Perfect makeup for Valentine's day!


Mul on teile veel üks valentinipäeva teemaline postitus! Või noh, vähemalt üks. Kes teab, võibolla tuleb mulle veel mingisugune idee pähe. :)

Aga täna räägin teile paar sõna valentinipäeva meigist ning millise looki mina tavaliselt selle päeva puhul valin. Kuid enamus postitusest lasen täita piltidel, mis loodetavasti täidavad omakorda teie pea/südame inspiratsiooniga!

Another Valentine's day inspired post! Today I wanted to talk a little about the makeup I tend to wear that day. Ofcourse, it is a bit different every year, but here is one of my ideas for this years look!Huuled värvisin punakas-lillakaks, kuid muidugi on põhirõhk silmadel! Põhiline, mis ma tegin: kandsin tumedamat lillat silmavakku, roosakat silmalaule ja kuldset/oranžikat päris keskele. Ja silma sisenurka hõbedast, et seda esile tuua. Minu meelest on sellel päeval sädelusele täiesti lubatud rohkem rõhku panna kui tavaliselt, nagu tegelikult igal pidupäeval! Ja kuna laul oli piisavalt palju värvi ja tähelepanu, siis tradistioonilist kiisu-lainerijoont ma ei teinudki, vaid rõhutasin ripsmepiiri hoopis pliiatsiga. Ning muidugi nii paljudis värve kasutades on väga oluline detail HAJUTAMISEL! :)

For lips I chose a dark plum color, but I decided to draw the attention to my eyes more. Here is basically what I did - I used a darkish purple in the crease, a pink shimmery tone on my eyelid and a golden shade just in the middle of the lid. In the inner corner I used a shimmery silver to make the corner pop you know! And overall, I think on days like these, it is extreamly flattering when you use more glitter and highlighter than usually. Afterall, it is a special day! I decided not to use liquid liner as there was enough attention on the eyes. And do not forget - when using so many colors, you must BLEND!


Need olid põhilised tooted mida kasutasin. Kuid pole muidugi üldse mitte oluline, et kasutaksite samu tooteid! Toonide puhul tooksin lihtsalt välja - hõbedane/kuldne, punane, roosa, lillakas. Too Faced "Chocolate Bar" lauvärvipaletis on väga palju ideaalseid värve roosades toonides meigi jaoks, nii sädelevaid kui ka matte. Samuti meeldib mulle väga see Revolutioni särapuuder paremal üleval nurgas, mida on samuti ideaalne kasutada ka silmadel! 

Mis toonides meiki te tavaliselt kannate?

These are the key products I used for this look. But ofcourse you can use any products you wish! Just for me, the key notes you should be looking for when creating this look are - gold/silver, red, purple, pink. Too Faced "Chocolate Bar" has some awesome colors for this kind of look. And the Revolution highlighter also - did you know it acts amazing as a eyeshadow also? :)

Kommentaare ei ole