absolute faves (skincare)

Nahahooldus on asi, millele olen viimase aasta jooksul aina enam hakanud tähelepanu pöörama. Hakkasin seda tegema alates eelmise aasta ilublogijate kokkutulekust, kust sain tänu meie vägagi lahketele toetajatele mitmeid huvitavaid tooteid. Mitmed minu praegusest lemmikutest, mida teile siin postituses tutvustan, on mul siiani eelmise aasta aprillis toimunud sündmusest kasutusel.Näiteks on üheks selliseks tooteks Turblissi näotoonik (100ml, 13.50 eur). 100% looduslik rabavesi puhastab ideaalselt näolt meigijäägid ja jätab mõnusa värske tunde. Mulle väga meeldib selle toote pakend ja üleüldse selle olemus. Raba on üks mu lemmikuid kohti ning teadmine, et toode, mida panen oma näole on kohast, mida täielikult austan on väga usaldust tekitav. Kasutan seda peale meigi eemaldamist ning näiteks ka peale maskide tegemist, et jääke eemaldada. Näiteks peale Puhta Looduse mudamaski (75 ml) kasutamist. Sellest maskist olen lähemalt rääkinud SELLES postituses, niiet pikalt ma siin jutustama ei hakka, kuid ütlen vaid, et tegu on mu lemmik maskiga! Pehmendab ja sügavpuhastab mahka. Veel üheks suureks lemmikuks, mis ilublogijate kokkutulekult kõik osalejad said, on Mossa päevakreem (50 ml, 12.99 eur). Nii mõnusa ja värske mustikase lõhnaga! Kasutan seda igapäevaselt enne meigi peale kandmist. Mulle meeldib väga selle piklik ning saleda kujuga pudel, aplikaator on ka mõnus. Ühest korrast vajutamisest piisab, et saada kätte vajalik kogus kreemi. Kreem ise imendub nahasse koheselt! Ostan selle omale kindlasti uuesti ja tänu sellele imelisele näokreemile soovin KINDLALT veel Mossa tooteid katsetada!

Kui mu näole tekib vistrik, ravin seda Oriflame teepuuõliga (10 ml, 7.90 eur). Kasutan seda juba aastaid ja ei ole leidnud sellele vastast! Paaril ööl seda toodet probleemsele kohale kandes on probleem kadunud! Üks järjekordne uus avastus, mis eelmisel aastal tänu blogile mu teele sattus, on Isabella’s Clearly. Olen katsetanud päris mitut nende toodet ning kajastanud oma kogemusi nende toodetega ka blogis. Eriti lemmikuks on osutunud nende näoõli(60ml, 14 eur), mis õli kohta imendub päris kiiresti naha sisse ning lõhmab ka kuidagi mõnusalt looduslähedaselt. Mainiks ka ära selle, et selle brändi toote nimed on niivõrd tabavad ja armsad! Näiteks sellegi, näoõli oma. Kes ei sooviks endale näoõli, mis lubab tuju tõsta? Ja viimals tahtsin välja tuua Dove duššiõli, mis on IDEAALNE toode! Dove on üldse kehahoolduse valdkonnad nii ülimõnus bränd ja mul on olnud suurim heameel nendega pidevalt koostööd teha. Teen peagi oma lemmik Dove toodetest ka eraldi postituse, niiet lähemalt kuulete nendest peagi!

On teil häid kehahooldus või näohooldus toodete soovitusi? Mis sellest, et mul on lemmikud olemas, ootan siiski alati uusi ja huvitavaid soovitusi. :)Skincare has been something I have taken care of a lot for the past year. I think it started with the beautybloggers meetup that we organized, because many of our generous sponsors were skincare brands and from that events goodiebag we got sooo many good products that I still use and love.

For an example, the Turbliss toner is definitely a favorite of mine! The glass bottle looks so good and inside it is pure goodness as well - 100% pure bog water! You know I love the bog, so using something from it in my beauty routine is wonderful. Also from beautyblogger meetup, I got Puhas Loodus face mask (which is also a natural product, it contains mud and it makes your skin baby-buttom-soft) and Mossa day-cream. I use it before I apply makeup, so my skin doesn’t dry out. I definitely will purchase those products again when I ran out!

When I happen to have a zit, I apply Oriflames teatree oil on it and after a few nights, it is gone! I have used this product for years and I still haven’t found anything that good. To keep my skin from drying out at nights and especially in winter, I use Isabella’s Clearly face oil. Also, natural! And made in Estonia! I really love the whole brand, I have really been into organic home-made (and by that I mean made in Estonia) products when it comes to skincare. But one brand that is not organic and home-made is Dove, but I still adore it! My favorite products from them is their showeroil, because after that there is really no need to moisturize (you still should but you know, we are all lazy sometimes…) I will do a longer post about Dove products soon, because there are just so many good ones!

Do you have any reccomendations for skincare products? Do some of my favorites are yours too?

Kommentaare ei ole