24 new NYX products


Ma mõtlesin kaua, et kas peaksin endalegi soetama mingi firma meigi advendikalendri, kuid kui detsember algas mõtlesin, et ah, las ta olla. Just seetõttu olingi ma olin ülimalt õnnelik, kui detsembri alguses seisis mu ukse taga kuller, käes NYXi advendikalender! Olin ka selle soetamise varianti juba kaalunud ning teadsin, et seal sees on 12 mini suuruses soft matte lip creami ja 12 üksikud lauvärvi.  Mõlemaid olen proovinud ja mõlemad tooted mulle ka väga meeldivad. Jah, ma tegelikult mingi aeg neid matte huuletooteid väga ei armastanud, kuid nüüd peale nendega nii palju katsetamist olen täiesti nende usku ja ei kujutaks oma elu nendeta ettegi! Igaljuhul, kalendri väärtus on kuskil 50 euro ringis ja mis siis, et jõulud on läbi, võib seda poes või netis veel saadaval olla. Pole tegelikult 24 toote kohta üldse kallis! Ja muidugi see lõbu, mis selle iga hommikuse avamise juurde käis oli ka vägev! See on ideaalne viis, kuidas katsetada toodetega ilma neid eraldi valimata ja ostmata. Eriti vahva on, et huuletooted on mini suuruses, kuid siiski jätkub nendest kaua. Jagan nüüd teiega arvamust nendest toodetetest ja just nende toonidest, sest mina leidsin nendest kindlasti mitu uut lemmikut! :)

I wondered for a long time if I should get myself a NYX advent calender. I decided I was kind of late for that, because December had already started. But because of that I was even more happy, when NYX was generous enough to send my their advent calender! It has 12 soft matte lip creams and 12 single eyeshadows in it and I think buying it you get the perfect opportunity to try different colors and tones without actually spending time on picking them in the shop. So I would reccomend it to people who like to experiment like I do! I found many favourites among those products and I would like to share those favourites with you. And the advent calender itself costs about 50 euros.


Soft Matte Lip Creamid on vedelad huulepulgad, mis tähendab, et ta on justkui huuleläike vormis ja tuubis, kuid katvuselt on ta võrdeline huulepulgaga. Alguses pole toode matt ning see jätab vabaduse seda rahulikult peale kanda ning tehtud vigasid lihtsamini parandada, kuid pärast kuivab üpris matiks. On veidi kuivatav huultel, kuid ei midagi ülemäärast. Püsib kaua ja lõhnab mõnusalt vanilliselt! Mulle meeldib selle toote juures see, et ma ei pea kasutama koos sellega huulepliiatsit, kuna mattiks kuivanuna ei jookse ta huulepragudesse. Ning üks nipp selle huuletoote püsivuse pikendamiseks on minu arust lihtsalt mitte liigne huulte kokku hõõrumine, mis minul on tihti kombeks, kuid pika peale hakkab siis toode huultelt paha kooruma/rulluma ja katsun nüüd sellest kombest hoiduda.

Soft Matte Lip Creams are liquid lipsticks, which means, that they are in the bottle of a lipgloss and they may seem like a lipgloss at first, but actually, they are as pigmented as a lipstick! They are not matte at first when you apply them, but they dry matte. They smell like sweet vanilla and they really last long on your lips because they are matte, but they can also be a little bit drying to your lips. So do not forget to moisturize them! I really like that there is no need to use a lip liner with this products, although I sometimes still do.


Kalendris olnud toonid (ülevalt alla) / shades from calender (starting from the upper swatch)

Addis Ababa (hästi roosa)
Marocco (korall-oranž)
Transylvania (tumetume lilla)
Seoul (erk lilla)
Manila (roosa alatooniga korall)
Milan (sinaka alatooniga beebiroosa)
Rome (tumedam nude punase alatooniga)
Prague (roosakas-lilla)
Stockholm (beežikas-roosa)
Copenhagen (veinipunane)
Cannes (punaka alatooniga nude)

Lisaks oli kalendris ka toon Monte Carlo (imeilus tumedam kirsipunane), kuid selle jõudsin enne toodete pildistamist jõulude puhul juba klassiõele kinkida. :) Kinkisin ära veel mõned toonid, kuna mul olid juba peaaegu identsed toonid oma meigivalikus olemas, kuid nendest siin pildil on mu lemmikuteks KINDLASTI kohe Rome ja meeldib väga ka särtsakas Manila. Stockholm on samuti väga kena ja kerge "nude" toon.

I also got the shade Monte Carlo, but I already gave that away as a Christmas present before I took the  photos. I alfo gave away some of those which are here on this photo because I had basically the same ones in my collection already, but my faves from here are Rome and the spicy Manila.


Ja teiseks olid kalendris 12 lauvärvi. Nimed olid neil samad, mis huuletoodetel ja ma arvan, et seetõttu, et anda ideid, kuidas huuletoodet lauvärviga näol klapitada. Kuid tegelikult NYXil minu teada selliste nimedega lauvärve pole… Seepärast mõtlesingi, et ei kirjuta neid lauvärve teile siia nende nimedega, vaid teen pildi toonidest ning kirjutan veidi üleüldisemat juttu. Kuid kindlasti leiab need lauvärvid nende valikust mingi teise nime all. :) Aga üldiselt, lauvärve oli nii matte kui sädelevaid ning mulle meeldivad mõlemad. Matid võibolla et isegi veidi enam, kuna sädelevad kipuvad alguses veidi silma alla pudisema. Pigment on päris hea, kuid et seda veel võimendada, kasutan nende all valget tooni NYX lauvärvi aluskreemi ning siis on nii värvi intensiivsus kui ka püsivus pikem! Nagu pildilt näha, siis ühe lauvärvi suutsin ma katki kukutada, kuid tean, et seda peaks saama kuidagi parandada. Guugeldan ja kui leian lahenduse, jagan teiegagi! Aga enim meeldivad mulle nendest värvidest väga sädelev ja ergas sinine ning ilus matt pruun, mis on ideaalne erinevate värvide vahel ülemineku tekitamiseks. Ahjaa, ja sädelevatest veel on väga ilusa tooniga sädelev punane, mida minu teada võib leida NYX letilt toonis "Heat".

Suur tänu NYX selle väga uhke ja lahke kingi eest! Olen ääretult tänulik. :)

And the other 12 things in the calender were 12 single eyeshadows. They were named after the soft matte lip creams, but I am pretty sure that those are not theyr real names, because I have never seen them. I know that for example, the shimmery red shade I got is actually named "Heat", but it had some other name on it… Anyway, that is why I decided not to write those names here but just tell you, that I really like NYX single eyeshadows, especially matte ones, because shimmery ones tend to have more fallout under your eyes. The pigmentation is nice, but I use NYX eyeshadow primer under them to intensify them even more!

Thank you, NYX for that extreamly generous gift! I am beyond grateful. :)

Kommentaare ei ole