi oli vist selles, et kastid olid veidras järjekorras ja ikkagi oli keeruline kiiruga üles leida, mis päev kus asub. Proovin märtsis veelgi paremini!


Avastasin, et mulle meeldib disaini poolest päevi sisse kanda kõige enam noolekeste ja triipude abil, nagu sellel pildil näha. Mõnikord, kui mul on rohkem aega ja mahti joonistamiseks, siis teen ka miskit uhkemat.Märkmiku taha, vabadele lehtedele seadsin sisse veel ühe abistava lehekülje. Nimelt kuna mulle esiteks meeldib väga kirjutada ja teiseks katsun abituriendina iga konkurssi võimalust ära kasutada mis veel on, panin endale kirja konkurssi kuupäevad ja nimetused, et ma neid maha ei magaks! Harjumuste jälgijal hoian ka ilusti "sabast kinni" (see sinina tabel näitab, mis päevadel olen trenni teinud), kuid vee joomise tabeli unustan küll tihti ära. Ja lehekülg, mida varem juba näinud olete, on see säästude oma. Juba on üks, kaamera tulp värvitud ka! See siis muidugi tähendab, et kui veab, saate juba märtsis uue kaameraga tehtud pilte näha ja juttu kuulda ja vast tuleb siis ka veel enam videosid, HURRAA! Ja ma lihtsalt pean mainima, et selle tulba värvimine kui oled raha säästnud on parim asi üldse! Olin enda üle alati seda tehes nii uhke: "näed, oledki sammukese unistusele lähemal!"

Palun jagage minuga oma kogemusi, kaas bullet journali pidajad! Mis nippe teil varuks on või mis on märkmikus leheküljed, milleta te kindlasti oma elu ette ei kujutaks?

Kommentaare ei ole