CHIT-CHAT: birthdays, fail in Berlin and new social media

Täna on minu sünnipäev, woop-woop!
Aga see pole tegelik teema, millest täna kirjutada tahan. Või siis on? Ma ei teagi. Tahan teile lihtsalt natukene lühidalt rääkida, mis hetkel toimub ja mis on juba toimunud. Hetkel näiteks on mul suhteliselt iga päev mingisugune sünnipäevateemaline kokkusaamine/söömine ning ka teiste sünnipäevapidustused, kuna mina pole muidugi ainuke, kellel detsembri kuus sünnipäev on. Paljudel mu väga olulistel sõpradel on samuti sünnipäevad. Ning varsti on juba jõulud, kus muidugi suur söömaaeg jätkub… Aga see on detsember, siin ma luban seda endale täielikult nautida. Ja nagu me kõik, luban ka mina jaanuari algusest ennast kätte võtta, hehee. :) Ning just see, et viimasel ajal on kõik olnud päris tihedalt tegevusi täis pakitud ning jõuan koju hilja (kui jõuan) on ka põhjus, miks viimasel ajal on blogis vähe postitusi olnud. Üldiselt arvestan selliste aegadega ette ning tegelikult tegin nii ka seekord ja postitusi, mis ootavad kirjutamist on palju, kuid mida pole on pildid. Isegi päeval pole piisavalt palju päeavalgust, et teha korralikke tootepilte! Kuid proovin lähiajal tagasi oma graafikusse jõuda ning loodan, et saan teilt paari postituse vahele jätmise andeks.

Seoses sünnipäevaga veel seda, et peale minu on detsembris veel kellelgi olulisel ja teate, kellel? MINU BLOGIL! Juba kaks aastat on mööda läinud, see tundub uksumatu. Sel puhul on mul ka teile, kallid lugejad hulgaliselt kingitusi, niiet tasub facebookil ja instagramil (@elisabethpurgaa) silma peal hoida. ;) Ja sünnipäeva puhul saab mu blogi ilmselt ka disaini poolest pisikese uuenduskuuri, olen väga elevil! Tunnen, et mind, meid ja minu blogi ootavad veel suured ajad ees, mõtteid ja inspiratsiooni on mul tegelikult tohutult. Kui ka teil on mulle mingisuguseid soovitusi, võite nad ALATI kommentaaridesse jätta.

Ning viimaks lisan teile siia postitusse mõned pildid minu ja Kalevi reisist Berliini. Olime Berliinis kokku kuskil 4 ööpäeva ning ma poleks kunagi arvanud, et Berliin mulle nii tohutult meeldib! Meil vedas ka väga ilmaga ning kui Eestis oli vihm ja vaid paar soojakraadi, sillerdas meil päike ning kraade oli üle kümne. Arhidektuur on seal imekaunis ning seal olles pole üldse sellist massiivset suurlinna tunnet mis tavaliselt mul taolistes kohtades on, sest kõik on nii hästi organiseeritud ning kõik on nii kaunis! Kui soovite konkreetsemaid soovitusi näiteks mingisuguses Berliini teemalises reisipostituses, andke aga märku! Veendusin ka, et minu paari aastaga õpitud saksa keele oskus on parem, kui arvasin. Kuulates mõistsin päris paljut ning oskasin ka ise lihtsamaid lauseid moodustada. Kuid üks seal õpitud eluõppetund teile: kui kasutate mingisugust avalikku arvutit, et pilte selle kaudu kaamerast mälupulgale panna, kontrollige, kas panite need ikka oma mälupulgale! Me proovisime ühes internetikohvikus nii teha ning koju jõudes avastasime, et pooled reisi pildid on kadunud. Tõstsime nad ilmselt kuhugi valesse kohta ning kustutasime pildid kaamerast koheselt, et mälu pildistamiseks juurde saata. Jube kahju, just berliini müüri ääres tehtud pildid kadusid… Aga mälestus on see mis loeb enim, eksole?

Pildid on kõik Kalevi tehtud! Kui teile ta looming, mis te minu blogi kaudu näinud olete meeldib, siis soovitan teil teda jälgida ka tema uutes sotsiaalmeediakanalites, mis tal just valmisid: Kalevi facebookileht ja instagram.Kommentaare ei ole