Beauty products that won my heart in 2016


Oeh, tuleb üks pikkkkk postitus, sest see aasta on olnud imelisi meigiavastusi täis. Suurelt ka tänu minu väga jõudsasti kasvanud koostöövõrgustikule, kuna brände, kes mind usaldades mulle oma tooteid proovida saadavad on juba paras käputäis ning olen selle üle muidugi väga tänulik. Kuid siia postitusse on jõudnud ka väga palju mu enda soetatud tooteid muidugi ning ükski toode, mis mulle saadetud on, pole siin lihtsalt selle pärast et ta mulle kingitud on, vaid need on tõesti avastused, mida armastan ja milleni ma ilmselt ilma oma koostööpartneriteta poleks jõudnud. Seega, aitäh ja alustame! :)

Oh man, this is going to be one loooong blogpost, because this year has been full of new beauty discoveries and I could not be happier about that. Ofcourse, I have found many of these products thanks to my lovely cooperations with different brands, which I am ofcourse very thankful for, but none of these products are in this blogpost just because I got them as a gift, but I have really fallen in love wih them. So, thank you to my partners and, let's get started! :)


Alustame huultest. Ühed huuletooted, mida aina enam armastan, on NYX huuletooted. Eriti on mulle hakanud meeldima nende soft matte lip creamid, kuna need on huulele kandes veel veidi vedelad, saad siis selle tõttu huulekreemi ilusti kohendada ja peale kanda ning paari minuti pärast alles kuivab matiks ning siis ta juba päeva jooksul väga maha ei tule. Need huulekreemid ei vaja tegelikult ka lainerit, toode huulepragudesse voolama ei hakka. Ning väga on mulle ka muljet avaldanud intense butter glossid, mis ei ole küll matid, kuid on niivõrd võrratu pigmendiga. Nende valikus on väga palju erinevaid värve, kuid soft matte lip creamide seast on leida pigem naha värvi toone. Teine bränd, mille huuletooteid sel aastal hulgi proovinud olen, on Essence ja nende toodetest on mul enim silma jäänud nende kõik huulelainerid ja nende matt matt matt huulepulgad. Huulelainer on selline kõvem, pliiatsi moodi, ning seda on selle tõttu väga hea teritada. Huultele kanda on seda imelihtne ja püsib kaua peal, sobib ideaalselt ka matt matt matt huulepulgaga, mis samuti püsib kaua. Ja jällegi, viimane matt huuletoode mida ma väga armastanud olen on MAC huulepulk toonis Heroine koos laineriga Magenta. MAC bränd on küll muidugi mitu korda kallim, kui Essence või NYX, kuid kvaliteet on hea ja mõned värvid ma siiski nende valikust olen omale soetanud. Lainer on veidi heledam, roosakamat tooni ja huulepulk on tumedam lilla, kuid kokku sobivad nad sellegipoolest. Nende kahe tootega saavutabki veidikene justkui ombre tulemuse. Ning see huulelainer sobib ka väga paljude teiste roosakate huulepulkadega, mis mul on!
PS! Pildid huuletoodete toonidest ja nimedest leiad alt poolt.

I will start with lip products. I have two brands that I have been testing out and turns out that I love their lip products. One of them is NYX and I absolutely love their soft matte lip creams and intense butter glosses. Soft matte lip creams are first a little bit liquidy when you apply them but in a few minutes, they dry matte and you do not have to worry about them comeing of then. They also do not really need a liner, which is great. And intense butter glosses are not matte, but the intensity of them is amazing! The colour range is huge also. The other brand I love is Essence. I love their lip liners, because they make lipstick stay on for a while, but they are also hard enough to sharpen well. And Essence matt matt matt lipsticks are also great. They are matte as theyr name says, but they are not too drying for your lips. And lastly, the lip combo I have been loving through 2016 is MAC lipstick in Heroine and lip liner in Magenta. Magenta in a darker pink and Heroine is more of a purpelish colour, but they go together so well! 


