ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2017


Jah, te näete õigesti, see tuleb taas! Võtsime kuulda teie soove (ning ega meil endalgi oli üritust väga tore korraldada) ning üritus toimub teist korda, kuid seekord ilmselt veidi teises kontekstis, samamoodi arvestades eelneval korral osalenud blogijate tagasisidega.

Seekord ei pane me enam nii palju rõhku kingikotile ja tooteesitlustele ja suurele arvule osalejatele, vaid pigem soovime keskenduda meie omavahelisele tutvumisele ja ühendumisele. Et tekiks rohkem kogukonna tunne, kuna tegelikult oleme me ju kõik samas asjas koos ning meil on kindlasti palju nippe ja trikke, mida teineteisega jagada. Kindlasti ka naljakaid lugusid. Seda tõid välja ka paljud eelmisel aastal osalenud, et omavahel tahaks rohkem tutvust teha. Nind seekord võtaks me punti ka ainult ilublogijaid, eelmine kord me nii konkreetselt ei vaadanud, kes sinna alla kuulub ja kes mitte ning tundus, et see tekitas veidi segadust. Seega, ilmselt kuskil 15 osalejat ja ootame siiski just ilublogijaid.

Kuupäev on ilmselt 15 aprill! Ja koha suhtes me veel kellegagi ühendust võtnud pole. vaid kõik ongi veel vaid arutamise järgus, ning tegelikult loodame suurelt ka teie, kui osalejate peale! Nimelt kas oskate soovitada Tallinnas mõnda mõnusat kohvikut? Ei pea olema suur ruum, kuna meid tuleb seekord vähem, aga võiks olla õdus. Ja samuti ka sisu osas, kas on mingisuguseid konkreetseid soove/ettepanekuid, mida me kokku saades teha võiks? Hetkel kujutame seda ette umbes midagi vestlusringi sarnast. Või oleks vajadus mingisuguse koolituse järgi, mis blogimisel kasuks tuleks? Igaljuhul, andke kõikidest oma soovidest teada ja katsume nendega arvestada. :)

Ette tänades,
Elisabeth, Anna-Maria, Lauriina ja Helerin

21 kommentaari

 1. Pööbel :) vanalinna külje all

  VastaKustuta
 2. Butterfly Lounge on ka päris hubane. Seal on ka osavad baarmanid, kes oskavad maitsvaid (alkoholivabu) kokteile valmistada:) Mingi kingikotike võiks ikka olla, kasvõi sümboolse paari tootega.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kingikotike tuleb kindlasti, kuid seekord mitte nii rikkalik, ilmselt. Vähemalt ei pane me enam sellele niipalju rõhku, kuna kõigest niikuinii kirjutada ei jõua ja proovime teieni tuua vaid parima kraami. :)

   Kustuta
 3. Pisut kahju on see selekteerimine, et kes nüüd on ilublogija ja kes mitte, kuigi jah, saan aru, et kuidagi peaks vist välja jätma need, kes tulid ainult tasuta asju saama. Samas ma tunnen end täpselt moe- ja ilublogijana, et postitan outfitte, aga mõnikord ka iluasju ning kuigi mu blogi fookus pole ilul, siis see teema mind tegelikult huvitab.
  Tegevuse mõttes oleks lahe mingi sotsiaalmeediaturunduse koolitus, a la et kuidas Facebooki reklaamid töötavad või miks võiks blogi kirjutades SEOle tähelepanu pöörata. Koha osas on tegelikult Erinevate Tubade Klubi päris mõnus ja kui mõelda Tallinnast välja, siis Tartus Aparaat.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei peagi olema ainult ilu (ka mina ei pea end ainult ilublogijaks), vaid ilu peab olema üks teema. Osadel põhimõtteliselt polnud ühtegi iluteemalist postitust ega ilmunud seda ka peale kokkutulekut. Niiet võid tulla vabalt! :)

   Kustuta
 4. Nii vähe blogijaid, 15? Mille puhul siis see valik tuleb, sest neid blogijaid on ilmselgelt rohkem kui umbes 15? Kahju, et sellised ümberkorraldused on see aasta. Eelmine aasta tundus just hästi kihvt üritus, kohe tekitas tahtmise ka ise osaleda.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. 15 on hetkel umbmäärane number, aga igaljuhul ei tule selleks numbriks enam 40. Seekord pole fookus mitte võimalikult paljudele erinevate toodete tutvustamine, vaid omavahel sõbrunemine, selgitasin seda meie otsust ka blogides. Tuleb erinevaid asju proovida ja seekord saab nii. Ja kusjuures neid väga soovijaid ja tõesti ilublogijaid oli eelmine aasta just kuskil 15-20 vahel, seepärast ka selline valik. ;)

