Quality brushes for flawless makeup - ZOEVA


Hiljuti Berliinis käies hüppasin läbi ka paarist ja üpris suurest Douglasest. See polnud juhuslikult. Teen üldiselt enne igat reisi põhjaliku uuringu selle koha kohta, kuhu lähen ning selle all pean silmas ka kosmeetikapoode. Douglas on minu üks legendaarne lemmikpaik ning seekord suundusin sinna just Zoeva pintslite pärast, mida olen ka eelnevalt paaril korral ostnud. Varasemad postitused, kus neid pintsleid maininud olen, on SIIN ja SIIN.

Last time when I was visiting Berlin, I also visited some Douglas shops there. I had planned it before, because when I go to some city I usually look up which makeup shops actually are there. This time I has hunting for Zoeva makeup brushes and I am really happy with what I got.


Seekord oli mul soov kolme pintsli järele: kulmu-, puudri- ja lauvärvi oma. Ja õnneks ma need kõik ka sain! Zoeva pintslid üleüldiselt näevad välja väga stiilsed ning on tohutult hea kvaliteediga. Pintslite keskmine hind on umbes 13 eurot, kuid minu meelest on see väga mõistlik hind töövahendi eest, mida kasutad aastaid. Kvaliteetsed meigipintslid teevad meigi koguilme kindlasti palju kenamaks.

I wanted three brushes: brow brush, powder brush and flat shadow brush. And I got them all! Zoeva brushes overall look very sleek and elegant and they are very good quality makeup brushes. Their usual price is 13 euros, but I think that is not too much for a high quality makeup tool.


Kulmupintsel maksis 8.99, lauvärvipintsel 9.99 ja puudripintsel 14.99. Kulmupintsli puhul meeldib mulle enim just see, kui peenike selle ots on. Koos hea ja kvaliteetse (hea pigmendiga) kulmupuudriga saab sellega tõmmata imetäpsed jooned! Puudripintsel on piisavalt suur ja näole imepehme. Lauvärvipintel piisavalt lai, et endale/endasse võtta palju värvi ja see muudab silmameigi tegemise kiiremaks ja lihtsamaks.

Igaljuhul soovitan nende pintsleid väga ning soovin ka väga kuulda, kui te ise Zoeva pintsleid kasutate, siis milliseid? :)
PS! Mu facebooki lehel ja instagramis (mille leiate ka siit blogist, ülevalt paremast nurgast selle postituse kõrvalt) on toimumas hetkel suured kingiloosid, kuna mu blogi sai üleeile 2 aastaseks!

Brow brush costed me 8.99 euros, shadow brush 9.99 and powder brush 14.99. I like the thin-ness of a brow brush the most, and with a really good powder, it makes doing your eyebrows so much easier. The powder brush is exactly big enough to put powder all over your face easily and the shadow brush is a classic. You can not go wrong with that! 

Do you use Zoeva brushes? If yes, whivh ones and how do you like them and if no, then…WHY? They are perfection. :)

Kommentaare ei ole