Holiday makeup inspiration


Nagu eelmisel aastalgi, teen ma ka sel aastal pisikese postituse pühendatud erinevat stiili jõulumeikidele. Ütlen küll jõulu, kuid miks ka mitte aastavahetuse meikidele. Kõik need kolm üleval olevat looki proovisin teha veidi väljaspoole tavalisi pühademeigi raame. Kuigi, noh, kõige vasakpoolne näeb välja küll kui tavaline lainerijoon ja punane huul, kuid soovitan laugu jätta mitte täitsa ilma värvita, vaid kajutada lauvaosse ka kergelt tumepruuni/musta, et seda veidi dramaatilisemaks teha. Ning huuled on mul tegelikult kaetud punase NYX glitteriga! Seda saab kasutada nii huultel kui ka silmadel ning see annab imelise tulemuse! Ise otsustasin kindlalt just seda sädelust pühade ajal kanda. Teise meigi põhiosaks on kindlasti sinised silmad (ei, mitte peksa saanu sinised silmad:D), kuna minuarust on seegi päris raamist välja. Sinised silmad on viimasel ajal mulle väga sümpaatseks muutunud ning miks mitte kanda neid jõuludel? Eriti kui pühade riided ise on üpris tumedat tooni (tavaiselt mustad), oleks see imeline värviline lisa. Parempoolsel meigil on silmad kuldsed ning huuled tumedad-nude tooni. Seega mõlemad saavad võrdselt tähelepanu. Silmadel soovitan kasutada kreemiat kuldset lauvärvi ning selle peal veel kuldset puuderlauvärvi, et tulemus jääks võimalikult dramaatiline. Ning muidugi võiks välisnurga tumendada mingisuguse tumedamat tooni sädelev-pruuniga näiteks. Ning näole mõeldes, ma ei soovitaks kasutada väga tugevat kontuuri, vaid pigem keskenduda särapuudrile ning tugevalt põsepunaga esile toodud põskedele (mis on mul küll pildi töötluse käigus põskedelt kadunud).

Loodan, et see lühike postitus andis teile mingitki inspiratsiooni süsti, sest selle eesmärk polnudki süvitsi ühte meiki õpetada, vaid jagada ideid ja mõtteid. :)

As the holidays are coming towards us so fast, I thought I would share some makeup ideas with you and hope that maybe some of you will be inspired by them. This post's idea is not to go deeply into details of one makeup look but to give you some ideas what you could to with your makeup during the holiday season. Like for an example, the left picture, there instead of usual bright red lipstick, I put NYX glitter in red on my lips! I also used glitter glue for the glitter to stay on longer. And you can also use it on your eyes! Then, in the middle picture, I used blue eyeshadows to create a smokey eye, to be more untraditional. Especially when your holiday dress is black, blue eyes are a great way to bring some color to your whole look. And in the last picture I used dark-nude lip color and very bright gold eyeshadow, so not only one thing stands out. Gold is also very a very suitable color for new year's eve. And I would reccoment to focus on blush and highlight rather than contour during the holidays.

I hope it gave you some inspiration for Christmas! :)

Kommentaare ei ole