Näo/meigipõhja juurde. Jällegi, Essence on mind pahviks löönud. Nende jumestuskreem maksab kuskil 5-6 eurot, kuid katvus ja püsivus ja kõik on super! Minu toon on hetkel nende valikus 10, kuid suvel sobib enim 15. Kaks jumestuskreemi, mida olen hetkel armastanud on camouflage 2in1 jumestuskreem (seda armastan selle katvuse pärast) ja all about matt jumestuskreem. Veel üks jumestuskreem, mis on mulle väga muljet avaldanud, on Oriflame The One Illuskin jumestuskreem. Sellest piisab vaid tilga võtmisest, kuid selleda saab juba ideaalselt ja veatult terve nägu katta. Selle tõttu, et heaks katvuseks pole seda palju vaja, laseb ta näol ka mõnusalt hingata ning tundub, nagu kannaksin vaid näokreemi. Oriflamelt kasutan ka tihti nende peitekreemi paletti, millest mulle meeldib just nende pehme koostisega kollakas kreem, mida panen enne tavalise peitekreemi peale kandmist silmade alla, et sealset tumedust vähendada. Töötab suurepäraselt! Muidugi pidin lemmiktoodete postitusse panema ka särapuudreid ning kontuurimispuudreid, kuna need kaks on minu jaoks 2016 aasta meigi võtmesõnadeks olnud. Kui soovite head särapuudrit, soetage kindlasti The Balmi Mary Lou Manizer  (veidi kallim, kuid väga oma hinda väärt!) või siis Revolution shimmer brick toonis Rose Gold. Selle viimase puhul mulle meeldib väga see, et seal all pool on ka suvel kasutamiseks sobivaid säravaid-pruunikaid-kuldseid toone, mida päikesepuudrina kasutada ning need toonid näevad imelised välga ka silmalaugudel! Ja selles blokis viimaseks on NYX HD põsepuna toonis Taupe. Seda kontuurimiseks soovitas kasutada ühel NYX kokkusaamisel meigikunstnik Maret Ubaleht ning sellest ajast peale olen üritanud seda NYX putkast kaubamajas leida. Ning ennäe imet, nüüd lõpuks saingi! Sobib just heleda nahatooniga nagu mul on. 

About the base. Essence is, again, the one who suprised me this year the most and especially with their lip products AND foundations. I love camouflage 2in1 and all about matt foundations the most! The coverage is amazing and they last fo a long time, they do not get cakey. I also really love Oriflame The One Illuskin foundation, because the coverage is the best and you do not have to apply a lot to make your makeup base look perfect. That let's your skin to breathe. Another products I love from Oriflame is their concealer palette, which has a great yellow tone in it. I love using yellow tones under my eyes before my regular concealer, because that helps to hide the dark circles I have. And ofcourse I had to add highlighters and contour blushes to my favorites blogpost, because I think they are the staples of 2016. I love The Balm Mary Lou Manizer and Revolution Shimmer Brick the most. I am the most suprised of how much I love the shimmer brick by revolution, as it is so cheap and at first I thought, what am I going to do with these golden shades? But they make the perfect bronzer and are also fantastic as eyeshadows. And for contour I have been loving NYX HD blush in taupe, because simply, it is perfect for pale skin like I have.


