2 products for purple hair


Mul on olnud värvitud (täpsemalt öeldes just väga värviliseks värvitud) juuksed nüüd juba kuskil kaks aastat ning ma ei saaks enam rahul olla. Minu meelest ergas punane/lilla kohe sobib mulle ja seda värvi kandes tunnen end enesekindlana, täiesti iseendana.
Tegelikult, võtan sõnad "ma ei saakski enam rahul olla" tagasi. Ma oleks oluliselt rohkem rahul, kui ise juuste värviliseks värvimine oleks lihtsam! Siiani olen värvinud pooled korrad kodus ema abiga ning pooled juuksurisalongis. Lastes juuksuril värviga mäkerdada pole mul muidugi üldse raske mõnusalt seal toolis istuda, kuid kui ise kodus värvida, on pärast kõik kohad sinu juustega sama tooni (eriti tore on muidugi, kui teed seda kõike valge kraanikausi/vanni kohal). Kuid siiani pole ma kogenud midagi nii paha, et see poleks ilusate juuste nimel kannatamatu, kuid nüüd hiljuti ühte uut toodet proovides olin küll üpris negatiivselt üllatunud. Täna räägingi teile kahest tootest, millest üks on imetore ja teine… mitte nii väga.

I have had colored (I mean brightly colored) hair for almost two years now and I absolutely love it! But the only bad thing is that, I wish the coloring process would be smoother and more enjoyable. Recently I got very disappointed after using a new hair dye and here I am, sharing my experience with you and hoping for good advice!


Natukene taustajuttu ka. Vaid kuskil neli kuud tagasi hakkasid mulle enim meeldima just punaka alatooniga lillad. Esimest korda avastasin seda juuksuritoolis, kui endale lilla tooni tavalise punase asemel valisin. Kuid kuna minu juuksur asub minust üpris kaugel ning iga kuu või pooleteise tagant juuksuris raha kulutada niikuinii ei tahaks, hakkasin kohe nuputama, kust leida värvi, millega kodustes tingimustes sama ilusat tulemust saada. Punast olen siiani saanud näiteks Selveri juuksevärvi valikust, kuid lillat ma seal kindlasti kohanud pole. Surfasin veidi internetis ning avastasin salon24 leheküljelt Joico "Color Intensity" poolpüsivärvi. Toone oli palju imeilusaid ja mina valisin endale Magenta. Sain veel soodushinnaga ka, maksis see tol hetkel üheksa euro kandis. Olin nii elevil, see toon tundus täpselt see mida vaja! Tegelikult jah, toon oligi ideaalne ja olen sellega siiani väga rahul, kuid selle värvi kasutamine, oh boy. Ema käed olid kuskil nädal aega erklillad (kuigi kasutame alati värvides kindaid), mitu heledamat pluusi rikkusin värviga ära (jah, isegi täiesti kuivad ja juba mitu korda pestud juuksed andsid värvi), samuti on veidi rikutud ka padjapüür. Kraanikausilt ei tule siiani üks pisike värviplekk maha, kuigi küüritud on teda korduvalt. See võib küll juuste värvimise juures tunduda mõnele ilmselge, kuid minul pole nii hull varem olnud. Muidugi ajavad juuksed pestes värvi, kuid see on ka kõik olnud. Ühesõnaga selle toote kasutamisega kaasnev tüütus pole kahjuks küll seda ilusat tulemust väärt… Seega peab hakkama uuesti uut värvi otsima või siis punase juurde tagasi pöörduma. Kuigi ma väga loodan, et teist kellelgi on hea ja erksa, poolpüsiva juuksevärvi soovitusi… :)

I had no problem with self-bought hair dyes when my hair was just red, but now when I want it to be more of a purple, it is very hard to find the right color. I found this Joico "Color Intensity" semi-permanent color in Magenta and it seemed perfect! And do not get me wrong, the tone is perfect and I still love it, but all that was included when me and my mother colored my hair… that is just not worth the pretty tone on my hair afterwards. This products ruined my sheets and shirts (yes, it gave away color even if I has washed it a few times and when it was completely dry), my mothers hands were purple for a week eventhough she wore gloves. And our white sink is still kind of ruined. Sooo I do not know… maybe you have some good reccomendations for a purple hair dye? Or any other advice?


Kuid teine ja väga hea toode on KC Professionals Color Mask toonis Plum. Neil on samuti palju igasugu toone. Mu ema proovis näiteks oma blondidel juustel üht heledat tooni (ei mäletagi täpset nime), kuid tema ei näinud eriti mingit tulemust. Aga kui mina kasutan seda maski oma punastel juustel, tekib juurde ilus lillakas helk. Ja muidugi on juuksed peale seda siidised ja läikivad, justkui oleksid alles juuksuri juurest tulnud. See toode on olnud ka mitu korda mu elu päästja, kui ees on oluline sündmus ja ei jõua juukseid värvida ja toon on juba nii tuhmunud… see toob kogu elu juustesse tagasi! Seda on ääretult lihtne kasutada - lihtsalt määri dušši all olles juustesse.

Kuid nüüd oleksin tõesti, vägaväga tänulik, kui jätaksite oma soovitused/kogemused siia kommentaaridesse. Ma ei ole sel juukse värvimise alal ka üldse mitte kogenud ning võibolla on kellelgi kogenumal mulle häid nippe. :)

But the other product I wanted to talk about is this KC Professionals Color Mask in the shade Plum. This gives a nice purple hint to my red hair and makes your hair shiny and smooth like a proper hair mask does. It also comes in a variety of colors, they should have something suitable for everyone. I truly reccomend this to everyone who has colored hair and it saves your life when your hairtone is getting dull.

Kommentaare ei ole