   Kustuta
 5. Tänan vastamast! Aga siit tekkiski mul küsimus, mille põhjal te otsustate, et kes tuleb kes mitte? Nagu ma aru saan, peaks tulema registreerimisvorm üsna pea? Peale registreerimist te vaatate blogi üle ning siis otsustate kas see blogija on väärt tulemast?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aga palun. :)
   Ilmselt teeme enne registreerimist osaleja "kriteeriumid" selgemaks ja siis ilmselt me kedagi nimekirjast välja arvama ei pea. Kehtiks ikkagi põhimõtteliselt süsteem, et kes ees, see mees. kriteeriumite all pean siis silmas näiteks, et peab olema regulaarselt kasutatav ja avalik blogi, mille üheks valdkonnaks on ka iluteemad. Eelmisel korral oli meile sattunud ka paar osalejat, kelle blogi polnud mitu aastat aktiivne olnud. Seda soovime vältida. :)

   Kustuta
 6. Nii lahe! Oleks väga huvitatud uuesti osa võtmast. See rekaalmiteema oleks päris hea ja huvitav tõesti, saaksime kõik kindlasti targemaks selles osas. Ja see tutvumisele pühendumine on super armas mõte! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tore, kui tekitab põnevust! Meile endile ka. :)

   Kustuta
 7. Ootasingi juba seda!! :) Super mõte ja täiesti selle poolt, et see väiksemale ringile suunata ning eelkõige ikkagi ilublogijatele ning ilutegijatele. Ja äge oleks kui leiaksite ise need inimesed ja üritus võiks olla kutsetega, mitte et igaüks saab ise end registreerida. Samas mulle meeldis eelmisel aastal, et mõned firmad olid oma tooteid tutvustama tulnud, kuidagi võiks selgi aastal seda korraldada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Wuhuu, nii vahva! :) peamine ongi see, et osalejatele endile meeldib. See, mis kõrvalised isikud arvavad et teisiti võiks olla, pole üldse nii oluline. :)
   Aga me mõtleme selle kutsetega variandi peale!

   Kustuta
 8. Hei, väga tore uudis. Väga vahva oleks taas kohtuda. Enda poolt tahaks arutada võib-olla just, kui tihti oleks otstarbekas postitada ja usun, et kuulda vahvaid nippe ning lugusid oleks ka fun. :)

  VastaKustuta
 9. Oiiii nii vahva uudis! Kahjuks mulle tundub 15 ka kuidagi väike arv, siis on juba teada enamus kes selle arvu sisse mahuvad. Tuntumad blogijad enamus tunnevad ka juba üksteist. Järgmisel korral võiks sellist ühtset suhtlemist rohkem olla ning välja mõelda tegevusi mis meid omavahel ühendaks :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ilmselt tuleb siiski kuskil 20 osalejat, nagu ma ka varem mainisin, oli see 15 veel umbmäärane. :) aga ma ka ausalt ei kujuta ette, kuidas sellist tutvumist/suhtlemist teha 40 inimesega nagu eelmine kord. On valik, kas tutvuda kõigiga õoge natuke või väga huvitatutega korralikult. Me valisime teise tee ja sel aastal jääme sellele kindlaks.

   Kustuta
  2. Tõesti 40 inimesega on raske lühikese aja jooksul tutvust teha. Mul on nii heameel, et üldse on inimesi, kes viitsivad ja tahavad korraldada sellist üritust. Lisaks meeldib mulle ka see mõte, et võiks olla lühikoolitus sellest kuidas paremini blogi nn turustada. Soovin palju jõudu ürituse korraldamisel ning kui lisa abikäsi vaja on, aitan meeleldi :)

   Kustuta
 10. Like! Alguses tundus see 15-20 liiga väike number, kuid tegelikult on teil õigus. 40 inimesega on raske mingit ühtsust luua, kuid poole väiksema seltskonnaga on teine tera. Esinejate poole pealt võiks olla mõni tooteesitlus ikka (mingi uus toode/bränd turul vms). Kindlasti oleks huvitav kuulda mõne tuntuma blogija mõtisklusi oma rännakust, raskustest jne blogimaastikul. Huvi pakuks ka mõni koolituselaadne ettevõtmine, et kuidas ennast paremini turustada erinevate kanalite pidi (midagi rohkete näidetega :D). Mängulise poole pealt võiks näiteks nn kuuma kartulit proovida. Et kellele see visatakse, see võiks endast natukene rääkida (kes on, miks blogimisega alustas vms, lühidalt lihtsalt). Ja siis tema viskab järgmisele jne. Või siis korraldajad teevad väikesed küsimustekaardid (igal kaardil erinevad küsimused ning 1-2 küsimust peal) ning see jagatakse kõigile osalejatele ning nad peavad siis suures usaldusringis sellele vastama. Et ikka kõiks tuleks oma kapslist välja :).

  VastaKustuta
 11. Väga head mõtted ja ideed, aitäh sulle nende eest! Võtame kindlasti arvesse! :)

  VastaKustuta
 12. Väga vahva, et taas sellise ürituse korraldate, eelmisest jäid küll mõnusalt positiivsed emotsioonid! :)

  VastaKustuta