Ja nüüd silmade juurde! Siin on mul päris palju lemmikuid. Alustaksin Eylure ripsmetest, mis on tõesti mu elu ja meigilevelit muutnud. Ma ei osanud enne väga kunstripsmeid paigaldada, kuid see komplekt on selle teinud minu jaoks imelihtsaks. Ning need ripsmed juba iseenesest… oooh, perfektsiooon! Võltsripsmetega sobib minu arust ideaalselt ka lainer ning lainer, mida olen sel aastal enim kasutanud on L'Oreal Super Liner. Imepeenikese otsaga vedel "markerlainer" teeb kandmise imelihtsaks ning selle laineriga saab saavutada ka väga peenikese joone. Kulmutoode on üllatus-üllatus, Rimmeli kulmupalett Brow This Way, mille said Ideaal Kosmeetikast sooduka ajal ainult veidi üle kolme euroga! Seal sees on ka kulmuhari ja kulmupintsel ning kulmupuuder ja vaha. Kasutan sealt ainult pintslit ja puudrit, kuid ei tunne, et see oleks raha raiskamine, sest see palett maksis niigi vähe. Olen rahul! 
Lauvärvide kinnitamiseks on parim toode The Balm Put A Lid On It lauvärvi aluskreem, mis kinnitab ükskõik kui hea kvaliteediga lauvärvid silmale terveks päevaks ja enamgi veel. Selleta ma elada enam ei saa, ausalt. Samuti olen armunud glitter lauvärvidesse ning nendest enim meeldib mulle NYXi glitter, millega koos kasutan ka glitteri liimi. Mul on toon "red" ehk siis punane, mis sobib ideaalselt mu stiili ja juuksevärviga ning oli ka igati sobilik toon jõuluaega. Lemmikuteks lauvärvideks on mul olnud kaks paletti: Too Faced Chocolate Bar palett, milles on imekauneid matte ja sädelevaid toone NING need lõhnavad nagu šokolaad, ja GOSH lauvärvipalett To Enjoy In Vegas, milles on üheksa imeilusat tooni lauvärvi. Nagu näha, olen selle aastaga hakanud enim armastama katsetamist värvidega, mille üle olen väga rõõmus! Lemmik ripsmetšš on endiselt mu ripsmeid kordi pikendav ja tihendav Maybelline The Lash Sensational ja lemmikpintsliteks on Zoeva pintslid, millest olen blogis korduvalt rääkinud.

Huuh, on to eyes. Now, here I have many favorites, because I have been experiencing with different eyemakeup styles a lot. Firstly, I have started using face eyelashes and the ones I love are form Eylure. The starter kit made me fall in love with false lashes and now I can not imagine my life without them. With my false lashes suits perfectly the L'Oreal Super Liner. For brows, I have been loving the cheapest brow powder out there actually and this is the Brow This Way palette by Rimmel. The powder does it's job perfectly and it also has a great little brush inside. 
For eyeshadows, I have been absolutely amazed by The Balm Put A Lid On It eyeshadow primer, because no matter how good quality the eyeshadow is, this primer makes it stay on the whole day (and more). I have started using glitter and for that, I really love NYX glitter in Red with NYX glitter glue. This shade was perfect for the holidays and I imagine it looking very nice with blond hair. Eyeshadows: Too Faced Chocolate Bar and GOSH eyehsadow palette in To Enjoy In Vegas, I have been using them daily. One is good for nude looks and the other is a brightly colorful one, and they both are very pigmented. My favourite mascara is still Maybelline The Lash Sensational and for brushes, mu favourite ones are from Zoeva.


Huuletoonid vasakult ülevalt alla:
Essence lainer toonis 14
Essence lainer toonis 05
Essence lainer toonis 11
MAC lainer Magenta
MAC huulepulk Heroine

Huuletoonid paremalt ülevalt alla:
Essence matt matt matt huulepulk toonis 02
Essence matt matt matt huulepulk toonis 07
NYX soft matte lip cream toonis San Paulo
NYX intense butter gloss toonis Berry Strudel
NYX soft matte lip cream toonis Transylania

Millised on teie 2016 aasta lemmiktooted? :)


Lip shades, left column, from up to down:
Essence liner in the 14
Essence liner in 05
Essence liner 11
MAC liner Magenta
MAC lipstick Heroine

Lip shades, right column, from up to down:
Essence matt matt matt lipstick in 02
Essence matt matt matt lipstick in 07
NYX soft matte lip cream in San Paulo
NYX intense butter gloss in Berry Strudel
NYX soft matte lip cream in Transylania

What have been your favourite beauty products in 2016? :)

Kommentaare ei ole